| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 73, 74, 75  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wracając do Polonii firma Pana Króla ogłasza upadłość i niejasna jest sytuacja klubu. Groclin do 4 ligi?
_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Wto 02 Kwi, 2013 20:48

Powrót do góry
rajtekzks
Sierżant

Sierżant





Posty: 93
Skąd: Lubniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

i Discopolo Grodzisk wraca na swoje miejsce:) Jednak GKSa Katowicka wiedziała co robi goniąc Króla .
_________________
Podnieśmy się by zniszczyć tych dla których kraj nie znaczy nic !

Wto 02 Kwi, 2013 21:24

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rajtekzks napisał:
Właśnie jestem w trakcie pisania zawiadomienia do prokuratury w sprawie ataku na kibiców Polonii.

Jak swoje wewnętrzne sprawy chcą załatwiać przez prokuraturę, to... e, nie ma co komentować.

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Wto 02 Kwi, 2013 23:00

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zdziwko


No proszę, co za zlot specjalistów od Polonii Warszawa........ co drugi to mądrzejszy.


Gleba

Normalnie strach się bać...

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 02 Kwi, 2013 23:26

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2955
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To coś na wesoło Wink 1:34 najlepsze a i pod koniec też wesoło Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=9mOzh7WymZI

Sro 03 Kwi, 2013 0:28

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ŁKS-owi utrzymali zawieszenie licencji. Nie będzie mógł rozgrywać spotkań do czasu spłaty zaległości wobec pięciu byłych zawodników.
Straszna tam bida się zrobiła. Ale może i lepiej, niech zaczną od 4 ligi budować zespół bez wałków i układów.

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Czw 04 Kwi, 2013 6:47

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jestem zniesmaczony meczem w Krakowie - sędziował tam najlepszy chyba polski sędzia (Siejewicz), miał dwóch dodatkowych bramkowych do pomocy, i popełniane są takie elementarne błędy (przede wszystkim asysta Jędrzejczyka).
Mam wrażenie, że im więcej sędziów, tym więcej pomyłek. Liniowy biega wolniej, bo myśli, że bramkowy oceni sytuacje, bramkowy patrzy, czy liniowy podniesie chorągiewkę ...
Wisła niby zgłosiła sprzeciw, w sumie słusznie, sprawę trzeba nagłośnić, ale żadnych decyzji nikt nie podejmie. Raz pomyłka na korzyść Legii (sobota), raz na jej niekorzyść (derby), w sumie pewnie będą się zerować.

Nie 14 Kwi, 2013 23:25

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Byłem na derbach (przezornie na głównej) i byłem w sobotę. Na K6 oczywiście. To co widziałem na derbach było dla mnie niejasne, to co usłyszałem od chłopaków po meczu wprawiło mnie w zdumienie ale to co zobaczyłem w sobotę napawa mnie obrzydzeniem. Otóż łyse pały, które widać na K6 chyba nie stanowią jakiejś wielkiej siły postanowiły ściągnąć posiłki. I ściągnęły. Z Nowego Sącza (chyba..). Ta silna, łysa i w dresach ekipa zgrupowała się pod "Karafką". Tam ich spisała policja. Na meczu pojawili się w drugiej połowie. Bez barw, bez szalików. Te ogolone łby wystarczyły za identyfikację. Ich doping polegał tylko i wyłącznie na doprecyzowanie kim są oraz kogo nienawidzą. Interesowała ich tylko grupa siedząca na "głównej". Jak mniemam z Antify. Wrażenie jakie wprowadziło na stadion to "towarzystwo" było straszne. Po raz pierwszy na własne oczy widziałem jak to wygląda. Ich tępe nienawistne gęby, agresywna postawa i to co wykrzykiwali nie miało nic wspólnego z tym co się działo na boisku czyli z meczem piłkarskim.
Osobną sprawą jest też to co się teraz dzieje na "Kamiennej". Ta ekipa jaka zawładnęła gniazdem to jakieś niewydarzone i tępe leszcze. Prymitywne, prostackie i dzielące ludzi. Ich popisy są żałosne i śmieszne. Ilość "k...w" i innych ozdobników porównywalna była z tym co jest nad kanałkiem. A przecież tym się Polonia od 7egły rózniła - Czarni=kulturalni. Kuriozalnym była próba zaintonowania okrzyku "narodowa Polonia". Wyszło mizernie, cicho i tandetnie. Poza kilkoma małolatami i łysolami reszta Kamiennej stała zażenowana i zdziwiona.
Swoja drogą, jeśli patronem stadionu na K6 ma być gen. Sosnkowski, wieloletni prezes to może "łyse bractwo" powinno pokusić się na chwilę lektury książek historycznych. Może wówczas okazałoby się, że ich idee (?) nie mają nic wspólnego z miejscem gdzie je manifestują i tradycją tego klubu. No bo jak to pogodzić z Ojcami założycielami Hamburgerem (Żyd), Gebethnerem (Niemiec) i późniejszą ikoną klubu - Bułanowem (Rosjanin).....?
Do szkoły!!!!!! Poznać literki i je składać w słowa!!!!!!

