| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja tak z innej beczki. Rodzice wyrobili we mnie nawyk utrzymywania higieny osobistej i codziennie zmieniam bieliznę oraz skarpetki. Wielokrotne, niemal codzienne zmiany "nacji" i awatara nie świadczą bynajmniej o higienie, lecz o poważnym problemie z samookreśleniem. Pomocna może być wizyta u szkolnego psychologa, ale raczej jest to problem, któremu należy stawić czoła samodzielnie.

Wink

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 31 Mar, 2008 11:55

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rodzice wyrobili we mnie nawyk utrzymywania higieny osobistej i codziennie zmieniam bieliznę oraz skarpetki.

a służąc na "Orle" śpię przy otwartym oknie... Wink
tak mi się skojarzyło, bez urazy Wink usłyszałem niedawno nowy morski dowcip -> jest w odpowiednim dziale.
a ocena młodego kolegi nawet trafna.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 31 Mar, 2008 13:51

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
A ja tak z innej beczki. Rodzice wyrobili we mnie nawyk utrzymywania higieny osobistej i codziennie zmieniam bieliznę oraz skarpetki. Wielokrotne, niemal codzienne zmiany "nacji" i awatara nie świadczą bynajmniej o higienie, lecz o poważnym problemie z samookreśleniem. Pomocna może być wizyta u szkolnego psychologa, ale raczej jest to problem, któremu należy stawić czoła samodzielnie.

Wink


I kolega to sam wymyślił? Ja już tłumaczyłem, dlaczego tak robię i mogę to robić dalej do woli. Nie tylko ja tak robię, więc się proszę mnie nie czepiać, bo tylko zaostrzacie kłótnie, która nie powinna zajść. A tak w ogóle to, że jestem młody, to wam przeszkadza? Jeśli chcecie, wykopcie mnie z tego forum i będzie bez problemu. Widzę już, że wielu osobom przeszkadzam, pisząc na forum IOH. Nie macie poszanowania dla 14-latka, u którego nie dawno wykryto chorobę emocjonalną. Z poważaniem, żukow

_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Pon 31 Mar, 2008 15:48

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie, a może tak przestaniecie robić OT i wrócicie do tematu Question

Pon 31 Mar, 2008 15:50

Powrót do góry
elrex
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 320
Pochwał: 1
Skąd: Wpisz w google...Najstarsze góry w Polsce
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Panowie, a może tak przestaniecie robić OT i wrócicie do tematu Question


Jestem za Wink w końcu był to post poświęcony promocji forum a nie.....

_________________
carum est, quod rarum est
- drogie jest to co rzadkie.

Pon 31 Mar, 2008 15:52

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chętnie, ale pewni koledzy po prostu mi dokuczają i pewnie dalej będą to robić. Dawid159, czego tyle kłótni musi być na forum Question
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Pon 31 Mar, 2008 15:53

Powrót do góry
elrex
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 320
Pochwał: 1
Skąd: Wpisz w google...Najstarsze góry w Polsce
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

żukow napisał:
Ja bardzo chętnie, ale pewni koledzy po prostu mi dokuczają i pewnie dalej będą to robić. Dawid159, czego tyle kłótni musi być na forum Question


Jak dokuczają to niech sobie piszą w końcu się nim to znudzi (ja takowych nie widzę). I z pewnością by nie było tego na forum gdybyś nie przestzregał czasmi przysłowia ,, oko za oko ząb za ząb,, Wink

_________________
carum est, quod rarum est
- drogie jest to co rzadkie.

Pon 31 Mar, 2008 15:57

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ktoś kogoś zaczepi, ta druga osoba odpowie i tak się zaczynają kłótnie Wyluzowany Gdyby użytkownicy zamiast odpowiadać publicznie na zaczepki robili to przez priva, to byłoby o wiele mniej kłótni na forum... Takie jest moje zdanie Wink

