| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No zobaczymy co pokaże Lechia.
_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Pon 11 Mar, 2013 19:22

Powrót do góry
Roy Cois
Oberschütze

Oberschütze




Posty: 31
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to trudne wśród Nas kibiców ale czy można stwierdzić obiektywnie, pozostawiając swoje sportowe miłości, która drużyna z polskiej Ekstraklasy jest na tyle dobra aby zagrać w LM lub LE ?

Moim zdaniem o tym które drużyny zagrają decyduje szczęście i ułożenie meczów.
Mamy tak wyrównany i niestety niski poziom, że oprócz Bełchatowa i Podbeskidzia wszyscy mają szanse na przynajmniej LE przy odrobinie szczęścia i wygraniu kilku meczów i kilku potknięciach.

Pon 11 Mar, 2013 22:20

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Roy Cois napisał:
czy można stwierdzić obiektywnie, pozostawiając swoje sportowe miłości

Oczywiście, że można
Roy Cois napisał:
która drużyna z polskiej Ekstraklasy jest na tyle dobra aby zagrać w LM lub LE ?

Żadna. Twisted Evil

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Wto 12 Mar, 2013 1:39

Powrót do góry
Roy Cois
Oberschütze

Oberschütze




Posty: 31
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

danziger

Dziękuję za odpowiedź.
Już myślałem, że tylko ja jestem urodzonym pesymistą i czarno widzę polską ligę kopaczy.
A teraz wiem, że wyszukiwanie na siłę, dobrych stron polskiej piłki nie jest moją chorobą.
Skoro inni również nie widzą jej potęgi
Piwo

Wto 12 Mar, 2013 9:56

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poziom ligi mierny, ale to część życia(przynajmniej mojego). Więc do następnej kolejki.....
_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Wto 12 Mar, 2013 11:07

Powrót do góry
Roy Cois
Oberschütze

Oberschütze




Posty: 31
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Boldenon
Dla wielu z Nas polska liga to kawał życia, po części biernego po części czynnego życia sportowego.
Szkoda, że najbardziej na poziomie polskiej piłki zależy .... kibicom.
Ale masz rację - do następnej kolejki
Piwo

Wto 12 Mar, 2013 12:49

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja takie drużyny na puchary widzę w tym momencie 2 - Legię i Lecha. Pod względem organizacji, zarządzania, to chyba jedyne kluby zmierzające do Europy (myślałem jeszcze nad Lechią, ale nie jestem aż tak w temacie, poza tym wyniki sportowe wciąż nie takie, jakby się można było spodziewać).
Wejście do LM jest teoretycznie łatwiejsze (pod względem rywali), niż do LE - a nam udawało się grać w tych drugich rozgrywkach. Myślę, iż odpowiada za to presja - nawet dla takiego Spartaka Moskwa LE to jednak tylko "puchar pocieszenia", a dla naszych kopaczy niesamowity sukces, to grają na luzie. W meczach barażowych LM zespoły są na maksa skoncentrowane, ale naszym gorzej to wychodzi ...

Sro 20 Mar, 2013 10:47

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziś grała reprezentacja

https://www.youtube.com/watch?v=l3uknUTCKBE


Młotek

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Sob 23 Mar, 2013 0:03

Powrót do góry
czarny olek
Porucznik

Porucznik





Posty: 705
Pochwał: 1
Skąd: obecnie Belfast, poprzednio Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ooj, bywało gorzej Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=vDhFwNOLaGQ

Ale nie przejmujmy się, za kilka dni odniesiemy druzgocące zwycięstwo nad zawsze groźnym San Marino, Lewandowski ustrzeli hattricka, co ja mówię dwa hattricki i wszystkim poprawią się humory.

A tak przy okazji, nie żebym był przesądny, ale Polska nigdy nie wychodzi z grupy, kiedy jest w niej San Marino...

