| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotrek napisał:
Ja w kwestii tego obola Wink Przy identyfikacji monet trzeba się wykazać fachową wiedzą nie mniejszą niż w poważnych dyskusjach historycznych, tak więc dawanie pochwał za coś takiego jest moim zdaniem jak najbardziej na miejscu Piwo

Przy identyfikacji okrętów, samolotów, czołgów i czego tam jeszcze trzeba się wykazać fachową wiedzą nie mniejszą niż w poważnych dyskusjach historycznych, tak więc dawanie pochwał za coś takiego jest moim zdaniem jak najbardziej nie na miejscu (lub nie zawsze na miejscu).
Piwo

BTW Ja zidentyfikowałem Veronikę Zemanovą i nikt nie dał mi pochwały Laughing Laughing Laughing .

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sob 05 Kwi, 2008 17:00

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Pochwały miały być za wiedzę i ciekawą dyskusję


Cytat:
Przy identyfikacji okrętów, samolotów, czołgów i czego tam jeszcze trzeba się wykazać fachową wiedzą nie mniejszą niż w poważnych dyskusjach historycznych tak więc dawanie pochwał za coś takiego jest moim zdaniem jak najbardziej nie na miejscu


Czyli jak? Należą się czy nie należą? Wink Przecież przyznajesz, że przy identyfikacji trzeba mieć fachową wiedzę, a jak wcześniej pisałeś za wiedzę należą się pochwały Wink

Nie wiem dlaczego tak bolą te pochwały, medale. Na forum jestem dopiero od sierpnia 2007. Przyznam, że na początku nawet nie zauważyłem tych pochwał, a medale mnie nie interesowały. Widziałem, że niektórzy coś tam mają, inni mniej. To nie zdecydowało, że zostałem na forum. Uważam też, że nie przeszkadzają. Przecież można przeczytać za co te pochwały zostały przyznane i ocenić jaką mają wg nas wagę. A medale można nawet wyłączyć i ich nie oglądać. Wink
Więcej dystansu do medali, rang i pochwał. Wink
A postulat o wyłączeniu licznika na forum ogólnym (powtórzę się) uważam za jak najbardziej aktualny.

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Sob 05 Kwi, 2008 17:58

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

7TP napisał:
Czyli jak? Należą się czy nie należą? Wink Przecież przyznajesz, że przy identyfikacji trzeba mieć fachową wiedzę, a jak wcześniej pisałeś za wiedzę należą się pochwały Wink

Idąc tym tokiem myslenia takiemu Maxiemu, Grendelowi czy IT należy od razu dać po 100 pochwał, bo wiedzę mają jak diabli. Pochwały miały być za wiedzę i przekaznie jej w ciekawej dyskusji (za "smaczki" i kulturę wypowiedzi). Czy teraz brzmi to bardziej przejrzyście?
Załóżmy hipotetyczną sytuację.
User wkleja zdjęcie czołgu 7TP i pisze: "Znalazłem fotke u dziadka na strychu. co to za czołg?"
7TP odpowiada: "7TP". Bingo! Pochwała. Przeciez nie każdy wie, że to 7TP, a już na pewno nie laik w dziedzinie broni pancernej. Nawet rozpoznanie ciągnika Citroen-Kegresse P.19 z morskiej kompanii reflektorów to jeszcze nie podstawa do pochwały. Opisanie faktu jak tam się dostały i jakiego rodzaju ćwiczenia przeprowadzono, np. stawianie balonów zaporowych na Połwyspie Helskim i to nie na zasadzie kopiuj-wklej z trzech stron internetowych, lecz na podstawie wasnych dociekań, IMHO stanowiłoby podstawę do dania pochwały.
Chyba na tym polega rozwój forum.

