| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuni
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zalogowalem, spróbowałem i wyleciałem . Nie myślcie że trzeba być specjalnie agresywnym , wcale . Wystarczy miec inny pogląd niż moderator , w moim przypadku Ra . Zakompeksiony pajacyk , rżnący żarliwego katolika pod pogańskim nickiem . Proponował mi kopa ( bana) i dostałem tegoż (bana) . Najbardziej wkurzajace jest to że w googlach hasło :forum historicus opisane jest jako forum poruszające tematy o wysokim poziomie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Jaki poziom moderatorów taki poziom forum , w.g mojej wiedzy to HISTORYCZNE PRZEDSZKOLE , i to grupa maluchów.


żeby wyrażać się na temat innego forum warto na swoim mieć wszystko w porządku. Swoim zachowaniem, obelgami i celowym logowaniem na forum Historicus którego nikt z was wcześniej nie znał dopkóki de Vilars nie zaczął szydzić na jego temat potwierdzacie tylko, że zawiść, nienawiść zajmuje wciąż wysoki poziom. Ty seth popatrz coś ty tam takiego mądrego chciał napisać? Bo czytając jakoś tchu mi nie zaparło. A to co reprezentujesz tutaj swoją wypowiedzią potwierdza słuszność tego bana, którego otrzymałeś od RA. Administrator zachował przytomność umysłu i nie pozwolił zrobić z siebie błazna. Dla takich jak ty miejsca nie ma. Admin forum Historicus zawsze trzymał i będzie trzymał dyscyplinę, bo to gwarantuje porządek i poziom forum, do którego jak widać nie dorosłeś.
Po otrzymaniu takiego kopa na pewno boli, ale sam się prosiłeś. Bądź więc łaskaw i chociaż teraz zachowaj się jak facet i nie demonstruj swojej marnej wielkości, bo akurat chwalić się nie masz czym. Wejść na inne forum i robić z siebie kretyna myśląc, że Admin jest idiotą to dopiero jest naiwność na poziomie dziecka.
Mam nadzieję, ze już spokojnie dochrapię się w końcu likwidacji mojego konta.


Ostatnio zmieniony przez tuni dnia Pią 04 Sty, 2008 8:58, w całości zmieniany 1 raz

Pią 04 Sty, 2008 0:22

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stary, koniec tych obraźliwych postów, powiedziałeś kiedyś, że opuścisz nas na zawsze i dasz nam spokój, a ty dalej nic. Możesz oczywiście zostać, ale bez obrażania (i vice versa), pisz ładne posty, pomagaj kolegom, włączaj się do dyskusji i będzie git! A tak w ogóle to koledzy: m.in. de villars, seth- (i ja też-sorki) czy nie powinniście skończyć z tym raz na zawsze? Tylko to zaśmieca wątek, a wy nabijacie posty! Chociaż, mi nie nabiło dużo postów nie tylko w tym wątku, ale i w całym Dziale Ogólnym. Ten wątek w wątku jest zamknięty, piszemy teraz zgodnie z tematem. Proponuję wszystkie posty przenieść do odpowiedniego tematu, bez kasowania. Pozdr Razz
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Pią 04 Sty, 2008 1:09

Powrót do góry
tuni
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Do czego ty mnie żukow zachęcasz?
Mam pisać takie ,,ładne posty'', jak wy na historicusie? A pewnie, u was pisanie bzdur przechodzi jak widzę płazem, na historicusie niestety nie! Tam przynajmniej Administrator czuwa nad treścią i pilnuje by każdy kto przyszedł zaszkodzić forum wyleciał z prędkością światła. Niedoczekanie twoje! nie zamierzam pisać tu ładnych postów. I nie wyjeżdżaj mi tu z ubliżaniem, bo jak sam możesz poczytać wyżej seth nie szczędzi języka myśląc, że pozostanie to bez odzewu, otóż nie pozostanie!

Pią 04 Sty, 2008 10:13

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

PANOWIE PROSZę, SKOńCZCIE WRESZCIE!
Wchodzę do działu technicznego by poczytać o sprawach technicznych IOH, a nie Historicusa. Jeżeli nie odpowiada Wam tamto forum to się na nim nie logujcie. Ja przejrzałem wątki marynarskie, stwierdziłem, że nie chce mi się cofać do podstawówki i nie zarejestrowałem się. Przecież to takie proste.

