| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Forum Inne Oblicza Historii Strona Główna :: Linki
Linki
Historia do I wojny światowej
Broń palna
Broń biała
Oporządzenie,mundury, guziki etc.
Marynarka Wojenna
Lotnictwo
?uski,amunicja, pociski itp.
Humor
Reen Acting
Czołgi, pojazdy itp.
Monety i banknoty
Zdjęcia i filmy archiwalne
Kartografia
Architectura militaris
Sztolnie, podziemia bunkry etc.
Poszukiwania
II wojna światowa
Medale,odznaczenia etc.
I wojna światowa
Inne czyli te linki, które nie pasują do innych działów
Kawaleria
Kampania Wrześniowa 1939 r.
Giełdy, kiermasze, targowiska etc.
Zamki, grodziska, warownie, twierdze etc.
Detektory metali czyli wszystko co jest z nimi związane
Wszystkie
 Nowy link
Marynarka Wojenna
Marynarka wojenna RP   [1725 clicks] :: [->Ulubione]
    jesli ktos lubi sie posmiac polecam dzial: zadania PMW i wspolprace z NATO  
Militaria - historia - modele - fortyfikacje   [5692 clicks] :: [->Ulubione]
    Znajdują się tu galerie z archiwalnymi fotkami z największych wojen XX wieku, mapy i plany wojskowe jak i ciekawe dokumenty. Galerie z ciekawych wystaw i muzeów poświęconych wojskowości, zamków, warowni czy skansenów.
Są zdjęcia sprzętu pancernego, lotniczego, artyleryjskiego, marynarki czy strzeleckiego.
Część strony poświęciłem mojemu rodzinnemu miastu Poznań. Jest dział z planami miasta z kilku stuleci, stare zdjęcia, pocztówki i plany fortyfikacji.
Jest również dział "Moje kolekcje" w całości poświęcony gratom, które już udało mi się uzbierać. Przedstawiłem zawartość mojej biblioteczki oraz kolekcję modeli tych sklejanych jak i kupnych "gotowców". Przedstawione są kolekcje modeli firm: Dragon Armor, Trumpeter, Cando, Takara, Schulco, DeAgostini, AmerCom, Unimax, Easy Model, Metal Troops, HobbyMaster oraz New Millennium Toys.  
Militaria-Reisig   [1710 clicks] :: [->Ulubione]
    Welcome to Militaria - the online shop for history collectors!
With us you have the opportunity to find very special collectibles from the history of the military. We have a gigantic selection of different pieces that will bring every collector's heart to life. For example, you will find well-known German orders and decorations from the period from 1813 to 1957. In our Militaria Shop there are numerous interesting exhibits that you cannot find anywhere else. We advise you personally on all conceivable purchases and sales, so that the deal is worthwhile for you as a collector or seller.  
Odznaczenia niemieckie i inne   [5738 clicks] :: [->Ulubione]
    Odznaczenia niemiecki i innych państw, mundury i inne
bardzo ciekawa strona  
Okrety podwodne   [1794 clicks] :: [->Ulubione]
    okrety podwodne podczas IIwojny swiatowej  





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.