| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziś podliczę punktacje ze starożytności 2007



Przeciez jest podliczona Rolling Eyes . Co najwyżej sprawdź . Konkurs już został zamknięty .

Nie 20 Sty, 2008 17:28

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Przeciez jest podliczona Rolling Eyes . Co najwyżej sprawdź . Konkurs już został zamknięty .


Sorry... rzeczywiście Mr. Green ostatnio z braku czasu wpadałem tylko na chwile i umknęło to mojej uwadze Mr. Green Wink
Dzięki Piwo

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Nie 20 Sty, 2008 19:02

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Teraz napiszę o sobie, bo lubię pisać o sobie Laughing Wink tak poważniej , to dowiedziałem się przed chwilą że wygrałem konkurs ''średniowieczny '' , przyznam że jestem zdziwiony i zaskoczony , kolejny na moim koncie Rolling Eyes Piszę ten post dlatego że o ile specjalizuje się w wieku XIX i XX , to na tym forum przypadkowo zostałem "specjalistą" od Starożytności i Średniowiecza , przecież nawet mój nick na to wskazuje Laughing Tak to przypadki chodzą po ludziach . Cieszę się że na forum gości coraz więcej specjalistów epok wymienionych powyżej , życzę Im aby odnieśli zwycięstwo w następnych edycjach Piwo

Przy rozdziale medali za konkursy proszę pamiętac o tym że na koncie mam dwie edycje ''starożytności '' plus cała reszta , więc dawajcie tych blach do oporu Laughing Wink

Pozdrawiam wszystkich uczestników konkursów na IOH Piwo


Ostatnio zmieniony przez seth dnia Pon 21 Sty, 2008 21:43, w całości zmieniany 1 raz

Pon 21 Sty, 2008 20:54

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe Piwo
Ja jako opiekuj działu staram się nie angażować w konkurs, ale ciebie i tak bym nie prześcignął w punktacji Wink świetna wiedza Piwo

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Pon 21 Sty, 2008 21:15

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w związku z unifikacją zasad wszystkich konkursów (ew. zastosowaniem rocznych edycji w 'Zagadkach Morskich') nowe odznaki powinny obowiązywać od tego półrocza (2008).

Jeśli chodzi o konkursy rozstrzygnięte do końca 2007r., to jedna odznaka - honorowa - jak najbardziej wystarczy - konkursów nie było wiele; więc odznaka będzie elitarna (Order Orła Białego też można otrzymać tylko raz...) tym bardziej, że otrzymają ją JEDYNIE zwycięzcy, a nowe: pierwsza 'trójka'.

Obecne edycje konkursów identyfikacyjnych budowli oraz Konkursu Militarnego (rozpoczęte w ostatnim kwartale 2007r.) można rozszerzyć na 1. półrocze 2008r.

pzdrwm Wink

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Pon 21 Sty, 2008 21:58

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Seth podda się wszystkim tym zaszczytom bez większego krzyku Wink Laughing Nie medale sa istotą konkursu , nawet nie nagrody , tylko ZWYCIęSTWO , taka jest prawda Wink

Wto 22 Sty, 2008 20:33

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co do medali to w sumie był bym z pierwszą trójką(chociaż są dla mnie obojętne).Jeszcze można na pudło stanąć ,bo wygrać z Sethem to nie lada wyczyn by był Twisted Evil .Powiedz mi którego konkursu ty nie wygrałeś Laughing .
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Wto 22 Sty, 2008 23:11

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Będzie pierwsza trójka, ale bez rozróżnienia miejsca pod awatarem - jedynie w profilu będzie wyszczególnione Uśmiech

Zwycięscy poprzednich edycji dostaną odznaczenia honorowe Wink Może ktoś przygotować liste kto co wygrał i umieścić tutaj Question

Wto 22 Sty, 2008 23:19

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Lista to lekka prowizorka - a i tak niektóre konkursy niby już się zakończyły, a jeszcze trwają - decyzja o ich losie nie należy mnie Razz
(np.: http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=118171#118171 )

Oto co udało mi się ustalić:

konkurs: zwycięzca

Starożytność 2007: seth
Średniowiecze 2006: John_Brown
Średniowiecze 2007: seth
Nowożytność 2007: trwa; nieoficjalnie - danziger
XIXw. 2007: seth
I WŚ 2007: seth
Międzywojnie 2007: Robert05 (sumarycznie)
II WŚ 2006: maxikasek
II WŚ 2007: Human (47 pkt. i chyba maxikasek go nie dogonił...)
Czasy najnowsze 2006: MarcinGdańsk
Czasy najnowsze 2007: trwa...
Zagadki Morskie 2006: Ark(o)Royal
Zagadki Morskie 2007: trwa...
Lotniczy Konkurs Identyfikacyjny 2006: maxikasek (jedna jedyna edycja - konkursu nie wznowiono)