Pon 31 Mar, 2008 16:00

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie się wtrącić. Chcę powiedzieć, a raczej napisać, że rozumiem zarówno żukowa i jak starszych stażem, wiekiem i doświadczeniem kolegów. Ten pierwszy ma pełne prawo do częstych zmian awatarów i barw, w których działa na forum. Nie jest to żadne przestępstwo ani wykroczenie. Jedynie, co wzbudziło mój niesmak, to wstawianie sobie przez kolegę żukowa awatarka z runami SS i stopnia obersturmfuhrera. To, co robi nasz młody kolega można chyba potraktować jako chęć zwrócenia uwagi na siebie. Wszak każdy młody człowiek chce zaistnieć. Mogę również zrozumieć reakcje starych gwardzistów, którzy na swój szacunek (przynajmniej z mojej strony) zapracowali treścią merytoryczną postów, dojrzałością emocjonalną i opanowaniem, którego mnie - pieniaczowi tak brakuje( z tego m.in. względu nigdy nie śmiem ubiegać się o moderowanie Wink ) W ich oczach obwieszenie się ozdobnikami jak choinka będzie postrzegane co najmniej jako festyniarstwo Piwo

A wracając do meritum, słuszność ma Ijon twierdząc, że przydałaby się wersja w szarościach przeznaczona do szybkiego konspiracyjnego druku Wink Od razu powiesiłbym w pracy Uśmiech

_________________
Imię jego 40 i 4...

Pon 31 Mar, 2008 16:58

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak do meritum to do meritum.
Pozwolę sobie zauważyć, że najlepszą promocja forum jest jego wysoki poziom merytoryczny i przystępny język. Userzy posiadający na koncie ponad 500 nic nie znaczących postów może i ładnie wyglądają, ale są chwastami na polu rozwoju tego forum. Żadne plakaty tego nie zmienią.
W google IOH wyskakuje na początkowych stronach. Internautów, którzy szukają informacji przyciągają właśnie owe informacje, a nie statystyki odwiedzin, które zdaje się nadmiernie zaprzątają głowę Naczalstwa.

Znane mi są przypadki gdy na innych forach pojawiają się linki do wątków na IOH. Do wątków z merytoryczną dyskusja, a nie pitoleniem o niczym.
Gdy okazuje się, że na IOH coś napisano dwa lata przed "odkryciem" tego przez fachowców to właśnie to jest reklama i promocja forum.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 31 Mar, 2008 17:50

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znane mi są przypadki gdy na innych forach pojawiają się linki do wątków na IOH. Do wątków z merytoryczną dyskusja, a nie pitoleniem o niczym.

możesz pdoać przykłady? Nie żebym nie wierzył Twisted Evil ale z ciekawości Wink

Cytat:
Gdy okazuje się, że na IOH coś napisano dwa lata przed "odkryciem" tego przez fachowców to właśnie to jest reklama i promocja forum.

jak wyżej, może być na priva jeśli nie chcesz głośno.

Cytat:
Jak do meritum to do meritum.
Pozwolę sobie zauważyć, że najlepszą promocja forum jest jego wysoki poziom merytoryczny i przystępny język. Userzy posiadający na koncie ponad 500 nic nie znaczących postów może i ładnie wyglądają, ale są chwastami na polu rozwoju tego forum. Żadne plakaty tego nie zmienią.
W google IOH wyskakuje na początkowych stronach. Internautów, którzy szukają informacji przyciągają właśnie owe informacje, a nie statystyki odwiedzin, które zdaje się nadmiernie zaprzątają głowę Naczalstwa.

Cytat:
A wracając do meritum, słuszność ma Ijon twierdząc, że przydałaby się wersja w szarościach przeznaczona do szybkiego konspiracyjnego druku Od razu powiesiłbym w pracy

z wielu dyskusji wynika że kierownictwo forum (chocpodrzuca ciekawe informacje telefonicznie Wink) trochę rozmija się z oczekiwaniami użytkowników. Przynajmniej tych nastawionych na wymianę wiedzy a nie zabawę.
Zaprawdę powiadam wam, że mój nowy podpis wywołal sporo aplauzu, co powinno dać do myślenia moderatorom bezkrytycznie klepiącym kolejne pochwały. Oraz wszystkim kolekcjonerom ozdób na forum. Takze kierownictwo forum powinno pomyśleć czy chce kolorowo czy raczej merytorycznie - wbrew pozorom nie bardzo można to pogodzić.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sro 02 Kwi, 2008 13:20

