| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, niemniej jednak końcówka tabeli bardziej trzyma w napięciu. Wszystko się może zdarzyć. Martwi trochę postawa grajków Śląska(który to już raz?) Stanislav Levý pewnie dał im ostro popalić. Fajnie się oglądało Lechia-Ruch. Wynik iście hokejowy Wink. Świetna oprawa Lecha.
Górnik nadal walczy, podobnie jak reszta czołówki. Ogólnie ciekawe kolejki nas czekają. Myślę że jednak L będzie miała majstra i wtedy Śląsk zagra w pucharach.

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Wto 14 Maj, 2013 8:17

Powrót do góry
czarny olek
Porucznik

Porucznik





Posty: 705
Pochwał: 1
Skąd: obecnie Belfast, poprzednio Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nie mów o końcówce tabeli, przecież to co wyprawia Pogoń to woła o pomstę do nieba Evil or Very Mad

Wto 14 Maj, 2013 11:33

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się kilka fajnych potyczek - o mistrzostwo między Lechem a Legią, o trzecie-czwarte miejsce, a także o utrzymanie. W sumie chciałbym zobaczyć Piasta w pucharach, nie będzie wielkich oczekiwań, więc może sprawi niespodziankę i ugra chociaż jedną rundę.
Pogoń jest niestety sama sobie winna. Wydawało się, że spadkowiczów znamy już od początku rundy wiosennej, a tutaj duża niespodzianka. Faktem jest, że PBB i GKS naprawdę ostro wzięły się do roboty.

Wto 14 Maj, 2013 17:46

Powrót do góry
Douglas Mac Artur
Porucznik

Porucznik




Posty: 572
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeden sezon był dobry i teraz 2 kluby w Europucharach prawdopodobnie odpadną już po fazie grupowej ale coś się rusza powoli reprezentacja gra jak należy przynajmniej na razie pokonaliśmy Niemców. Widzę że liga wychodzi z dołka. Ostatni mecz 4-2 z Islandią a dziś gramy z Czechami z którymi mamy porachunki za Euro 2012. Inna rzeczą która wyraźnie mnie cieszy jest spadek liczby obcokrajowców ze 173 na koniec sezonu 2014/2015 do108 w obecnym sezonie. Obcokrajowcy mają prawo grać w Polsce ale nie powinni stanowić podstawy składu, a raczej jego uzupełnienie myślę że dalsze ograniczenie ich liczby do 50-60 w ekstraklasie byłoby dobrym wyjściem.

Wto 17 Lis, 2015 16:47

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 Strona 75 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.