Sob 23 Mar, 2013 3:20

Powrót do góry
rajtekzks
Sierżant

Sierżant





Posty: 93
Skąd: Lubniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z dzisiejszego meczu derbowego relacja:
POLONIA WYGANIA W TRYBUN ANTIFE, po tej akcji wchodzi "nowy" gniazdowy( "stary" załamany całą sytuacja) bitwa w młynie, dostali wszyscy którzy mieli te szale anty nazi z przekreślonymi szalami, spiker wzywa do spokoju na trybunach, wchodzą kaski. Co sie stało z antifą nie wiem, nie wiem którędy wyszli bo ich ostro wypierdoliło, po calej sytuacje okrzyk "narodowa, narodowa Polonia".

Jeśli to prawda to odzyskam szacunek dla Polonii Uśmiech

_________________
Podnieśmy się by zniszczyć tych dla których kraj nie znaczy nic !

Sob 30 Mar, 2013 22:23

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie to nie prawda... byłem i nic nie dostałem; naziole szarpali sie z ekipa z Black Rebels, nowego gniazdowego cześć wygwizdała
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Nie 31 Mar, 2013 0:19

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No dziwne bo kolejna relacja świadczy o czymś innym.
cyt.
"......... Na meczu prezentujemy kilka opraw: sektorówka machajki, transparenty na dwa kije i pelerynki. W pewnym momencie do małolata w bluzie z falanga śpiewającego narodowe piosenki przypierdalają się brudy. Nasza reakcja natychmiastowa. Przy okrzykach raz sierpem raz młotem stojące na górze sektora brudasy zostają zepchnięci i poturbowani, tracą sporo jakiś szalików. Wielu korzysta z pomocy lekarskiej. Flaga "Precz z komuną" zostaje zdjęta na czas awantury.........."

kolejny cytat:
"Sytuacja jasno opisana. Dwóch lewaków przypruło się do chłopaka zarzucającego "Narodowa Polonia", więc dostali po liściu. Na pomoc przybiegło kilkunastu innych brudów, ale po krótkiej walcie spierdalali szybciej niż podbiegli do gniazda, ot i cała sytuacja."

Wink

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Nie 31 Mar, 2013 12:29

Powrót do góry
rajtekzks
Sierżant

Sierżant





Posty: 93
Skąd: Lubniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziwne nawet:) Wszystkie fora w temacie piszą o przegonieniu i oklepie lewactwa na Polonii jedynie Ty zaprzeczasz he he:) Szkoła i nauka Michnika idzie nie idzie w las:) ach Ci wstrętni naziole... Uśmiech

Pozdrowienia dla NARODOWEJ POLONII !

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x_4rF7vqnJE

_________________
Podnieśmy się by zniszczyć tych dla których kraj nie znaczy nic !

Nie 31 Mar, 2013 16:43

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rajtekzks
red pewno powie że to fotomontaż W szoku

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Nie 31 Mar, 2013 20:03

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na derbach byłem z synem, który ma 10 lat więc, staliśmy trochę z boku a mimo wszystko widać mnie na filmie. Naziole opowiadają jak to my zaatakowaliśmy i zerwaliśmy flagę "Precz z komuną" - trzeba być ograniczonym naziolem aby twierdzić iż to nam przeszkadza; faszyzm i komunizm traktujemy tak samo. - szkoda, że z tego filmu wycięto moment jak naziole sami zdejmują flage z kosza. Skoro przeszkadzają im nasze przekreślone swastyki to widać kim są. Ekipa antyfaszystowska jest na Polonii od ponad 20 lat i jest ewenement w Polsce. Zasady na stadionie były jasne i my ich przestrzegaliśmy - naziole jak widać woleli przypodobać się kolegom i wypełnili polecenie przesłane z Łazienkowskiej

http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/?p=519#more-519

Sprawa będzie miała ciąg dalszy

Ps
Steinar, Soda czy jak ty sie tam teraz wabisz; rozumiem iż pojęcie czym różni się komunista od socjalisty cię przerasta? Biedaczku



Opis załącznika:

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pon 01 Kwi, 2013 0:12

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

red powiem krótko. Jak zwykle łżesz(co już niejednokrotnie pisali ci inni userzy na tym forum). Nie mam zamiaru bawić się z tobą w słowne utarczki bo kopanie się z koniem który ma klapki na oczach nic nie da. Niemniej cieszę się dziko jak grzeje ci się kopułka.
To tyle do ciebie Mr. Green

Jedno mnie cieszy, choć szczerze nie lubię Polonii, to wreszcie ktoś pokazał gdzie jest miejsce bandyckich bojówkarz z jakże śmiesznej pseudo-antify. I szacunek za to dla Narodowej Polonii.

