| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Koleżanka chyba nieopatrznie popełniła jakiś tekst do iOH. Odkąd jestem na tym forum to zawsze są problemy z wydaniem nowego numeru i zawsze takie same, więc uważam komentarze za zbędne. I tak będzie jak będzie. Prawda jest jednak, że iOH choć ma aspiracje dwumiesięcznika, jest i pozostanie półrocznikiem. Dlatego już dawno proponowałem by oficjalnie zmienić czasookres wydawania i zwiększyć objętość.
Żadne prośby, groźby czy żale czytelników-forumowiczów nie robiły i robią większego wrażenia (podobnie jak większość uwag). Po prostu co ma być to będzie i trzeba cieszyć się z każdego kolejnego numeru... gdy ten zostanie w końcu wydany. Ot cała filozofia.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 27 Maj, 2008 17:56

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jest duże opóźnienie więc nie wymagam żeby za pierwszym razem zniwelować te 5 miesięcy czy ile tam narosło,ale starać się zmniejszać te opóźnienie a nie powiększać Rolling Eyes
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Wto 27 Maj, 2008 18:52

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Możecie tu wstawiać różne wnioski, propozycje itd, ale i tak będzie jak będzie.
Jestem ciekaw co napisałyby w tym wątku osoby biadolące, gdyby nagle Szponek zakomunikował (tfu, tfu), że pismo padło? Ale by się podniósł lament. Dlatego czekajcie cierpliwie, a może zobaczycie nowy numer.

Jedyne o co ponownie apeluję (tuszę, że jak zwykle nieskutecznie) to o zwiekszenie objętości pisma, kosztem podniesienia ceny.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 27 Maj, 2008 19:09

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
gdyby nagle Szponek zakomunikował (tfu, tfu), że pismo padło?



To i forum odwinęłoby salto mortale do wewnątrz , wtedy wszelka dyskusja byłaby internetowym niebytem , tfu i tfu na pohybel .

Wto 27 Maj, 2008 20:55

Powrót do góry
Natalia-K
Starszy marynarz

Starszy marynarz





Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik,

Gdyby pismo padło to może bym mogła opublikować tekst gdzieś indziej... A tak? Zapłacone, nie wydane... A mój rozmówca (popełniłam wywiad dla IOH) ma 78 lat Razz I daj mu Boże duuużo zdrowia żeby doczekał wydania numeru Wyluzowany

Wto 27 Maj, 2008 21:48

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
To i forum odwinęłoby salto mortale do wewnątrz , wtedy wszelka dyskusja byłaby internetowym niebytem...

A widzisz, niekoniecznie. IOH mogłoby funkcjonować jako e-mag czy jak to sie tam nazywa. Takim periodykom też nadaje sie ISSN i są traktowane tak samo jak pełnowartościowe pisma.

Natalia-K napisał:
Zapłacone, nie wydane...

Eeee, w takich sytuacjach ja to się w ogóle nie martwię Wyluzowany . Zdecydowanie inaczej jest gdy piszę coś pro publico bono. Wtedy moja irytacja na wydawcę sięga zenitu. Dlatego teraz gdy decyduję się na napisanie czegoś w wariancie non-profit to stawiam własne (choć niezbyt wygórowane) wymagania czasowe.

Natalia-K napisał:
A mój rozmówca (popełniłam wywiad dla IOH) ma 78 lat Razz I daj mu Boże duuużo zdrowia żeby doczekał wydania numeru Wyluzowany

Mr. Green
Spokojnie, jak znam życie to w wakacje będzie mógł sobie poczytać. A zdrowia to mu życzę tak czy inaczej Piwo .

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 27 Maj, 2008 22:41

Powrót do góry
Paradigm
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 138
Skąd: Pinecity
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Widzę, że Koleżanka chyba nieopatrznie popełniła jakiś tekst do iOH. Odkąd jestem na tym forum to zawsze są problemy z wydaniem nowego numeru i zawsze takie same, więc uważam komentarze za zbędne.

No bez przesady - 9 miesięcznego opóźnienia jeszcze nie było. Przynajmniej ja nie pamiętam. Numer 13 ukazał się w sierpniu ub. roku. A tu jeszcze nic nie wiadomo kiedy wyjdzie 14, więc może do roku opóźnienia się "uda dobić".
A pomysł z e-magiem jest całkiem niegłupi. Może wówczas by nie było opóźnień, bo z tego co pisza Redaktorzy, to najwięcej problemów sprawia druk i dystrybucja.
Wiem że jesli 14 wyjdzie, to treść rozmyje gorycz oczekiwania, ale frustrujące sa kolejne niedotrzymywane obietnice.

_________________

Sro 28 Maj, 2008 7:30

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Numer 13 ukazał się w sierpniu ub. roku.

W sierpniu to on miał wyjść. Pokazał się na przełomie listopada i grudnia.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sro 28 Maj, 2008 15:44

Powrót do góry
adrian007
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dokładnie 20 listopada Bardzo szczęśliwy

Jakby nie patrzeć - minęło już ponad pół roku.....

A nowy wsiąkł jak gwiazda numeru - Atlantyda

Sro 28 Maj, 2008 15:48

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tomciaz napisał:

jestem zdania, że gdyby Szponek napisał na przykład że IOH jest pakowane na paletę, to byłoby tutaj kilka zrzędliwych postów mniej Razz.

