| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za utworzeniem subskrypcji ?
Tak
 58%  [ 7 ]
Nie
 8%  [ 1 ]
Nie mam zdania
 33%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Subskrypcja

Czy jeżeli powstała by na stronie subskrypcja, czyli jakby była taka możliwość żebyś na maila dostawał informacje o tym co się zmieniło ostatnio na stronie, co zostało dodane itp. to czy byś z tego korzystał Wink Narazie ankieta czysto orientacyjna - czas trwania 14 dni Wink

Ostatnio zmieniony przez Dawid159 dnia Nie 15 Maj, 2005 12:42, w całości zmieniany 1 raz

Nie 15 Maj, 2005 12:25

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dołóż jeszcze trzecią odpowiedź - "nie wiem"

Ja kwalifikuję się właśnię pod tą odpowiedź!

Nie 15 Maj, 2005 12:37

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dodane Wink

Nie 15 Maj, 2005 12:42

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej za,strona się rozwinie
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Nie 15 Maj, 2005 12:59

Powrót do góry
archiwista
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 106
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Glosuje na tak. Zreszta chyba subskrypcja sa juz standartem na wszelkich forach Uśmiech
_________________
status: banned

Nie 15 Maj, 2005 13:41

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Hehe na forach to nie potrzeba subskrypcji - jest taka piękna opcja jak "masowa wiadomość" i można ładnie spamować wszystkich userów czyli u nas blisko 300 osób Wink

Nie 15 Maj, 2005 13:45

Powrót do góry
....
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciw. To zbedne zaśmiecanie skrzynek pocztowych jednocześnie wpłynie to negatywnie na ilość odwiedziń na stronie. Po prostu zbędny na tym etapie wodotrysk, tym bardziej że istnieje już w serwisie taka funkcja jak śledzenie wybranych tematów i odpowiedzi.

Nie 15 Maj, 2005 20:53

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Adam to nie tak jak myślisz. Poprostu dopisujesz swój adres skrzynki do listy i automat wysyła Ci newsy na skrzynke. Możesz oczywiście sie wypisac z listy, także to jest dla chętnych, nie obowiązkowo.
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Nie 15 Maj, 2005 22:19

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak pisał szczepan. Dodatkowo napisze, że nie chodzi tutaj o forum lecz o strone OH. Osoby chętne dopiszą swój adres e-mail, a potem będą otrzymywać np. informacje jak Janek wrzuci nowe zdjęcia do galerii albo dodamy nowy artykuł. Kto nie będzie chciał nie będzie się dopisywał, więc to nie jest zaśmiecanie skrzynek, bo żeby dostać taką wiadomość będzie trzeba wyrazić na to zgode Wink Na ilości odwiedzin napewno się to nie odbije w sposób negatywny, co najwyżej może wyjść to na plus bo w tej chwili dużo osób wogle nie wchodzi na strone, bo nie wiedzą, że się coś tam dzieje Wink

Nie 15 Maj, 2005 22:24

Powrót do góry
....
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wchodzą bo sprawdzają czy jest coś nowego. Gdy bedą dostawać posty nie będą sprawdzać na stronie. Nie będa też wchodzic gdy będzie coś nowego, a z otrzymanego postu będzie wynikać, że ten temat ich nie interesuje.
Po drugie jest taka funkcja jak śledzenie odpowiedzi w temacie , więc po co dodatkowe wodotryski.

Nie 15 Maj, 2005 22:40

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

UNDERGROUND napisał:
Wchodzą bo sprawdzaja czy jest coś nowego.
Czyli wchodzą i od 2 miesięcy widzą cały czas to samo, bez najmniejszych zmian, bo jak narazie akutalizacje strony głównej są robione jak wychodzi nowy numer gazety. Doszedł niedawno artykuł o enigmie między innymi, skąd użytkownicy mają o tym wiedzieć skoro nie ma o tym żadnej widocznej informacji Question to kto to wtedy przeczyta Wink Po prostu nie każdy przewija strone w dół jeżeli na pierwszy rzut oka nie widać żadnych zmian na stronie Wink
UNDERGROUND napisał:
Po drugie jest taka funkcja jak śledzenie odpowiedzi w temacie , więc po co dodatkowe wodotryski.
Hmmm jest taka funkcja na stronie Question Kurcze to musiała mi gdzieś uciec bo jakoś jej do tej pory nie mogłem znaleźć Wink

Nie 15 Maj, 2005 22:48

Powrót do góry
Scypion
Feldwebel

Feldwebel





Posty: 81
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam.

UNDERGROUND napisał:
Wchodzą bo sprawdzają czy jest coś nowego. Gdy bedą dostawać posty nie będą sprawdzać na stronie. Nie będa też wchodzic gdy będzie coś nowego, a z otrzymanego postu będzie wynikać, że ten temat ich nie interesuje.
Po drugie jest taka funkcja jak śledzenie odpowiedzi w temacie , więc po co dodatkowe wodotryski.

Niesamowite podejście do sprawy - zmusić czytelników by wchodzili na stronę. Dobre, podoba mi się !

Po co subskrybcja ?
Otóż nie masz racji. Częste aktualizacje świadczą ze strona żyje i coś się na niej dzieje. Redakcja dba o czytelnika, słucha jego uwag i stara się go czymś zaskoczyć. Dlatego każdy drobiazg powinien być anonsowany, to Ty musisz zaciekawić czytelnika a nie spoczywac na laurach i narzekać.
Ponadto w subskrybcji można dawać zapowiedzi, chociazby o tym że ukazał się nowy numer pisma i juz jest dostępny.

I na koniec jeszcze jedna uwaga - strona nie musi opierać się na pismie. Owszem jest to temat wiodący ale to nie musi być wszystko co się na niej znajdzie.

Pozdrawiam.

Pon 16 Maj, 2005 8:02

Powrót do góry
....
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
UNDERGROUND napisał:
Hmmm jest taka funkcja na stronie Question Kurcze to musiała mi gdzieś uciec bo jakoś jej do tej pory nie mogłem znaleźć Wink

Jest w pod tabelka Szybka Odpowiedź, opcja do wybrania * "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"

Pon 16 Maj, 2005 9:15

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Adam ale ja cały czas mówie o stronie nie o forum, dlatego napisałem, że nie moge jej nigdzie znaleźć Wink Chodzi mi o to co znajduje się na http://www.obliczahistorii.pl a nie http://www.obliczahistorii.pl/forum Uśmiech

Pon 16 Maj, 2005 15:24

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Właśnie ruszyła subskrypcja Wink Wszystkich chętnych zachęcam do zapisywania się, poprzez podanie swojego adresu e-mail na głównej stronie OH (po lewej stronie) Wink

Czw 26 Maj, 2005 22:06

Powrót do góry
Fallschirmjager
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze!!!

Czw 26 Maj, 2005 23:05

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Fallschirmjager napisał:
I bardzo dobrze!!!
Hmm no może i dobrze, chociaż jak narazie zbytniego zainteresowania to nie ma Rolling Eyes

Sob 28 Maj, 2005 11:42

Powrót do góry
Fallschirmjager
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

to nie znaczy że nie jest potrzebna, pozatym wszystkie nowosci muszą mieć czas zeby się przyjąć.

Sob 28 Maj, 2005 14:38

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Mi tam się nigdzie nie spieszy - poczekamy, zobaczymy Wink

Sob 28 Maj, 2005 17:30

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.