Ja na monetach się nie znam, ale zawsze z zaciekawieniem czytam IOHowe artykuły im poświęcone. Niektóre informacje są wyborne. Wiem, że Ci, którzy czekają na identyfikacje ich znalezisk wolą info typu: "Obol Charona, II w p.n.e, stan dostateczny, cena 120 rupii indyjskich". Dlatego uważam, że jest to usługa koleżeńska za friko i nie rozwija forum, a sprawia jedynie, że jest ono punktem zbornym hobbystów-amatorów (lub kopaczy zarobkowych) i speców od nunizmatyki.

7TP napisał:
Nie wiem dlaczego tak bolą te pochwały, medale.

Nie bolą, a żenują. Nawet pomimo faktu, iż mam je wyłączone.

7TP napisał:
To nie zdecydowało, że zostałem na forum.

Niestety dla niektórych jest to jedyny powód, więc dorzucają do forum sporo spamu.

7TP napisał:
Przecież można przeczytać za co te pochwały zostały przyznane i ocenić jaką mają wg nas wagę.

Co jest cięższe? Tona stali czy tona pierza?

7TP napisał:
Więcej dystansu do medali, rang i pochwał. Wink

W obecnej formie? Nie wiem jak dużo tego dystansu? Biorąc pod uwagę, że ośrodek decyzyjny jest w mózgu to... (proszę czekać, mierzę)... mój dystans wynosi około 90 cm. Wystarczy? Wink Piwo

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sob 05 Kwi, 2008 19:16

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czyli w zupełności się ze mną zgadzasz, czy też ja z Tobą. Pochwały za rzetelna wiedzę, a medale jak komuś przeszkadzają - żenują może wyłączyć. Kto się lubi delektować ich błyskiem niech sobie włączy. Jestem za tym, aby nic ludziom nie narzucać na siłę.


Cytat:
Co jest cięższe? Tona stali czy tona pierza?


Zrzuć sobie na jedną nogę kilogram ( z toną byłoby trudno Wink )
pierza, a na drugą kilogram stali - wtedy będziesz wiedział co jest cięższe Mr. Green
Można ocenić wagę pochwały. Piwo

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Sob 05 Kwi, 2008 20:11

Powrót do góry
elrex
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 320
Pochwał: 1
Skąd: Wpisz w google...Najstarsze góry w Polsce
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...popieram w 100 % 7TP
Panie Marmik bez urazy ale jak dla mnie to to jest komplement...Zapewne miałeś i masz po dzień dziś coś z Sokratesa a co niech każdy się domyśli!Pochwały były są i myślę że będą...
Starają się one określić wiedzę danego użytkownika (czy jest to mod czy user...itp).
Pochwały są zatwierdzane przez modów ? (Tak mi się zdaje)... i jeżeli cię tak bardzo bolą (pochwały) to może by się dało zaostrzyć ,,Zatwierdzanie,, pochwał przez modów , a nie od razu usuwać.
Pozdrawiam
elrex

_________________
carum est, quod rarum est
- drogie jest to co rzadkie.

Sob 05 Kwi, 2008 20:13

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

elrex napisał:
Panie Marmik bez urazy...

A powinienem ją odczuwać Question Zszokowany

elrex napisał:
... i jeżeli cię tak bardzo bolą (pochwały)...

Marmik o godzinie 19:16 napisał:
Nie bolą, a żenują.

Czy ja nie po polsku piszę? Staram się jak mogę, ale jako żywo w tej materii klas zaliczyłem tylko 12 Rolling Eyes .

elrex napisał:
...to może by się dało zaostrzyć ,,Zatwierdzanie,, pochwał przez modów , a nie od razu usuwać.

Korzystając ze swojego doświadczenia spodziewam się, że ani nie będą usuwane, ani nie będzie obostrzeń. Wyrażam swoją opinię i jak już zaznaczyłem jest to raczej "głos wołającego na pustyni" czy jak kto woli w wersji pierwotnej"... na puszczy".

Piszę to jedynie w nadziei na małą refleksję.

7TP napisał:
Cytat:
Co jest cięższe? Tona stali czy tona pierza?