Rozumiem obiekcje usera Tuni. Owszem można sobie z czegoś pożartować, ale zawsze jest granica gdy satyra zmienia się w niesmaczną nagonkę. A tak to już niestety wygląda.

Byłbym wdzięczny gdyby kolejny raz zaglądając do wątku "Szybki ban?" dane mi było przeczytać coś na temat związany z tytułem wątku.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 04 Sty, 2008 13:36

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

tuni napisał:
Mam nadzieję, ze już spokojnie dochrapię się w końcu likwidacji mojego konta.

Słabo, słabiutko się starasz Laughing

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pią 04 Sty, 2008 13:51

Powrót do góry
tuni
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Słabo, słabiutko się starasz


Słuchaj szumowino! Odpierwiastkuj się w końcu! kiedy ty pojmiesz, że takie indywiduum może się co najwyżej z............. ze zgryzoty, za cienki bolek jesteś jak na Historicusa.


no w końcu.

Pią 04 Sty, 2008 17:23

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

ooo trochę się postarałeś, ale nadal jakoś tak słabo, po co te kropki? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=9238&highlight=
user Thorn - proponuję sie nim zająć Twisted Evil

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pią 04 Sty, 2008 19:34

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kolejny spamer,damiano21...
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Wto 15 Sty, 2008 16:47

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

zeus99 napisał:
Kolejny spamer,damiano21...



I moj glos pada na usera @damiano21!!!!!

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Sro 16 Sty, 2008 19:27

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proszę o szybka interwencję. Użytkownik ukrywający się pod nickiem rauszdelikt używa niedozwolonego symbolu w avatarze. Tym samym łamie prawo propagując symbol nazistowski.




http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=116708#116708



Opis załącznika:
materiał dowodowy

_________________
Imię jego 40 i 4...


Ostatnio zmieniony przez Wojaroth dnia Czw 17 Sty, 2008 14:01, w całości zmieniany 2 razy

Sro 16 Sty, 2008 20:35

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proponuję zwrócić uwagę na użytkownika o nicku Pirania.

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=116993#116993

Powtarza w konkursie prawidłowe odpowiedzi. Czyni to nie w tej samej minucie lecz po kilkunastu... Zniesmaczony

Pisze posty w stylu: Jak się czujesz? itp. Twisted Evil

Nie zauważył jeszcze funkcji: Edytuj

Sro 16 Sty, 2008 20:48

Powrót do góry
Azazel
Porucznik

Porucznik





Posty: 762
Pochwał: 1
Skąd: Obleśnica
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wojaroth napisał:
Proszę o szybka interwencję. Osobnik ukrywający się pod nickiem rauszdelikt używa niedozwolonego symbolu w avatarze. Tym samym łamie prawo propagując symbol nazistowski.




http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=116708#116708


A może czepisz się zeusa99 tez w awatarze ma swastykę?Bez przesady nie popadajmy w skrajności.
P.S. Stwierdzenie "Osobnik" może być dla niektórych obraźliwym, a to łamie zasady forum, wiec bez zbędnych złośliwości może tak? Wink

_________________
Na imie mam Legion a obliczem moim miliony-monetek Uśmiech .

Sro 16 Sty, 2008 23:26

Powrót do góry
ARTURIUS
Major

Major





Posty: 1982
Pochwał: 11
Skąd: Schreiberhau
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

a co tu się dzieje...?
przypomina to niedawne czasy.........."uprzejmie donoszę że obywatel.....itd" Mr. Green Mr. Green

_________________
"Przypadek jest nieprzewidzianą prawidłowością"
J.W.Goethe

Czw 17 Sty, 2008 10:25

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A może czepisz się zeusa99 tez w awatarze ma swastykę?