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Wto 16 Kwi, 2013 10:00

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Miło czytać Twoje słowa Krecio bo dotychczas wypowiadali się ludzie którzy o Polonii mają znikome pojęcie. Po derbach większość kibiców była zdezorientowana i zniesmaczona bo taka wewnętrzna zadyma to rzecz u nas niespotykana. Po sobotnim meczu stało się jasne i to widać w komentarzach jakie umieścili kibice Polonii na różnych forach, że tzw narodowa Polonia to mała grupa zadymiarzy która nie interesuje się klubem, dopingiem ale w imię swoich interesów pragnie zadymy. Są tak liczni, że muszą ściągać posiłki bo sami nie potrafią nawet prowadzić dopingu. Na meczu ze Śląskiem Kamienna była pustawa a doping rachityczny zaś stek wulgaryzmów zaskoczył wszystkich. Wielu starych bywalców Kamiennej deklaruje, że przenosi się na Główną bo z tym chamstwem nie chce mieć nic wspólnego.
Mając na względzie dobro klubu - w tych ciężkich chwilach ostatnie co nam potrzeba to zadymy na stadionie - nasza ekipa przeniosła się na Główną i tutaj organizujemy doping. Zostało to dobrze odebrane przez innych a słowa poparcia jakie otrzymaliśmy są budujące. Stadion to świątynia i zgodnie z tradycją tutaj liczy się tylko klub a nie podziały i polityka - nie rozumieją tego małolaty z celtami bo ich staż na Polonii to góra dwa lata. Nie znają historii klubu, jego tradycji i jak pokazali los klubu mają gdzieś. Kibice traktują ich odpowiednio - skazani na ostracyzm nie mają perspektyw.

ps

To zdjęcie opublikował portal nacjonalista.pl i jest to kolejny dowód ich manipulacji. Po pierwsze zdjęcie zrobiono w przerwie gdy część ekipy zeszła z trybuny a po drugie wykadrowano tylko jeden sektor tzn C3. Nasza grupa ok 100 osób siedziała na górze sektorów C2 i C3



Opis załącznika:
Na pierwszym planie moja skromna osoba oparta o barierkę

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 16 Kwi, 2013 10:56

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To prawda, siedzieliście na C2 i C3. No i było Was słychać na Kamiennej. Ja po raz pierwszy czułem się na swoim stadionie jak obcy człowiek. A jak już dojechały "posiłki" z Sandecji(?) to poczułem niepokój. Taka była tam atmosfera. Sam się zastanawiam nad przenosinami na Główną. Może tam i drętwo ale to zalezy nie od miejsca, a od ludzi. Dzieciaki z Akcji Kibic chyba lepiej potrafią dopingować niż obecna Kamienna.
A żeby dopełnić relacji, to w chwili gdy sektory C2 i C3 zaczeły wychodzić to łyse pały w zwartej grupie i szybko także opuszczały stadion. Mimo nadal trwającego meczu. Na koniec dodam, że obecny "gniazdowy" równie szybko wyszedł ze stadionu. Zanim deszedłem do Bonifraterskiej on już tam stał w otoczeniu łysych kumplasi.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Wto 16 Kwi, 2013 11:25

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie poloniści, wylewacie tu swoje żale, ale sami jesteście sobie winni. Chyba, że zaraz pojawi się zrzucanie winy na kibiców Legii/prawicę/nacjonalistów/nie wiadomo kogo. Smród za Polonią ciągnie się coraz większy.