Wracając do tematu związanego z meczem miałem już ciśnienie że kolejne derby zakończą się podziałem punktów, jednak Bóg też kibicuje Legii Laughing
Gdyby Ljuboja strzelił bramkę klatą był by to gol kolejki. A co dopiero mówić gdyby strzelił bramkę dupskiem. Warto było obejrzeć mecz.
Dziś ciekawie zapowiada się pojedynek Pogoni z Lechem. Lech goni a Pogoń nie powinna tanio skóry sprzedać.

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Pon 01 Kwi, 2013 7:12

Powrót do góry
rajtekzks
Sierżant

Sierżant





Posty: 93
Skąd: Lubniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Boldenon napisał:
red powiem krótko. Jak zwykle łżesz(co już niejednokrotnie pisali ci inni userzy na tym forum). Nie mam zamiaru bawić się z tobą w słowne utarczki bo kopanie się z koniem który ma klapki na oczach nic nie da. Niemniej cieszę się dziko jak grzeje ci się kopułka.
To tyle do ciebie Mr. Green

Jedno mnie cieszy, choć szczerze nie lubię Polonii, to wreszcie ktoś pokazał gdzie jest miejsce bandyckich bojówkarz z jakże śmiesznej pseudo-antify.szacunek za to dla Narodowej Polonii.
.


Popieram każde słowo Uśmiech Każde! Oby tylko ta kopułka się nie przegrzała Laughing
Piszesz,że sprawa będzie miała ciąg dalszy.I tu cytat z lewackiego forum :
"Według mnie sprawę należy postawić jasno. Albo My, albo Oni.
Właśnie jestem w trakcie pisania zawiadomienia do prokuratury w sprawie ataku na kibiców Polonii.
Razem z Panią mecenas Agnieszką Rybak-Starczak (o której artykuł był w gazecie Pana Michnika) nie raz pokazaliśmy, że polskie prawo karne dla naziolskiego ścierwa jest bezlitosne.

Rozwiązanie jest proste. Za celtyki, swasty, godło polski, lub inne faszystowskie symbole, bezwzględny zakaz stadionowy, kary grzywny, lub w przypadku brunatnej recydywy kara pozbawienia wolności."

I tak to u Was wygląda...

A co do aspektu sportowego Leszek dziś remisuje ze śledziami i Legia pewnie zmierza po majstra Uśmiech Taki scenariusz mi się przyśnił Uśmiech

_________________
Podnieśmy się by zniszczyć tych dla których kraj nie znaczy nic !

Pon 01 Kwi, 2013 11:45

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to że za godło Polski też by karali zakazami. Jezus-Maria świat na głowie staje. W szoku
Rajek nie kracz bo dałem sporo kasy na zwycięstwo pyr. Tak na chłodno bez emocji i sympatii. Uśmiech

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Pon 01 Kwi, 2013 13:07

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brawo

Przez cały PRL komuna miała monopol na prawdę, obecnie skrajna prawica bawi się tak samo. Niezależnie jakie głupoty głosicie to macie rację a każdy kto ma inne zdanie to kłamie, jest lewakiem albo jest zdrajcą. Ludzie którzy jeszcze wczoraj głosili, że nie ma Polonii w Warszawie a nazwę klubu, nie bacząc iż Polonia to po łacinie Polska, wypisywali jedynie z wulgaryzmami wiedzą lepiej co się dzieje na Konwiktorskiej..... no cóż gratuluję wiedzy i samopoczucia

ps
W jednym się Steinar zgadzamy; ta dyskusja nie ma sensu. Przytul się do swojego celta, pocałuj swoja swastykę i dalej wierz w to. że wszyscy antyfaszyści to komuniści.....

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pon 01 Kwi, 2013 23:03

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Półgłówki z antify naparzający się z narodowymi półgłówkami, godni siebie przeciwnicy. Czy jest jakaś różnica między jednymi a drugimi?

