| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja się nie chcę z tobą kłócić, ale chciałbym powiedzieć, że jestem mądrzejszy od nie jednego forumowicza. Nie ważny jest wiek, ważne, co się ma w głowie i jak się myśli.
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Sob 01 Mar, 2008 17:14

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja się nie chcę z tobą kłócić, ale chciałbym powiedzieć, że jestem mądrzejszy od nie jednego forumowicza.


Skromny to jestes nie ma co!!!!
Laughing Laughing Laughing

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Sob 01 Mar, 2008 17:20

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolego Żukow,
Zamiast uprawiać autoreklamę niech kolega lepiej zwraca uwagę co pisze, o ile nie chce kolega trafić na listę najzabawniejszych wypowiedzi tego forum.
Cytat:
Moderatorzy! Jeśli chcecie być nimi to róbcie bądźcie, ale nie od czasu do czasu lub w ogóle.

Szczerze ubawiony
Grendel

Sob 01 Mar, 2008 17:22

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Żukow, wybacz, że zabrzmi to protekcjonalnie, ale czy nie jesteś za młody by być "wujkiem dobra rada"? (To jest pytanie retoryczne!)


A mi sie cos zdaje ze @zukow ma raczej zapedy do bycia ''wujkiem samo zlo''!!! I broniac dobrego imienia forum zasypal by nas ostrzezeniami... Laughing Laughing Laughing

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Sob 01 Mar, 2008 17:37

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Już się nie odzywam, lepiej wywalę się z tego forum, będzie dla was najlepiej. Z ostatnim pożegnaniem, żukow.
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Sob 01 Mar, 2008 17:38

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow napisał:
Ale jeśli ten moderator nie jest na forum od dłuższego czasu lub jego to nie obchodzi, to co zrobić? Pomyśl logicznie. Jeśli chodzi o ciebie jako o moderatora, to jesteś najlepszym z tych modów, którzy działają na forum IOH-u. Pozdr Bardzo szczęśliwy


Każdego dnia któryś z administratorów jest na forum, więc jak nie ma moda to informujesz admina Wink

Sob 01 Mar, 2008 17:53

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Demokracja? Na forum? DV nie rozśmieszaj mnie Wink . Forum należy do gazety. Jest prowadzone przez admina, który ma stosowną wiedzę w zakresie informatycznym oraz redakcję i moderatorów (mówię o tej części, która wie, że o niej mówię) z odpowiednim przygotowaniem.
Chcecie demokracji? Załóżcie własne fora i tam sobie kreujcie nawet anarchię.

Dopominanie się o wybranie na moda jest co najmniej śmieszne i taką właśnie reakcję wywołuje u mnie. Coś na zasadzie: "Jeszcze ja! Jeszcze ja!", ewentualnie ze Shreka: "Ja znam drogę, ja znam. Wybierz mnie".

Dajcie se na luz.

BTW Bycie modem niekoniecznie musi być przyjemne. Można trafić na takie same przygody jak będąc zwykłym userem.

Nie zamierzam nikogo rozśmieszać. Nie oczekuję żadnej demokracji. Nie zamierzam także być modem. Tym bardziej, nie zamierzam u nikogo o nic sie dopominać. Proszę nie wkładać mi w usta nie moich wypowiedzi Neutral

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sob 01 Mar, 2008 17:56

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
Proszę nie wkładać mi w usta nie moich wypowiedzi Neutral

DV, wydawało mi się, że z kontekstu mojej wypowiedzi jasno wynika, że bezpośrednie odniesienie do Twojej wypowiedzi kończy się na winku Rolling Eyes . Jeżeli nie było to jasne to śpieszę z wyjaśnieniem, że tak właśnie powinno to być odczytane Embarassed .

żukow napisał:
chciałbym powiedzieć, że jestem mądrzejszy od nie jednego forumowicza. Nie ważny jest wiek, ważne, co się ma w głowie i jak się myśli.

Żukow, bez zaglądania Ci w metrykę widać, że jesteś nastolatkiem. Owszem, grzecznym (dziś to nie norma), ale nadal nastolatkiem ze znikomym doświadczeniem. Rozumiem Twoje oburzenie, bo pewnie każdy z nas w Twoim wieku by się oburzył, ale im szybciej spojrzysz prawdzie w oczy tym lepiej.