Wto 16 Kwi, 2013 23:21

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grot-Dziobecki napisał:
Panowie poloniści, wylewacie tu swoje żale, ale sami jesteście sobie winni. Chyba, że zaraz pojawi się zrzucanie winy na kibiców Legii/prawicę/nacjonalistów/nie wiadomo kogo. Smród za Polonią ciągnie się coraz większy.



Każdy niech się martwi o swój smród.... jak o Polonii wypowiadali się inni, pisząc bzdury to było dobrze a teraz Szanowny Moderator się obudził.....

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 16 Kwi, 2013 23:51

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grot-Dziobecki napisał:
Panowie poloniści, wylewacie tu swoje żale, ale sami jesteście sobie winni. Chyba, że zaraz pojawi się zrzucanie winy na kibiców Legii/prawicę/nacjonalistów/nie wiadomo kogo. Smród za Polonią ciągnie się coraz większy.


Grot, a gdzie ktokolwiek z nas napisał coś o CSKA? Uważasz, że tworząca się nienawistna atmosfera na stadionie nie jest tematem godnym do rozmowy? Bo to Polonia? Ktos tu zrzucił na kogos winę? Wogóle ktokolwiek mówi coś o winie? Masz opis tego co się dzieje na jednym ze stadionów. Mnie to przeraża. Gdyby to się działo w innym miejscu moje odczucia byłyby takie same. Moze Tobie nie przeszkadza zwierzęcy doping nad kanałkiem, ja mam inne wyobrażenia o stadionowych zachowaniach.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Sro 17 Kwi, 2013 7:58

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kreciu - to proste; część uczestników tej dyskusji właśnie to zezwierzęcenie uznaje za normę i prawidłową formę kibicowania a wszystko inne jest dla nich złe i im przeszkadza. Polonia z racji historii i tradycji zawsze była innym klubem, wyróżniała się pozytywnie i mimo wielu zakrętów zawsze się podnosiła a to wielu przeszkadza. Tak jak rzeczowa dyskusja

pozdrawiam

Piwo

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Sro 17 Kwi, 2013 10:36

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Każdy niech się martwi o swój smród.... jak o Polonii wypowiadali się inni, pisząc bzdury to było dobrze a teraz Szanowny Moderator się obudził....


Nie rozumiem? Komentujemy wzajemnie swoje kluby, Ty także to robisz i robiłeś. Niczego stąd nie kasuję, więc nie musisz tytułować mnie czy krecia moderatorem. Ja wyraziłem swoją opinię - że atmosfera wokół KSP jest coraz gorsza. Jak masz inne zdanie, nie ma problemu, gratuluję optymizmu,

Cytat:
Grot, a gdzie ktokolwiek z nas napisał coś o CSKA? Uważasz, że tworząca się nienawistna atmosfera na stadionie nie jest tematem godnym do rozmowy? Bo to Polonia? Ktos tu zrzucił na kogos winę? Wogóle ktokolwiek mówi coś o winie? Masz opis tego co się dzieje na jednym ze stadionów. Mnie to przeraża. Gdyby to się działo w innym miejscu moje odczucia byłyby takie same. Moze Tobie nie przeszkadza zwierzęcy doping nad kanałkiem, ja mam inne wyobrażenia o stadionowych zachowaniach.