Plakat Zeusa to zupełnie inna rzecz. Rauszdelikt ma hitlerowskiego orła. Nazwijcie mnie donosicielem, obsesjonatem, wisi mi to. Uważam, że heraldyka nazistowska powinna być zakazana i basta! Szczerze, to nie rozumiem ludzi, którzy zamieszczają sobie np. żelazne krzyże, blankenkreuze, fotki "gwiazd" III Rzeszy (np. Wittman, Hartmann) w awatarach. Dla mnie to totalna głupota.

_________________
Imię jego 40 i 4...

Czw 17 Sty, 2008 13:55

Powrót do góry
Azazel
Porucznik

Porucznik





Posty: 762
Pochwał: 1
Skąd: Obleśnica
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobrze rozumiem Twoje podejście.Ale powiedz mi czy to Że Rauszu dał sobie taki a nie inny emblemacik oznacza to że gloryfikuje on Nazizm? Raczej nie bo znam Rausza osobiście, a jako ze żyjemy w demokratycznym kraju jest to dozwolone.Tak jak napisał Lopez w innym wątku o tej samej treści...powiedz mi czemu na twoim awatarze zabijają człowieka? Czyżbyś gloryfikował i namawiał tym awatarem do strącania samolotów i zabijania ludzi?<---toż to terroryzm. Wojaroth daj spokój nikt nie każe czytać ci postów Rausza. Wink
_________________
Na imie mam Legion a obliczem moim miliony-monetek Uśmiech .

Czw 17 Sty, 2008 16:37

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Azael ale jaki ma cel wstawianie swastyki w awatarze...to ja sobie wywieszę flagę swastyki w oknie,no co wolny kraj?
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Czw 17 Sty, 2008 16:49

Powrót do góry
Azazel
Porucznik

Porucznik





Posty: 762
Pochwał: 1
Skąd: Obleśnica
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ba, proszę Cię bardzo. Ja swego czasu miałem w pokoju wymalowany Pentagram oraz Flagę Kriegsmarine na całej ścianie i wyobraź sobie ludzie to widzieli przez okno. Jakoś nikt nie zwrócił mi uwagi że to be...bo wiesz czas zacząć zapominać i wybaczać.A jeśli podnoszą sie głosy o takim zakazie i chcesz takiego zakazu to zgłoś sie do ustawodawcy albo przeprowadź do Niemiec. Jak na razie to wolny kraj, ja na przykład nie widzę w tym żadnej gloryfikacji.Może tylko chora fascynacja historia, ale to Tobie tez bym zarzucił Wink Panowie raz jeszcze proszę dajcie sobie spokój.ponadto Wajaroth dopiero teraz zauważył awatar Rausza? Rauszu jest dłużej na forum niż on i miał taki a nie inny awatar. Co sie stało?
_________________
Na imie mam Legion a obliczem moim miliony-monetek Uśmiech .

Czw 17 Sty, 2008 16:55

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobra dam sobie w podpisie Haj hitla(celowo tak pisze) i wogule będę sie z każdym witał tym pozdrowieniem,no bo co mogę.
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Czw 17 Sty, 2008 16:59

Powrót do góry
Azazel
Porucznik

Porucznik





Posty: 762
Pochwał: 1
Skąd: Obleśnica
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Twoja wola, mi osobiście to nie przeszkadza.Aha może ta dyskusje toczmy w jednym temacie a nie dwóch? Wink Piwo

Aha powiedz mi dlaczego zbierasz nazistowskie odznaczenia?Chora fascynacja? Wyluzowany Czy je kupujesz i układasz następnie na torach przed nadjeżdżającym pociągiem krzycząc a masz ty parszywa szwabska pamiątko? Wink

_________________
Na imie mam Legion a obliczem moim miliony-monetek Uśmiech .

Czw 17 Sty, 2008 17:06

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobra zamykam wątek , dyskusja na ten temat toczy się na Forum Ogólnym - zapraszam.
Stanowisko redakcji jest - zgodne z literą prawa , inne nie może być. Dyskusja ta jest dowodem tworzenia się społeczności IOH - i jest to bardzo miłe zjawisko w związku z czym rozpatrujemy tą dyskusję tylko w takich kategoriach.

Poniżej link do dyskusji.

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=117219#117219

Czw 17 Sty, 2008 18:03

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.