Pozdrawiam,
Marmik

PS
Jeżeli chodzi o mądrość to zasadniczo czy ktoś jest mądry czy nie oceniają ją inni!

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.


Ostatnio zmieniony przez Marmik dnia Sob 01 Mar, 2008 19:05, w całości zmieniany 1 raz

Sob 01 Mar, 2008 18:54

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

OK, po sprawie.
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sob 01 Mar, 2008 18:57

Powrót do góry
Tofik2
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 380
Skąd: Zalesie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
BTW Bycie modem niekoniecznie musi być przyjemne. Można trafić na takie same przygody jak będąc zwykłym userem.


Właśnie. Sądzę, że od strony zwykłego usera to super wygląda. Ale jak się już tym modem zostanie to czasami jest tak, że się chce wrócić do posady zwykłego użytkownika.
Natomiast co do tych użytkowników, którzy piszą o Kościuszce z GTA - są przecież normalni użytkownicy, którzy to prostują i od razu jest pewność, że forum ma na tyle dobrych userów, że nie utonie w głupotach typu T. Kościuszko grający w SA.

_________________
Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za swoje poglądy, to przecież nie on, a jego rozsądek decyduje o tym, co myśli o czymś :]
www.historia.org.pl/forum

Sob 01 Mar, 2008 19:56

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ale po co to g...o ma w ogóle wisieć na forum? W kosmos wywalić ten szajs i po sprawie. Ja bym się ani sekundy nie zastanawiał Evil or Very Mad
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sob 01 Mar, 2008 20:49

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie gorączkuj się, de Villars, bo i tak nic nie wskórasz. Może dopiero za którejś tam kadencji, gdy zostaniemy "starą gwardią". Zostawmy tą sprawę na razie w spokoju. OK? Dawid się ucieszy, że powstania nie ma. Laughing
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Sob 01 Mar, 2008 20:55

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow napisał:
Nie gorączkuj się, de Villars, bo i tak nic nie wskórasz. Może dopiero za którejś tam kadencji, gdy zostaniemy "starą gwardią"


Domagając się moderatora w taki sposób za wiele nie zdziałasz... gwarantuje Ci to Wink

żukow napisał:
OK? Dawid się ucieszy, że powstania nie ma.

O jakim powstaniu mowa Question Na chwilę obecną lista moderatorów jest zatwierdzona i osobiście nie przewiduję w niej żadnych większych zmian, także jakiekolwiek "powstanie" według mnie nie ma sensu Wyluzowany

Nie 02 Mar, 2008 3:15

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To było w przenośni. Ja będąc zwykłym userem nie mogę w pełni robić pozytywne rzeczy dla IOH-u. Jestem adminem i modem różnych stron, wiem, jak to jest, posty w stylu "Bycie modem niekoniecznie musi być przyjemne. Można trafić na takie same przygody jak będąc zwykłym userem" nie do końca są prawdą. Wiem, bo odczułem to na własnej skórze, pnąc się od użytkownika przez moderatora do administratora strony lub forum. Ale jeśli odrzucono moją propozycję, to szkoda. Tak bywa. Pozdr Smutny
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Nie 02 Mar, 2008 14:14

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja będąc zwykłym userem nie mogę w pełni robić pozytywne rzeczy dla IOH-u


Zukow, czy Ty czytasz to co piszesz???

Cytat:
Jestem adminem i modem różnych stron


A mozna wiedziec jakich???

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Nie 02 Mar, 2008 14:22

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

1.Czytam, to co piszę.
2.Różnych: historycznych, v-światowych, ogólnych...Dużo ich jest.

_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Nie 02 Mar, 2008 14:32

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

@żukow - nie obruszaj się tak - po prostu śledząc Twoją karierę na Forum można dojść do wniosku, że kontem użytkownika 'żukow' posługiwały się co najmniej 3 osoby (w ramach najbliższej rodziny oczywiście), więc wartość merytoryczna niektórych (powtarzam NIEKTÓRYCH) waszych postów nie jest najwyższych lotów.