Zrzuć sobie na jedną nogę kilogram ( z toną byłoby trudno Wink )
pierza, a na drugą kilogram stali - wtedy będziesz wiedział co jest cięższe Mr. Green

Niestety owo porzekadło, które przytoczyłem jest dość mało precyzyjne jezeli chodzi o fizykę. W jego kontekście nie mozna rozumieć "cięższe" od "ciężar", bo jego jednostką jest niuton (ewentualnie pozaukładowy kG), a tona nie jest jego pochodną. Głupio by brzmiało "Co ma większą masę?"
A przecież powszechnie wiadomo, że gęstość stali to coś ponad 7,5 tony na metr sześcienny, a pierza pewnie nie więcej jak 200-300 kg na m^3. Zatem w kontekście Twojego przykładu należałoby powiedzieć, że różnice będa występować w objetości, a co za tym idzie w oporach powietrza (chyba, że kilogram stali bedzie w postaci płaskiego arkusza cienkiej blachy, a kilogram pierza np. w postaci sprasowanej kuli), że o innych zagadnieniach już nie wspomnę, bo jak sobie pomyślę jaki ze mnie inżynier to boje się pójść do lekarza Laughing Laughing Laughing .

Pozdrawiam,
Marmik

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sob 05 Kwi, 2008 23:01

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

7TP napisał:
Cytat:
Co jest cięższe? Tona stali czy tona pierza?

Zrzuć sobie na jedną nogę kilogram ( z toną byłoby trudno Wink )
pierza, a na drugą kilogram stali - wtedy będziesz wiedział co jest cięższe Mr. Green

Cytat:
Niestety owo porzekadło, które przytoczyłem jest dość mało precyzyjne jezeli chodzi o fizykę. W jego kontekście nie mozna rozumieć "cięższe" od "ciężar", bo jego jednostką jest niuton (ewentualnie pozaukładowy kG), a tona nie jest jego pochodną. Głupio by brzmiało "Co ma większą masę?"
A przecież powszechnie wiadomo, że gęstość stali to coś ponad 7,5 tony na metr sześcienny, a pierza pewnie nie więcej jak 200-300 kg na m^3. Zatem w kontekście Twojego przykładu należałoby powiedzieć, że różnice będa występować w objetości, a co za tym idzie w oporach powietrza (chyba, że kilogram stali bedzie w postaci płaskiego arkusza cienkiej blachy), że o innych zagadnieniach już nie wspomnę, bo jak sobie pomyślę jaki ze mnie inżynier to boje się pójść do lekarza Laughing Laughing Laughing .

Pozdrawiam,
Marmik


Powiedzenie znane i dobrze pasujące do tematu. Wink
1 pochwała=1 pochwała (ta sama masa, jak kg pierza i kg stali), ale ciężar różny (rzut na nogę - ocena przez usera).
To co pisałem wcześniej. Każdy może sam ocenić. A jeszcze inna sprawa i tu prawa fizyki nie wyjaśnią niczego. Każdy może to różnie ocenić.
Pisząc wcześniej ciężar nie miałem na myśli żadnej definicji. Wink

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Sob 05 Kwi, 2008 23:10

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zszokowany Bardzo szczęśliwy

Sob 05 Kwi, 2008 23:12

Powrót do góry
shady94
Chorąży

Chorąży




Posty: 150
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł.

Ostatnio zmieniony przez shady94 dnia Sob 06 Gru, 2008 13:59, w całości zmieniany 1 raz

Sro 09 Kwi, 2008 13:50

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

shady94 napisał:
kul pomysl terz bym powywiesal plakatty !1!!11 Piwo


A bez błędów się nie dało Question Twisted Evil

Sro 09 Kwi, 2008 15:50

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jak Panowie wywalicie medal, który jest przyznawany za odwiedzanie Forum raz w tygodniu to będziecie szli w dobrym kierunku Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam

P.S. Właśnie go dostałem i się załamałem Piwo

Pią 11 Kwi, 2008 10:12

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Medale zostają jak są Wink Jak komuś przeszkadzają to może wyłączyć ich wyświetlanie w profilu Wink

Pią 11 Kwi, 2008 10:14

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Medale zostają jak są Wink Jak komuś przeszkadzają to może wyłączyć ich wyświetlanie w profilu Wink


O! Nie wiedziałem! Wielkie dzięki!