krecio, moje pytanie było skierowane raczej do Twojego kolegi po szalu, który uwielbia wszelkie niepowodzenia swojego klubu zrzucać na Legię, co możesz sprawdzić, wertując poprzednie strony wątku. Temat jak najbardziej godny do rozmowy, bo wszystkie chyba kluby w Polsce z zainteresowaniem (i rozbawieniem) obserwowały to, co działo się na derbach. Mam jednak nieodparte wrażenie, że obaj (Ty i red) nie wiecie / nie rozumiecie, co tak naprawdę wydarzyło się na stadionie - że wasz klub w sumie nie różni się od innych w Polsce, że stadion jest upolityczniony, a na mecze przychodzi "bydło", czy też "zwierzęta", że cała wasza "rycerskość" poszła z dymem. A w zasadzie to może się różni, skoro kibic bije swojego kolegę po szalu czy zgodowicza - to zdarza się rzadko i w sytuacjach kryzysowych, a nie w meczu derbowym, kiedy jedność między kibicami powinna być najsilniejsza. Jak to się mawia na "zwierzęcych" stadionach: "tylko szmata ...". Ale nie na Polonii, gdzie panuje pełna kultura dopingu (w czasie derbów piosenki o Legii intonowali pewnie goście z Krakowa i Nowego Sącza, prowokatorzy policyjni i ONR, mszcząc się za wątek o Bytnarze).

Proszę też o opisanie przejawów "zwierzęcego dopingu", aluzję "CSKA" jestem w stanie przyjąć, chociaż jest ona z deka nieaktualna.

Sro 17 Kwi, 2013 23:11

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grocie, w zasadzie to Ty chyba nie masz ani wiedzy ani "papierów" na to żeby oceniać cos co nazywasz atmosferą wokół KSP. To jest problem nie tego co wokół ale tego co w środku. Tyle, że to nasza, klubowa sprawa i akurat tutaj o tym gadac mi się nie chce.
Natomiast mając żale do tego co niby było na derbach (mam nadzieje, ze mowisz o boisku) to w kontekscie ostatnich waszych dokonan z Wisla i Ruchem powinienes udac sie do doktora od oczu. Tyle jesli chodzi o krzywdy doznane rzekomo przez CSKA.
Co do Twoich wrazen... Ja jestem dokladnie przekonany, ze wiem co sie stalo na naszym stadione ostatnimi czasy. Przywleklo sie bydlo i robi to co umie = dym. Stadion upolityczniony? Fakt. Mnie sie to tez nie podoba. Dla mnie lysa pala szukajaca okazji aby dac komus w ryj nie jest kibicem. Tak wiec tu jednosci nie ma i byc nie moze. Bydlo jest bydlem bez wzgledu na to gdzie ma swoj pasnik. Przytykasz nam piosenki na derbach o CSKA i jej "prowadzeniu sie"? No, byly. Rzadko ale faktycznie byly. Natomiast to co ja widzialem nad kanalkiem nie da sie porownac do niczego. Bo jesli ze strony "zylety" poznalem historie swojej rodziny i dokladnie nam sprecyzowano kim jestesmy to nawet to rozumiem. Taki staff tam siedzi. Ale jesli ze strony tzw. sektorów rodzinnych obok sektora dla gosci slyszalem to samo co chwila, to.... No i nie pamietam aby ktokolwiek inny podpalal wlasny stadion. A tak bylo rok temu w marcu i na jesieni. Wiem bo bylem. Za drugim razem niestety incognito bo przeciez nie wpusciliscie nas ze wzgledu na bezpieczenstwo. Po meczu tez widzialem rzucane petardy przez gosci w bialych koszulkach w tlum wychodzacy ze stadionu. Widzialem to na wlasne oczy, a nie w TVN24. Na ostatnich derbach obok mnie siedzialo pieciu ludzi, ktorzy sie cieszyli po bramakch dla was. I co? I nic. Jak wyrownalismy to pomachalismy do nich szalikami i tyle. Jakos trudno mi sobie bylo wyobrazic aby nawet na sektorze VIP u was (na nim bylem jesienia) moglbym sie ujawnic skad jestem. Normalne?
A jak odniesc sie do tego, ze po meczu u was trzeba siedziec dwie godziny, a i pozniej odwozonym sie jest w konwoju policyjnym? Tak pewnie tylko z powodu przeciazenia komunikacji miejskiej? Troche mniej hipokryzji.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 18 Kwi, 2013 9:30

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Grocie, w zasadzie to Ty chyba nie masz ani wiedzy ani "papierów" na to żeby oceniać cos co nazywasz atmosferą wokół KSP. To jest problem nie tego co wokół ale tego co w środku. Tyle, że to nasza, klubowa sprawa i akurat tutaj o tym gadac mi się nie chce.


