| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Forum Inne Oblicza Historii Strona Główna :: Linki
Linki
Historia do I wojny światowej
Broń palna
Broń biała
Oporządzenie,mundury, guziki etc.
Marynarka Wojenna
Lotnictwo
?uski,amunicja, pociski itp.
Humor
Reen Acting
Czołgi, pojazdy itp.
Monety i banknoty
Zdjęcia i filmy archiwalne
Kartografia
Architectura militaris
Sztolnie, podziemia bunkry etc.
Poszukiwania
II wojna światowa
Medale,odznaczenia etc.
I wojna światowa
Inne czyli te linki, które nie pasują do innych działów
Kawaleria
Kampania Wrześniowa 1939 r.
Giełdy, kiermasze, targowiska etc.
Zamki, grodziska, warownie, twierdze etc.
Detektory metali czyli wszystko co jest z nimi związane
Wszystkie
 Nowy link
Historia do I wojny światowej
Broń biała w dawnych czasach, cenniki   [3515 clicks] :: [->Ulubione]
    Broń biała w średniowieczu, ceny mieczy, ich produkcja, kto mógł sobie pozwolić na taką broń...
Bardzo ciekawe informacje!  
Forum rosyjskie hiostoria, eksploracja   [11004 clicks] :: [->Ulubione]
    Forum rosyjskie - nie tylko poszukiwacze ale i numizmatyka,militaria, historia, wszelkie okresy. Bardzo dobre forum!  
Komendant, Naczelnik, Marszałek. Józef Piłsudski i jego czas   [4524 clicks] :: [->Ulubione]
    Wirtualna podróż w czasy II Rzeczpospolitej, I wojny światowej i walk o niepodległość.  
Militaria - historia - modele - fortyfikacje   [5694 clicks] :: [->Ulubione]
    Znajdują się tu galerie z archiwalnymi fotkami z największych wojen XX wieku, mapy i plany wojskowe jak i ciekawe dokumenty. Galerie z ciekawych wystaw i muzeów poświęconych wojskowości, zamków, warowni czy skansenów.
Są zdjęcia sprzętu pancernego, lotniczego, artyleryjskiego, marynarki czy strzeleckiego.
Część strony poświęciłem mojemu rodzinnemu miastu Poznań. Jest dział z planami miasta z kilku stuleci, stare zdjęcia, pocztówki i plany fortyfikacji.
Jest również dział "Moje kolekcje" w całości poświęcony gratom, które już udało mi się uzbierać. Przedstawiłem zawartość mojej biblioteczki oraz kolekcję modeli tych sklejanych jak i kupnych "gotowców". Przedstawione są kolekcje modeli firm: Dragon Armor, Trumpeter, Cando, Takara, Schulco, DeAgostini, AmerCom, Unimax, Easy Model, Metal Troops, HobbyMaster oraz New Millennium Toys.  
Nowa strona poświęcona epoce Średniowiecza   [3006 clicks] :: [->Ulubione]
    Nowa strona poświęcona epoce Średniowiecza  
Nowy Portal Historyczny   [4351 clicks] :: [->Ulubione]
    Nowy Portal Historyczny  
Polskie Dzieje   [5456 clicks] :: [->Ulubione]
    Portal w całości poświęcony polskiej historii. Prócz artykułów mżna tu znaleźć animowane mapy Polski, drzewa genealogiczne, prezentacje multimedialne i inne ciekawe rzeczy - zapraszamy  
Portal Historyczny   [4149 clicks] :: [->Ulubione]
    Zapoznaj się z tym, co już było... a jest zapisane tu!  
Poznański Dom Aukcyjny   [3257 clicks] :: [->Ulubione]
    Poznański Dom Aukcyjny , Katalog aukcyjny , listy wynikowe poprzednich aukcji..  
Sala Historii Witkowo   [2522 clicks] :: [->Ulubione]
    Sala Historii Witkowo - stronka na której znajdziecie informacje o wystawach , zapoznacie się z historią miasta Witkowa oraz jego okolicą . My również mamy swoje B-17 -polecam opis wystawy - ,,Ostatni lot...,,  
Templariusze   [3636 clicks] :: [->Ulubione]
    Bardzo dużo ciekawych zdjęć i informacji na temat templariuszy jaki pracy archeologicznych.  
Ubiory, guziki i inne historyczne   [3414 clicks] :: [->Ulubione]
    j.w. dużociekawych informacji i foto  





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.