Konkurs Militarny: trwa - rozpoczął się 06-06-2007, myślę, że należy przedłużyć jego edycję do czerwca tego roku.
Konkurs - Ciekawe miejsca (...) w Polsce: trwa - rozpoczął się 19-09-2007, myślę, że należy przedłużyć jego edycję do czerwca tego roku.
Konkurs - Ciekawe miejsca (...) poza Polską: trwa - rozpoczął się 18-12-2007, myślę, że należy przedłużyć jego edycję do czerwca tego roku.

pzdrwm Piwo

PS. Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby wydłużyć edycje nowych konkursów do roku, gdyż w 1. trójce konkursów półrocznych może się znaleźć i 6-7 osób... (taka konkluzja po przejrzeniu szczątkowych - np. raz na miesiąc - punktacji podawanych w niektórych konkursach...)

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Sro 23 Sty, 2008 1:29

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Starożytność 2007: seth
Średniowiecze 2007: seth
XIXw. 2007: seth
I WŚ 2007: seth


Wniosek? Ban dla setha Wyluzowany

Sro 23 Sty, 2008 15:51

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wniosek? Ban dla setha



Jeszcze dwie czerwone kreski i seth z głowy Laughing
Jeżeli chodzi o konkurs ''Starożytność'' to był ona już raz zakończony , bodaj w marcu , przez ówczesnego gospodarza Michała z Sarmacji . Obeszło się, co prawda, bez nagród , jednak liczenie punktów rozpoczęliśmy od nowa . Jest to jeszcze jeden powód dla którego moderatorzy strony powinni wprowadzić jakiś porządek i to możliwe szybko. Dlaczego ? Głównie dlatego że jest nas coraz więcej i konkursy nabierają tempa .

Sro 23 Sty, 2008 21:33

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Jeżeli chodzi o konkurs ''Starożytność'' to był ona już raz zakończony , bodaj w marcu , przez ówczesnego gospodarza Michała z Sarmacji . Obeszło się, co prawda, bez nagród , jednak liczenie punktów rozpoczęliśmy od nowa .

No i także tej edycji zostałeś triumfatorem Zszokowany

Sorki - nie zauważyłem - ale trudno przebijać się po 1 stronie przez stare konkursy...

Oczywiście należy się uzupełnienie:
Starożytność 2006/07: seth

pzdrwm Wyluzowany

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Sro 23 Sty, 2008 21:57

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśli więkrzośc konkursów jest zamknięta to może wypadało by zamknąc Nowożytnośc??.Pkt jest zrobiona wystarczy tylko słowo jakiegoś moda Mr. Green ,wiem że Grot mówił żeby nadal trwał ale jak już więkrzośc konkursów ma nowe edycje to chyba pora już na nowożytnośc Question .
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Sro 23 Sty, 2008 23:16

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mboro napisał:
Oto co udało mi się ustalić:

I WŚ 2007: seth

No i przedobrzyłem... Embarassed Embarassed Embarassed
seth napisał:
dopóki konkurs nie jest oficjalnie zamknięty przez moderatora to trwa nadal

No i konkurs, póki co, trwa... Embarassed Embarassed Embarassed
Ale jego lider się nie zmienił... Mr. Green

--------------------------------------
Za to zakończono definitywnie edycję 2007 konkursu o czasach najnowszych, triumfatorem został kolega z Gdańska Piwo
Zatem - uzupełnienie:
Czasy najnowsze 2007: danziger

--------------------------------------
Rozstrzygnięcia wymagają więc zaległe edycje następujących konkursów:

Nowożytność 2007:
I WŚ 2007:
Zagadki Morskie 2007:

pzdrwm Wyluzowany

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Sro 13 Lut, 2008 21:33

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niezła jest ta emotka , możesz się dowiedzieć na jakiej licencji są emotki na tej stronie, z której ona pochodzi Question Jak licencja jest jakaś przyjazna to bym ją do forum dodał Mr. Green

Sro 13 Lut, 2008 21:37

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mboro napisał:
Czasy najnowsze 2007: danziger

Poważnie? To fajnie - wreszcie coś tam wygrałem! Wyluzowany
No i dobrze, że to napisałeś, bo inaczej bym nie zauważył Laughing Serio.
Piwo

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Sro 13 Lut, 2008 22:50

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To rozstrzygnijcie te 3 konkursy, które zostały i niech ktoś umieści kompletną listę kto co wygrał, bo aktualnie widzę, że jest jedna lista a potem jakieś uzupełnienia Wink Niech wszystko będzie w 1 poście Wink

Pon 18 Lut, 2008 21:57

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czekam na info od modów na priwie - mam przygotowane listy końcowych wyników tych 3 zaległych konkursów.

