| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teena1076
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 3
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wszystko byłoby w porządku, gdyby firma bardziej skupiała się na obsłudze klientów, a nie na robieniu sobie reklamy, która po prostu kłamie i wprowadza ludzi w błąd! Takie postępowanie nie zachęca do kupowania!

Wto 15 Kwi, 2014 12:55

Powrót do góry
RUBIEQWE2919
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie! widzę, że wątek jest bardzo popularny. dziękuję autorowi, ponieważ można tutaj znaleźć bardzo dużo przydatnych informacji, dobre publikacje ciężko znaleźć, dobrze mieć takie źródło.

Pon 28 Kwi, 2014 14:01

Powrót do góry
bestmellisa2282
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4
Skąd: Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Polecaną tu książkę ,,Rzym za kilka denarów dziennie" czytałam i mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu, kto ma ochotę choć na chwilę przenieść się w czasy starożytnego Rzymu.. wtedy to się żyło.. zupełnie inaczej, inne wartości, inne zasady, cały świat dookoła inny...

Pon 05 Maj, 2014 12:32

Powrót do góry
NETVICKIE2142
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Miał ktoś z Was styczność z książką autorstwa N.G.L Hammond - "Starożytna Macedonia" według mnie to naprawdę fajna pozycja książkowa, która przybliża nam starożytny świat i rzeczywistość z tamtych czasów, polecma serdecznie:)

Sro 14 Maj, 2014 14:12

Powrót do góry
kata89
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja polecam książkę Prusy albo dzieje i języki ludów starożytnych., A jak ktoś jest z tej okolicy to dzieje i zarys Warmia i Mazury na przełomie wieków.( instytucja w Olsztynie to wydała na przełomie chyba lat 50/60

Sro 21 Maj, 2014 14:31

Powrót do góry
Gutex
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 228
Skąd: Wielkopolska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Vercellae 101 p.n.e.-Pawła Rochali trochę trudno się czyta miejscami ale opisana jest reforma Mariusza, i pokonanie plemion Cymbrów i Teutonów.

Czw 25 Wrz, 2014 13:51

Powrót do góry
ciekawy123
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temt

Fajny temat, wyłapałem tu już sporo książek o których nie słyszałem, muszę je tylko zdobyć i trzeba brać się do czytania.

Pią 08 Maj, 2015 12:08

Powrót do góry
kowal43
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

[quote="nabuchodonozor"]Polecam książkę ,,Rzym za kilka denarów dziennie" - pisana z perspektywy przewodnika dla turystów po starożytnym Rzymie. Bardzo ciekawe i świeże spojrzenie Wink Czyta się miło i wciąga.

Oj zgadzam się w pełni. jedna z ciekawszych książek w tej tematyce.

Czw 31 Mar, 2022 19:00

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.