Czyli smród istnieje. Po co mu zaprzeczać?

Cytat:
Natomiast mając żale do tego co niby było na derbach (mam nadzieje, ze mowisz o boisku) to w kontekscie ostatnich waszych dokonan z Wisla i Ruchem powinienes udac sie do doktora od oczu. Tyle jesli chodzi o krzywdy doznane rzekomo przez CSKA.


Z tego co wiem, to sędziują ludzie wyznaczeni przez PZPN, a nie przez Legię. Odświeżę też Twoją pamięć i przypomnę, jak na omawianych derbach sędzia uznał nieprawidłowo gola dla Polonii. Kibice Legii wtedy jakoś nie płakali. Dobry sezon dla Legii się zapowiada, to kluby i klubiki z całej Polski wylewają swoje żale. Jeszcze w kontekście sędziowania:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/420787_641345125891328_637477383_n.jpg

Ciekaw jestem, dlaczego po iluś meczach Wisły nikt nie kwękał na sędziowanie, tylko uaktywnia się teraz?

Cytat:
Co do Twoich wrazen... Ja jestem dokladnie przekonany, ze wiem co sie stalo na naszym stadione ostatnimi czasy. Przywleklo sie bydlo i robi to co umie = dym. Stadion upolityczniony? Fakt. Mnie sie to tez nie podoba. Dla mnie lysa pala szukajaca okazji aby dac komus w ryj nie jest kibicem. Tak wiec tu jednosci nie ma i byc nie moze. Bydlo jest bydlem bez wzgledu na to gdzie ma swoj pasnik.


Ciekaw jestem, co planujecie z tym zrobić.

Cytat:
Po meczu tez widzialem rzucane petardy przez gosci w bialych koszulkach w tlum wychodzacy ze stadionu. Widzialem to na wlasne oczy, a nie w TVN24.


Takie samo usprawiedliwienie, jak i wasze: przyjedzie bydło (często spoza Warszawy) i dymi. Tylko ja jestem tego świadomy i tego nie neguję, a wy udajecie święte oburzenie.

Cytat:
A jak odniesc sie do tego, ze po meczu u was trzeba siedziec dwie godziny, a i pozniej odwozonym sie jest w konwoju policyjnym? Tak pewnie tylko z powodu przeciazenia komunikacji miejskiej? Troche mniej hipokryzji.


Kibice Legii nie organizują meczu i nie odpowiadają za bezpieczeństwo gości, więc pytanie nie do mnie. Wina jest po stronie klubu, władzy i policji. Na innych stadionach działa to identycznie i dotyka to także kibiców Legii.

Czw 18 Kwi, 2013 12:31

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ciekawe pytanie zadales - co planujemy zrobic z bydlem? Hm... Red i jego koledzy juz probowali. Teraz siedza na glownej. Sila to nie jest rozwiazanie. Ja bym to po prostu objal ostracyzmem, przeniosl Kamienna na Glowna i wowczas widac by bylo ile "tego" jest. To bym zrobil ja. Tylko ja mam wplyw na siebie, rozumiem takze tych dla ktorych Kamienna to cos jak wasza Zyleta. To jest problem. Poza tym zadnego swietego oburzenia ja nie udaje. Do tej pory takiego bydla u nas nie bylo. I nie wiem jak trzeba byc slepym zeby twierdzic, ze stadion Polonii jednak wygladal inaczej. Zreszta chyba nie chodzi o ping ponga w zalach? BTW. A wiesz, ze na poczatku lat 70' na K6 przychodzili ludzie z Lazienkowskiej dopingowac Polonie? Dla mnie to jest wyznacznik kibicowania, a nie zwierzecy szowinizm.
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 18 Kwi, 2013 13:37