Jeśli tylko otrzymam info; w tym poście jako EDIT umieszczę ostateczne wyniki wszystkich dotychczasowych konkursów.

PS. Podziękowania dla 7TP Piwo za oficjalne podliczenie konkursu o II WŚ 2007 (spodziewałem się triumfu Humana Uśmiech )

pzdrwm

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Pon 18 Lut, 2008 22:37

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Doszedłem do wniosku, że nie będzie odznaczeń honorowych, tak więc proszę o listę pierwszych 3 osób z każdego konkursu jaki się odbył.. wszyscy zostaną odznaczeni tak samo, bez względu na to czy konkurs zakończył się wczoraj czy rok temu Wink

Pon 18 Lut, 2008 23:23

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jako "opiekun" konkursu o XIX w. przedstawiam do odznaczenia pierwszą trójkę w edycji 2007 r.:
Seth
Robert05
Carthon

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 18 Lut, 2008 23:27

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

w morskim nagrody dla:
Maxikaska, Ark(o) Royala, de Villarsa

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Wto 19 Lut, 2008 12:13

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I wojna światowa :
seth
Robert05
de Villars

Niniejszym po raz enty proszę o oficjalne zamknięcie tej edycji bo już marzec na horyzoncie . Czas aby inni przejęli pałeczkę .

Wto 19 Lut, 2008 18:55

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O matko ! - Dawid - zastrzeliłeś mnie, ale...

Starożytność 2006/07: seth -- Robert05 -- danziger
Starożytność 2007: seth -- kellerman -- (de Villars - Red Dragon - Krzyżak)
Średniowiecze 2006: John_Brown -- Mum -- kellerman
Średniowiecze 2007: seth -- zeus99 -- de Villars
Nowożytność 2007: TRWA; nieoficjalnie - danziger -- de Villars -- Carthon
XIXw. 2007: seth -- Robert05 -- Carthon
I WŚ 2007: - seth -- Robert05 -- de Villars
Międzywojnie 2007: Robert05 -- danziger -- kellermann
II WŚ 2006: maxikasek -- Human -- (l'Aquila - Stary Wirus)
II WŚ 2007: Human -- maxikasek -- Robert05
Czasy najnowsze 2006: MarcinGdańsk -- KK -- Robert05
Czasy najnowsze 2007: danziger -- (Robert05 - moowi - sm112 - mboro - DOMARASC)
Zagadki Morskie 2006: Ark(o)Royal -- maxikasek -- Harpoon
Zagadki Morskie 2007: maxikasek -- Ark(o) Royal -- de Villars
Lotniczy Konkurs Identyfikacyjny 2006: maxikasek -- Grendel -- franekh

-- podkreśleni - zwycięzcy;
-- kursywą - wyniki nieoficjalne (przyłączam się do postulatu setha o OFICJALNE pozamykanie zaległych edycji konkursów).
-- w nawiasach - miejsca ex aequo (według 'tradycji' sportowej, tzn. jeśli np. jest kilku wicemistrzów - nie przyznaje się brązowych medali...)

ufff... pzdrwm

--------------------------------------
EDIT (2008-02-23): zamknięcie konkursu o I WŚ /ed. 2007/
EDIT (2008-04-08): oficjalne podsumowanie Zagadek Morskich /ed. 2007/

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem


Ostatnio zmieniony przez mboro dnia Wto 08 Kwi, 2008 17:41, w całości zmieniany 4 razy

Wto 19 Lut, 2008 20:36

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja mam mała propozycje, tylko nie zjedźcie mnie żywcem. Może zwycięzcę nagrodzić tylko za jeden konkurs?? Po podsumowaniu 3 konkursów sytuacja wygląda tak że Seth, de Villars i Robert05 zgarniają po 2 nagrody. Chylę czoła oczywiście przed ich zasobem wiedzy ale może nagrodzić tylko za jeden konkurs. Po podsumowaniu innych konkursów przypuszczam że zbytnio nowych ników nie przybędzie, pokażą sie starzy wyjadacze np. Maxikasek, Human, Marmik, Grendel. Przypomina to sławne powiedzenie "Grają dwie drużyny, wygrywają Niemcy", "Udział bierze wielu uczestników nagrody dostaje Stara Gwardia". Wiadome jest że za wiedzę, prace nagroda sie należy nikt tego nie neguje. Ja sam próbowałem brać udział w wielu konkursach,wiele sie nauczyłem, ale stanąć do walki i spróbować z wami wygrać Panowie to po prostu niemożliwe.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Wto 19 Lut, 2008 20:36

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale stanąć do walki i spróbować z wami wygrać Panowie to po prostu niemożliwe


E tam, wszystko jest możliwe. Tylko, że teraz będzie to troszkę utrudnione, bowiem udaliśmy się z Islandzkim Majorem na zieloną trawkę Laughing

Wto 19 Lut, 2008 20:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.