Pozdrawiam

Pią 11 Kwi, 2008 10:22

Powrót do góry
Piotr Kmiecik
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 419
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

czepiacie się tych medali, pochwał i takich tam, jakby rzeczywiście coś od tego zależało...
a dla mnie to sympatyczna sprawa. jakaś forma potwierdzenia, że godziny, które człowiek przed forum spędza czasem przydają się również komuś innemu.
poza tym naprawdę sądzicie, że ich likwidacja coś zmieni?
bywam na kilku forach, na niektórych są przyznawane jakieś formy uznania, na innych nie - a problemy wszędzie są takie same. nie spowodujecie, że forum nagle zacznie być "profesjonalne i merytoryczne" likwidując czy dokładając jakieś nowe błyskotki. to raczej jest kwestia sposobu moderowania... tyle, że forum moderowane jak obóz pracy też już widziałem. i owszem - było merytoryczne bo inne być nie mogło. tyle, że bardzo szybko umarło...
poza tym - trochę dystansu do siebie, Szanowni Wink - zawsze to miło ponosić jakiś medal, chociażby wirtualny.

_________________
Śmierci nie znamy osobiście
Jak dotąd umierali inni...

Pią 11 Kwi, 2008 11:27

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotr Kmiecik napisał:
czepiacie się tych medali, pochwał i takich tam, jakby rzeczywiście coś od tego zależało...
a dla mnie to sympatyczna sprawa. jakaś forma potwierdzenia, że godziny, które człowiek przed forum spędza czasem przydają się również komuś innemu.
poza tym naprawdę sądzicie, że ich likwidacja coś zmieni?
bywam na kilku forach, na niektórych są przyznawane jakieś formy uznania, na innych nie - a problemy wszędzie są takie same. nie spowodujecie, że forum nagle zacznie być "profesjonalne i merytoryczne" likwidując czy dokładając jakieś nowe błyskotki. to raczej jest kwestia sposobu moderowania... tyle, że forum moderowane jak obóz pracy też już widziałem. i owszem - było merytoryczne bo inne być nie mogło. tyle, że bardzo szybko umarło...
poza tym - trochę dystansu do siebie, Szanowni Wink - zawsze to miło ponosić jakiś medal, chociażby wirtualny.


Panie Piotrze!

Ale właśnie o ten dystans do samych siebie chodzi. Mnie przykładowo śmieszy jak "dostaje odznaczenie" za to, że napisałem tutaj coś częściej niz raz na tydzień Bardzo szczęśliwy I tylko to miałem na myśli. A jak już ma być "profesjonalnie i merytorycznie" to wystarczy wprowadzić obowiązek podawania źródła. Wtedy mniej będzie sporów i utarczek. Ten na podstawie tego uważa tak, inny na podstawie czego innego uważa inaczej. I po robocie... Każdy sobie będzie mógł własny pogląd wyrobić.

Tyle mojego Piwo

Pią 11 Kwi, 2008 12:03

Powrót do góry
Piotr Kmiecik
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 419
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A z tym się akurat zgodzę. Chociaż ostatnio mam wrażenie w coraz większej ilości postów owe źródła się pojawiają. Z drugiej z kolei strony - mam wrażenie, że wymóg podawania źródeł zbyt rygorystycznie traktowany jest w stanie zamordować każdą dyskusję...
Medale za "bywanie" z kolei rzeczywiście trochę chyba "dublują" rangi i takie tam. Ale w zasadzie mi nie przeszkadzają. A wyłączyć zawsze można.