Tylko jaki naiwniaczek w taką deklaracje uwierzy?!
To juz nawet nie jest śmieszne - to tragedia! Zniesmaczony

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Nie 01 Cze, 2008 13:11

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie padło , oj nie.
Fakt przeżywamy małe przejściowe problemy drukarskie, nic już nie obiecuję - po prostu robię co mogę i będzie na bank.

Pon 09 Cze, 2008 15:49

Powrót do góry
adrian007
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Dobrze, że mamy jakiś znak życia. Do tej pory starałem się nie marudzić i cierpliwie czekać.

Ale.... od ostatnich deklaracji minęło już dużo czasu (marzec - kwiecień) i sam zacząłem się zastanawiać czy nowy numer ujrzy światło dzienne.

Teraz przynajmniej wiadomo, że Redakcja nie rezygnuje Laughing

A nam jak zwykle - pozostało czekać!

Pon 09 Cze, 2008 16:03

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy drukujecie zawsze w tej samej drukarni , bo nie chciałbym się wymądrzać ale takie opóźnienia trochę dyskredytują drukarnię , aha i jeszcze dla uniknięcia nieporozumień na gł stronie na obrazku "Aktualnego numeru" powinien pojawić sie napis już wkrótce jak na początku.

P.S. Czekam cierpliwie na mój ulubiony półrocznik.

_________________
Kosovo je srpsko!
"Unia Europejska jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów" Margaret Thatcher
Jedyne i prawdziwe forum Slavic-Unity www.slavicunity.org

Sro 11 Cze, 2008 23:48

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Coś mi się obiło o uszy, że jeszcze tydzień i pismo trafi na rynek. Myślę, że oficjalne oświadczenie redakcji w tej sprawie się tu niedługo pojawi.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Pon 16 Cze, 2008 13:58

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak , to prawda , druk się rozpoczął , lada dzień konkretne terminy. Już ostateczne.

Pon 16 Cze, 2008 21:20

Powrót do góry
adrian007
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja biorę tą wypowiedź za "dobrą monetę".
Czerwiec jest już w takim razie nierealny Mad

Ale mam nadzieję, że kolega Janek nie powie, że ten konkretny termin to będzie pomiędzy gdzieś połową sierpnia a połową listopada Laughing Laughing Laughing

Pozdrowienia!!!!

Sro 18 Cze, 2008 11:31

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bądźmy dobrej myśli. Jak szponiasty ma podać ostateczny termin, to już jest świetnie. Nie mogę sie już doczekać, bo po tych obietnicach straciłem już cierpliwość.
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Pią 20 Cze, 2008 14:01

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Druk trwa , w przyszłym tygodniu pakowanie.

Pią 20 Cze, 2008 20:14

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szponek, kurka wodna, wrzuć zapowiedzi bo Cię ludzie zamęczą!

Pią 20 Cze, 2008 21:38

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wars98 napisał:
Szponek, kurka wodna, wrzuć zapowiedzi bo Cię ludzie zamęczą!


A tutaj to co http://ioh.pl/artykuly.php?JakaGRUPA=23 Wink

Pią 20 Cze, 2008 23:36

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid. To tego numeru z Niemcem na okładce JESZCZE nie ma w sprzedaży? Zszokowany Rolling Eyes Zszokowany
Kurczę na grillu, to ja tu po długiej przerwie zaglądam i liczę, że co najmniej 2 numery już mi przed nosem przeszły, a Wy w tym samym miejscu?
Rolling Eyes

Sob 21 Cze, 2008 10:05

Powrót do góry
najmad
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 119
Skąd: Łęczna
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe, wars, a co Ty taki zdziwiony Uśmiech , przyzwyczaj sie, bo to jest nasza rzeczywistosc, niestety Zniesmaczony . Wazne, ze juz za kilka, kilkanascie dni bedziesz mial numer z niemcem na okladce Wyluzowany
_________________
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Sob 21 Cze, 2008 12:24

Powrót do góry
czarnobylski
Porucznik

Porucznik





Posty: 719
Pochwał: 1
Skąd: 53°02' N 18°37' E
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

@najmad,królu wątku o numerach IOH Mr. Green : z Niemcem piszemy z wielkiej litery Uśmiech Piwo
_________________
czarnobylski

Nie zabieraj swoich narządów do nieba, tam wiedzą, że potrzebne są one tylko na ziemi

www.krewniacy.pl

Sob 21 Cze, 2008 19:15

Powrót do góry
najmad
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 119
Skąd: Łęczna
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spoko czarnobylski, wiem o tym. W podstawowce przeszedlem szkole zycia z jezyka polskiego wiec jestem wyczulony na takie sprawy Laughing ...Czasem pisze zbyt szybko i robie male bledy... Moze przejrzymy Twoje posty i poszukamy malych byczkow lub duzych buhajow Bardzo szczęśliwy . Nie ma co temat iscie historyczny. Pzdr.
_________________
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Sob 21 Cze, 2008 20:17

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

czarnobylski napisał:
@najmad,królu wątku o numerach IOH Mr. Green : z Niemcem piszemy z wielkiej litery Uśmiech Piwo



Piszemy wielką literą, a nie "z wielkiej litery" - błąd językowy - wpływ naszych wschodnich sąsiadów. Wink Piwo

Nie 22 Cze, 2008 21:38

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny Strona 9 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.