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Drobna poprawka; środowisko antyfaszystowskie jest na K6 od ponad 20 i nigdy w tym czasie nie wszczynaliśmy na stadionie żadnych awantur z innymi kibicami Polonii. Nigdy - od zawsze panowała zasada, że stadion jest święty i my tego się trzymaliśmy. Nie raz były napięcia z narodowcami ale to się załatwiało w inny sposób i tego pilnowali starsi. To, że nie wisiały celty i inne symbole rasistowskie też wynikało z ustaleń a nie z obawy przed nami - panowała powszechna zgoda co do tego. Zdarzały się incydentalne przypadki, ze ktoś powiesił ale szybko to znikało a winni otrzymywali jasny przekaz. Tak było przez lata. Problem zaczął się ostatnio gdy na Polonii pojawiły się małolaty, którym zależało na uznaniu w środowisku narodowców i kiboli - większość przedstawicieli tzn narodowej Polonii ma staż stadionowy mniejszy niż 2 lata. Spięcia były już od kilku miesięcy ale z naszej strony ataku itd nie było. Atak w czasie derbów był zaskoczeniem bo nikt się nie spodziewał, że ktoś odważy się złamać zasady.
Ostatnie co teraz potrzeba Polonii to awantury na stadionie i dlatego zdecydowaliśmy się nie podgrzewać konfliktu, dlatego kibicujemy na Głównej. Oczywiście możemy wejść na Kamienna lać się z narodowcami tylko do czego to doprowadzi? Jak pokazał ostatni mecz narodowcy to mała grupa i większość kibiców jest przeciwko temu co prezentują. Deklaracje kibiców są takie, że na kolejny meczu siadają na Głównej i mają gdzieś narodowy doping. Ostracyzm i współpraca kibiców doprowadzi do eliminacji tego grupy.


Ps
Dyskusja z Szanownym Moderatorem Grot-Dziobeckim, przy całym szacunku do jego osoby jest bezcelowa bo trudno dyskutować z kimś kto nie przyjmuje do wiadomości podstawowych faktów..

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Czw 18 Kwi, 2013 17:07

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krecio napisał:
Grocie, w zasadzie to Ty chyba nie masz ani wiedzy ani "papierów" na to żeby oceniać cos co nazywasz atmosferą wokół KSP. To jest problem nie tego co wokół ale tego co w środku. Tyle, że to nasza, klubowa sprawa i akurat tutaj o tym gadac mi się nie chce.

To omawiajcie to sobie we własnym gronie, a nie na publicznym forum, do tego nie kibicowskim, tylko historycznym.
W przeciwnym razie musicie być narażeni na komentarze "ignorantów" z innych klubów, którzy po prostu komentują to, co widzą. Nie da się ukryć, że bijatyka między kibicami tego samego klubu, na taką skalę, we własnym młynie, do tego podczas meczu derbowego, to ewenement. I nic dziwnego, że interesuje wszystkich interesujących się tematyką kibicowską, bez względu na barwy klubowe.

Cytat:
CSKA
.
Nazywanie Legii mianem "CSKA" przez kogoś, kto kibicuje przefarbowanemu Groclinowi jest co najmniej śmieszne.

Cytat:
A jak odniesc sie do tego, ze po meczu u was trzeba siedziec dwie godziny, a i pozniej odwozonym sie jest w konwoju policyjnym? Tak pewnie tylko z powodu przeciazenia komunikacji miejskiej?

To jest chore, zgoda. Ale przetrzymywanie kibiców na stadionie to norma wszędzie - jakbyście jeździli na wyjazdy to byście się przekonali. Fakt, że 2 godziny to długo (zwykle bywa krócej), no ale skoro to było po derbach, to nie ma się co dziwić. A co do odwożenia w konwoju - po tym co tu piszesz, widzę, że nie należysz do wielbicieli "mocnych wrażeń" - a skoro tak, to z eskorty powinieneś się akurat cieszyć.

red25 napisał:
Polonia z racji historii i tradycji zawsze była innym klubem, wyróżniała się pozytywnie

Tak, oczywiście. Jesteście jedyni, niepowtarzalni, wyjątkowi i w ogóle Laughing
Szczególnie waszą kulturę, to pozytywne wyróżnianie się widać np. tu: (od 3:50 zwłaszcza)
http://www.youtube.com/watch?v=dOG86RzMCMk

A serio - tak, jesteście wyjątkowi. W tym, że na wyjazdy nie jeździcie (no, powiedzmy - raz na rok się gdzieś wybierzecie). No i w tym, że się lejecie między sobą.