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
możesz pdoać przykłady? Nie żebym nie wierzył ale z ciekawości


http://www.worldwar2.ro/forum/index.php- na tym forum ja wkleiłem.
http://www.netlabor.hu/roncskutatas/modules/newbb/viewforum.php?forum=86- tu koledzy Węgrzy już.
http://www.militaria-fundforum.de/forumdisplay.php?f=15 - ja i niemiecki user raz.
Dokładnie nie chce mi się teraz szukać konkretnych postów Wink

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sro 02 Kwi, 2008 16:14

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
możesz pdoać przykłady? Nie żebym nie wierzył Twisted Evil ale z ciekawości Wink ...
jak wyżej, może być na priva jeśli nie chcesz głośno.

Mogę, ale tyczy się to akuratnie moich wypowiedzi, więc wrodzona skromność nie pozwala mi na przechwalanie się Wink.

IjonTihy napisał:
Z wielu dyskusji wynika że kierownictwo forum trochę rozmija się z oczekiwaniami użytkowników. Przynajmniej tych nastawionych na wymianę wiedzy a nie zabawę.

Jakie to smutne.
Po pierwsze. Wyłączyć bicie licznika na forum ogólnym.
Po drugie. Nie dawać marchewek komuś za to, że po dwustu durnych zdaniach napisał jedno średniomądre.
Po trzecie. Wyłączyć te kretyńskie medale.
To tak na początek.
Lepiej mieć 200 solidnych userów i 200 wciągających się, niż 50 solidnych i 500 dzieci neostrady (systuacja abstrakcyjna - bez powiązania z rzeczywistością).

IjonTihy napisał:
Zaprawdę powiadam wam, że mój nowy podpis wywołal sporo aplauzu, co powinno dać do myślenia moderatorom bezkrytycznie klepiącym kolejne pochwały.

Pochwały miały być za wiedzę i ciekawą dyskusję, a nie za to, że ktoś wkleił link do wikipedii, albo rozpoznał jakiegoś tam obola.
Niemal od początku mam podpis bedący cytatem z Ginsberta, ale chyba zmienię go na identyczny jak u Ijona.

IjonTihy napisał:
Takze kierownictwo forum powinno pomyśleć czy chce kolorowo czy raczej merytorycznie - wbrew pozorom nie bardzo można to pogodzić.

Podobno miało to być powazne forum. Było takie (z pewnymi wyjątkami) gdy na nie trafiłem. Moja (ograniczona do kilku działów) aktywność nie upoważnia mnie do wydania całosciowej oceny, ale cząstkowa to spadek o dwie klasy. No może nieco przesadziłem, ale jak inaczej potrząsnąć filarami?

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sro 02 Kwi, 2008 17:35

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po pierwsze. Wyłączyć bicie licznika na forum ogólnym.
Po drugie. Nie dawać marchewek komuś za to, że po dwustu durnych zdaniach napisał jedno średniomądre.


To zdecydowanie popieram. Na forum historycznym posty, które wskazuje licznik powinny być w działach historycznych.

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Sro 02 Kwi, 2008 18:11

Powrót do góry
diablox
Adjudant

Adjudant




Posty: 108
Skąd: Świętokrzyskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że posty na forum nie liczą się. Ważny jest styl i poprawność pisania oraz wiedza historyczna. Pozdro Mr. Green

Czw 03 Kwi, 2008 19:26

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja uważam, że posty na forum nie liczą się.


W ogóle się nie liczą Laughing Najlepiej byłoby zlikwidować posty Laughing
"Żeby nie było niczego..." Twisted Evil

Czw 03 Kwi, 2008 20:16

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

diablox napisał:
Ja uważam, że posty na forum nie liczą się. Ważny jest styl i poprawność pisania oraz wiedza historyczna. Pozdro Mr. Green


Zapraszam więc kolegę do wykazywania się w tematach historycznych, bo na razie to tak nie bardzo z dzieleniem się wiedzą historyczną Wink

Wojaroth napisał:
"Żeby nie było niczego..."

