| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Forum Inne Oblicza Historii Strona Główna :: Linki
Linki
Historia do I wojny światowej
Broń palna
Broń biała
Oporządzenie,mundury, guziki etc.
Marynarka Wojenna
Lotnictwo
?uski,amunicja, pociski itp.
Humor
Reen Acting
Czołgi, pojazdy itp.
Monety i banknoty
Zdjęcia i filmy archiwalne
Kartografia
Architectura militaris
Sztolnie, podziemia bunkry etc.
Poszukiwania
II wojna światowa
Medale,odznaczenia etc.
I wojna światowa
Inne czyli te linki, które nie pasują do innych działów
Kawaleria
Kampania Wrześniowa 1939 r.
Giełdy, kiermasze, targowiska etc.
Zamki, grodziska, warownie, twierdze etc.
Detektory metali czyli wszystko co jest z nimi związane
Wszystkie
 Nowy link
Zamki, grodziska, warownie, twierdze etc.
Archeologia niedstrukcyjna   [1712 clicks] :: [->Ulubione]
    Archeologia niedestrukcyjna - rozpoznawanie stanowisk archeologicznych z powietrza (z samolotów, balonów lub sztucznych satelitów)  
Herby szlacheckie   [106 clicks] :: [->Ulubione]
    Pomóc co to jest  
Herby szlacheckie   [111 clicks] :: [->Ulubione]
    https://photos.app.goo.gl/KCq4TJuFXkkixt5T6. Co to za herb  
Militaria - historia - modele - fortyfikacje   [5694 clicks] :: [->Ulubione]
    Znajdują się tu galerie z archiwalnymi fotkami z największych wojen XX wieku, mapy i plany wojskowe jak i ciekawe dokumenty. Galerie z ciekawych wystaw i muzeów poświęconych wojskowości, zamków, warowni czy skansenów.
Są zdjęcia sprzętu pancernego, lotniczego, artyleryjskiego, marynarki czy strzeleckiego.
Część strony poświęciłem mojemu rodzinnemu miastu Poznań. Jest dział z planami miasta z kilku stuleci, stare zdjęcia, pocztówki i plany fortyfikacji.
Jest również dział "Moje kolekcje" w całości poświęcony gratom, które już udało mi się uzbierać. Przedstawiłem zawartość mojej biblioteczki oraz kolekcję modeli tych sklejanych jak i kupnych "gotowców". Przedstawione są kolekcje modeli firm: Dragon Armor, Trumpeter, Cando, Takara, Schulco, DeAgostini, AmerCom, Unimax, Easy Model, Metal Troops, HobbyMaster oraz New Millennium Toys.  
Parafia Matki Bożej Królowej Pokoju   [2339 clicks] :: [->Ulubione]
    Od niepamiętnych czasów na dzikich i wyniosłych skałach wychylających się z gąszczów jodeł, buków, modrzewi, limb i świerków, rozpalano ognie ostrzegawcze w czasie zbliżania się wrogich oddziałów często plądrujących i grabiących spokojną Ziemię Kłodzką. Szczególnie widoczne to było w dobie walk religijnych w XV wieku, a potem trwało  
Sklep numizmatyczny   [3683 clicks] :: [->Ulubione]
    Bardzo duży wybór monet kolekcjonerskich z okresu III RP, PRL oraz II RP. Ponadto duża ofera akcesoriów numizmatycznych  
Zamki Jurajskie   [2444 clicks] :: [->Ulubione]
    Zamki Jurajskie  





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.