Tym bardziej, że na swoim poprzednim koncie ('wolek94') kariery wielkiej nie zrobiłeś (38 postów w 3 dni: 1-3 VIII 2007 i... banan)

Dla przykładu - mi najmniej podobało się podsycanie kłótni z userem 'tuni' (nie bez winy tego ostatniego) - czyli typowe 'karmienie trolla' miast jego ignorowania.

Moderowanie pozostaw moderatorom - jak coś Ci (Wam) się nie podoba - zgłaszaj(cie) na privie moderatorom lub adminowi - i po krzyku...

pzdrwm Piwo

PS.
żukow napisał:
2.Różnych: historycznych, v-światowych, ogólnych...Dużo ich jest.

Podaj choć 1 konkretny przykład (to tak z czystej ciekawości...)

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem


Ostatnio zmieniony przez mboro dnia Nie 02 Mar, 2008 15:10, w całości zmieniany 3 razy

Nie 02 Mar, 2008 14:48

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wam? Mboro, czy ci się dwoi i troi w oczach? Ja również nie podsycałem żadnej kłótni z userem "tuni". Więc daj mi spokój, ok?
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Nie 02 Mar, 2008 14:51

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow napisał:
posty w stylu "Bycie modem niekoniecznie musi być przyjemne. Można trafić na takie same przygody jak będąc zwykłym userem" nie do końca są prawdą.

Żukow, niestety metryka nie kłamie. Moderator jest pierwszym (obdarzonym pewnymi przywilejami) wśród równych.
Zatem co nie jest zgodne z prawdą.

Jeszcze nie natrafiłem na jakikolwiek Twój poważny, merytoryczny post. Może pora jakiś napisać? Ponieważ nie przeglądam wszystkich to mógł mi jakiś umknąć. Podaj link, niech wszyscy wiedzą.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 02 Mar, 2008 14:54

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mboro, czy ci się dwoi i troi w oczach?

post żukowa z 20 września 2007
Cytat:
Jestem ojcem syna, ale mój synalek wie jaki mam login i hasło i pisze bzdury. Choć zbanowany został przez przypadek, założył swoje nowe konto na forum i jakoś nie chce mu się na nim pisać. Woli moje. Przepraszam za te głupie posty. Już ja mu dam!

Więc jak to jest??

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 02 Mar, 2008 15:04

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow napisał:
będąc zwykłym userem nie mogę w pełni robić pozytywne rzeczy dla IOH-u.

Podoba mi się to zdanie Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Nie 02 Mar, 2008 15:10

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow napisał:
Ja, jeśli mogę, zgłaszam się na moderatora jednego z wolnych działów. Chcę coś zrobić dla tego forum i pomóc Dawidkowi w poprawy sytuacji wypowiedzeń, pisowni etc, etc.


żukow napisał:
będąc zwykłym userem nie mogę w pełni robić pozytywne rzeczy dla IOH-u.

Piękna fleksja... Moderatorzy, uczcie się... Wink

Żukow. Jeżeli następnym razem będą Cię "bolały" błędy pisowni, składni, fleksji itd., to najpierw zobacz, czy te błędy nie pochodzą z Twojego postu... Twisted Evil

Nie 02 Mar, 2008 15:20

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przestańcie! Bo ja tutaj nie jestem po to, byście mnie obrażali! Ja wam nie zrobiłem nic złego, a wy na mnie "napadacie" jak nie wiem kto! A jeśli chodzi o pisownię, to nie twoja rzecz, by ją wytykać. Pisownia zeszytowa i forumowa trochę się różni, nie?
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Nie 02 Mar, 2008 15:32

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow ale kto cie obraża Wink Question ...a miałeś podać strone gdzie jesteś modem Mr. Green .
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Nie 02 Mar, 2008 15:36

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zukow przeciez nikt Cie tu nie obrazil!!! Wszyscy chca Ci tylko pokazac to, ze popelniajac pewne bledy chcialbys wytykac je innym i to mial na celu miedzy innymi post Domarasc'a. Prosimy o troszeczke pokory i samokrytycyzmu. Piwo
_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Nie 02 Mar, 2008 15:38

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.