Te cytowane wpisy nie wiem skąd aż błyszczą elokwencjom Rolling Eyes

Pon 01 Kwi, 2013 23:28

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Renifer Lopez reaktywacja napisał:


Te cytowane wpisy nie wiem skąd aż błyszczą elokwencjom Rolling Eyes

Wpisy z lewackich forów niestety.
Aż ciężko czytać.
@red ty masz chyba jakąś obsesję na temat jakiegoś Steinara. Musiał ci solidnie zająć za skórę Super Poszukałem, poczytałem i szkoda że zbanowali gościa. Widać prawda w oczy kole hahahaha. A kopułka aż paruje.
Co do Polonii to przez takich pógłówków jak ci z pseudo antify zawsze byliście izolowani przez resztę ekip z świata kopanej. Zrozum to wreszcie i się nie napinaj. Lewactwo na stadionach nie ma prawa bytu. Nawet w "osławionej" Wkrze Żuromin ekipa spod znaku sierpa i młota odpuściła bo budziła raczej pusty śmiech i pożałowanie.
Zostało wam internetowe napinactwo i budzenie grozy zza klawiatury. Gratuluję

@rajtek; Lech wszedł!Buk płacze i płaci hahahaha.

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Wto 02 Kwi, 2013 17:52

Powrót do góry
rajtekzks
Sierżant

Sierżant





Posty: 93
Skąd: Lubniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Myślałem,że wyjazdowa passa Lecha zakończy się na śledziach.No cóż kiepski ze mnie wróżbita he

I czas zakończyć polemikę z lewactwem. I co racja to racja!
Lewactwo na trybunach w Polsce nie ma racji bytu !

_________________
Podnieśmy się by zniszczyć tych dla których kraj nie znaczy nic !

Wto 02 Kwi, 2013 18:01

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wpisy z lewackich forów niestety.

To:
"......... Na meczu prezentujemy kilka opraw: sektorówka machajki, transparenty na dwa kije i pelerynki. W pewnym momencie do małolata w bluzie z falanga śpiewającego narodowe piosenki przypierdalają się brudy. Nasza reakcja natychmiastowa. Przy okrzykach raz sierpem raz młotem stojące na górze sektora brudasy zostają zepchnięci i poturbowani, tracą sporo jakiś szalików. Wielu korzysta z pomocy lekarskiej. Flaga "Precz z komuną" zostaje zdjęta na czas awantury.........."

kolejny cytat:
"Sytuacja jasno opisana. Dwóch lewaków przypruło się do chłopaka zarzucającego "Narodowa Polonia", więc dostali po liściu. Na pomoc przybiegło kilkunastu innych brudów, ale po krótkiej walcie spierdalali szybciej niż podbiegli do gniazda, ot i cała sytuacja."

Jest z lewackiego forum?

Wto 02 Kwi, 2013 18:32

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak.
Reszty bełkotu nie będę wklejać.
Ostatnio grupa przytaczana przez reda wydała specjalne oświadczenie gdzie nieudolnie próbuje wyprostować zawiłą sytuację na Polonii. Dziwne toto trochę ale cóż się dziwić, upadła idea Polonii lewicującej.

_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Wto 02 Kwi, 2013 18:44

Powrót do góry
rajtekzks
Sierżant

Sierżant





Posty: 93
Skąd: Lubniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Renifer Lopez reaktywacja napisał:
Cytat:


Jest z lewackiego forum?


"Według mnie sprawę należy postawić jasno. Albo My, albo Oni.
Właśnie jestem w trakcie pisania zawiadomienia do prokuratury w sprawie ataku na kibiców Polonii.
Razem z Panią mecenas Agnieszką Rybak-Starczak (o której artykuł był w gazecie Pana Michnika) nie raz pokazaliśmy, że polskie prawo karne dla naziolskiego ścierwa jest bezlitosne.

Rozwiązanie jest proste. Za celtyki, swasty, godło polski, lub inne faszystowskie symbole, bezwzględny zakaz stadionowy, kary grzywny, lub w przypadku brunatnej recydywy kara pozbawienia wolności."

Jest !

_________________
Podnieśmy się by zniszczyć tych dla których kraj nie znaczy nic !

Wto 02 Kwi, 2013 20:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Następny Strona 73 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.