Jestem za Mr. Green

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Czw 03 Kwi, 2008 20:21

Powrót do góry
elrex
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 320
Pochwał: 1
Skąd: Wpisz w google...Najstarsze góry w Polsce
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Koledzy dajcie sobie spokój... Wink Ta rozmowa i tak do niczego nie prowadzi.
Ja bym temat zamknął...
Pozdrawiam
elrex

_________________
carum est, quod rarum est
- drogie jest to co rzadkie.

Czw 03 Kwi, 2008 20:27

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zamykać jeszcze nie trzeba. Podyskutujmy jeszcze o promocji forum. Moje pytanie: kiedy w telewizji pojawi się wyczekiwana przeze mnie od miesięcy reklama IOH-u?

P.S.diablox się dopiero pojawił na tym forum, dajcie mu spokój, każdy wprowadzał się kiedyś, nie? Pozdrówka Bardzo szczęśliwy Wink

_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Czw 03 Kwi, 2008 20:32

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

elrex napisał:
Ta rozmowa i tak do niczego nie prowadzi.

Każda rozmowa do czegoś prowadzi. Nawet gdy jest to "głos wołającego na pustyni", choć tak się składa, że z reguły jest to conajmniej mały chórek, a nie samotne wycie.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Czw 03 Kwi, 2008 20:34

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No tak Marmik, ale taka jak ta nie, więc powinniśmy wrócić do właściwego tematu. Jak chcesz podyskutować sobie o czymś innym, załóż w odpowiednim dziale nowy temat. A ja czekam na odpowiedź "szpona" Bardzo szczęśliwy
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Czw 03 Kwi, 2008 20:36

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Żukow, napiszę to publicznie, ale tylko raz. Jak nie masz nic mądrego do napisania (a nie masz) w kontekście moich postów to nie pisz, bo zrobię się bardzo nieuprzejmy. Toleruję Twoje prostackie posty, dziwną manierę pisania w liczbie mnogiej i zerową wartość merytoryczną, ale nie przeginaj i omijaj mnie z daleka.

To dobra rada, więc lepiej posłuchaj.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Czw 03 Kwi, 2008 20:41

Powrót do góry
ARTURIUS
Major

Major





Posty: 1982
Pochwał: 11
Skąd: Schreiberhau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Żukow a niedawno pisałeś o sprzeczkach na forum......i co...???....sam dolewasz oliwy do ognia i te twoje banery ..... Zszokowany wołają o pomstę do nieba.......
A przy okazji to radził bym ci załagodzić konflikt z Marmikiem bo takich forumowiczów powinieneś szanować którzy dysponują wiedzą o stu kroć większą niż ty.... Exclamation ......nie myśl że chcę Ciebie urazić ale takie są realia....
pzdr.......................... Piwo

_________________
"Przypadek jest nieprzewidzianą prawidłowością"
J.W.Goethe

Pią 04 Kwi, 2008 14:11

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i te twoje banery ..... Zszokowany wołają o pomstę do nieba.......


Ja pójdę dalej, żądam usunięcia loga DAK ze swastyką. Evil or Very Mad

Pią 04 Kwi, 2008 14:53

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pochwały miały być za wiedzę i ciekawą dyskusję, a nie za to, że ktoś wkleił link do wikipedii, albo rozpoznał jakiegoś tam obola.

Ja w kwestii tego obola Wink Przy identyfikacji monet trzeba się wykazać fachową wiedzą nie mniejszą niż w poważnych dyskusjach historycznych, tak więc dawanie pochwał za coś takiego jest moim zdaniem jak najbardziej na miejscu Piwo
Z pozostałymi Twoimi postulatami się zgadzam. Choć z drugiej strony ja mam do tego takie podejście, że po prostu nie zwracam uwagi na te medale, pochwały, rangi itp. Kto jest kim na forum i co sobą reprezentuje to każdy widzi i wie. Reszta to bajer.
Pozdrawiam!

Sob 05 Kwi, 2008 12:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.