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Czw 18 Kwi, 2013 20:04

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

red25,
Cytat:
Dyskusja z Szanownym Moderatorem Grot-Dziobeckim, przy całym szacunku do jego osoby jest bezcelowa bo trudno dyskutować z kimś kto nie przyjmuje do wiadomości podstawowych faktów..


Nazwałbym to brakiem kultury. Ja się rzadko kiedy (a w zasadzie nigdy) z Tobą nie zgadzam, ale jednak czytam, co piszesz, bo wypowiadamy się w tych samych wątkach. Ty w każdym swoim poście musisz wtrącić jakąś uszczypliwość w stosunku do mnie. Moje przyjmowanie do wiadomości podstawowych faktów stoi na identycznym poziomie jak u Ciebie. Jesteś zacietrzewiony jak Macierewicz.

krecio,
Cytat:
Ciekawe pytanie zadales - co planujemy zrobic z bydlem? Hm... Red i jego koledzy juz probowali. Teraz siedza na glownej. Sila to nie jest rozwiazanie. Ja bym to po prostu objal ostracyzmem, przeniosl Kamienna na Glowna i wowczas widac by bylo ile "tego" jest.


Wasz stadion, wasze decyzje. Jestem ciekaw, co z tego wyniknie. I co np. z nieświadomymi kibicami, którzy raz na ruski miesiąc kupią bilet i nie ogarniają rozgrywek między grupami kibicowskimi. Jakie jest oficjalne stanowisko organizacji kibicowskiej?

Cytat:
A wiesz, ze na poczatku lat 70' na K6 przychodzili ludzie z Lazienkowskiej dopingowac Polonie? Dla mnie to jest wyznacznik kibicowania, a nie zwierzecy szowinizm.


Wiem. Tylko w tych latach Polonia grała w III czy II lidze, więc to tak, jakby kibic Legii chodził na Dolcan czy Znicz. Takie rzeczy zdarzały się nawet niedawno, ale najczęściej dotyczyły przyjezdnych z innych miast. Chcemy mieć atmosferę derbową, rywalizację między klubami - to niech kibic Legii chodzi na mecze Legii, a KSP na KSP. Nie ma co sobie słodzić.

Czw 18 Kwi, 2013 21:37

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grot-Dziobecki napisał:
...Jesteś zacietrzewiony jak Macierewicz....



I dlatego pozdrawiam, szanuję ale nie dyskutuję

Luzik

Z wyrazami szacunku

R

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pią 19 Kwi, 2013 0:15

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chyba odłączę sobie Internet z rozpaczy Smutny

Pią 19 Kwi, 2013 9:57

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grot-Dziobecki napisał:
Jakie jest oficjalne stanowisko organizacji kibicowskiej?


A której? Do żadnej nie należę, a nasze podstawowe forum objęte jest cenzurą w tej sprawie. To uważam za błąd.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pią 19 Kwi, 2013 13:13

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W końcu liga jest emocjonująca niemal do samego końca. Mecz Legii z Lechem może (ale nie musi) wyjaśnić losy mistrzostwa. Wygrana Legii to chyba pewny tytuł, remis - status quo, porażka - ciekawe ostatnie mecze ...
Najlepiej wyszedł na tym Bereszyński, bo on już tytuł ma w kieszeni Uśmiech Swoją drogą utalentowany gracz, polecam obserwacje, bo ma zacięcie na bok obrony Uśmiech

Wto 14 Maj, 2013 0:03

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 73, 74, 75  Następny Strona 74 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.