_________________
Śmierci nie znamy osobiście
Jak dotąd umierali inni...

Pią 11 Kwi, 2008 12:08

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotr Kmiecik napisał:
A z tym się akurat zgodzę. Chociaż ostatnio mam wrażenie w coraz większej ilości postów owe źródła się pojawiają. Z drugiej z kolei strony - mam wrażenie, że wymóg podawania źródeł zbyt rygorystycznie traktowany jest w stanie zamordować każdą dyskusję...
Medale za "bywanie" z kolei rzeczywiście trochę chyba "dublują" rangi i takie tam. Ale w zasadzie mi nie przeszkadzają. A wyłączyć zawsze można.


Ano właśnie - jak się dowiedziałem wyłączyłem i jak dla mnie tematu nie ma Bardzo szczęśliwy Kto lubie niech nosi, kto nie lubi może sobie wyłączyć.
Co do źródeł, to oczywiście, że nie można być bardziej papieskim niż sam Papież, ale powinna obowiązywać zasada, że na żądanie dyskutującego źródło powinno być wskazane precyzyjnie. Inaczej dyskusja nie ma sensu, że tak powiem z zasadniczych i metodologicznych przesłanek.

Pozdrawiam Piwo

Pią 11 Kwi, 2008 12:23

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wracając do plakatu. Kibole potrafili sie zorganizować i zrobić coś takiego a my nie potrafimy.
http://www.elana.boo.pl/forumelany/viewtopic.php?t=121
To jest właśnie to o co mi chodziło. Czarno-biały, lub w szarościach, prosty plakat zachecający do wejścia na forum. Każdy drukuje w domu lub pracy i wiesza np. na uczelni albo w lokalnej bibliotece.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 01 Maj, 2008 14:11

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No. 5 stron tematu. Plakatu do ściągniecia i druku nie ma. Plakatu w gazecie nie ma.
nic dodać nic ująć.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 12 Maj, 2008 12:25

Powrót do góry
Natalia-K
Starszy marynarz

Starszy marynarz





Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I nie będzie plakatu w gazecie??

Wto 13 Maj, 2008 11:10

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Najpierw musi być gazeta Twisted Evil Neutral .
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Wto 13 Maj, 2008 11:55

Powrót do góry
Xuanis
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 1
Skąd: Wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja zapromuje forum na mojej stronie, chociaz ona nie jest poswiecona historii lecz Naruto Uśmiech ale wazne ze w ogole bedzie reklama Wyluzowany

Sob 05 Lip, 2008 13:01

Powrót do góry
colinQ
Porucznik

Porucznik





Posty: 715
Pochwał: 2
Skąd: Lauenburg i/Pom.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niemal codzień zajmuję się grafiką i postanowiłem coś wykonać...
Chwilę myślałem co wykonać... ulotkę!
Jak? Jak naprościej! Więc wykonałem prostą ulotkę w dwóch wersjach, choć bardziej preferuję tą czerwoną... Jeśli stwierdzicie, że to lipa to oczywiście wykażę się moimi umiejętnościami wykonując nową bogatą w efekty... Dodaję miniaturki takowych ulotek...
Myślę, że prostota najlepiej przemawia do ludzi...



Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam, Konrad

Pon 04 Sie, 2008 14:36

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ogólnie ulotka fajnie zrobiona,tylko na pierwszy rzut oka nie widać czego ona dotyczy,nie każdy wie co to IOH Mr. Green ,dopiero po bliższym przyjrzeniu widać jakieś napisy z boku kartki,ja ulotek zazwyczaj nie biorę,a jak już wezmę to tylko rzucę okiem co sie na niej znajduje,tu taki rzut okiem nie wystarczy.
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Pon 04 Sie, 2008 15:16

Powrót do góry
colinQ
Porucznik

Porucznik





Posty: 715
Pochwał: 2
Skąd: Lauenburg i/Pom.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ale właśnie w tym tkwi ten cały myk...
Czegoś na niej brakuje... dopiero po przyjrzeniu ulotka zachęca do odwiedzenia adresu... a z boku ma słowa kluczowe Wink

_________________
Pozdrawiam, Konrad

Pon 04 Sie, 2008 15:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.