| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ekipa Jelenia Góra

Witam. Myślałem o stworzeniu grupki poszukiwaczy z Jeleniej Góry i okolic. czy ktoś by się na to pisał?

Sob 22 Gru, 2007 10:23

Powrót do góry
sawkowy
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 210
Skąd: Pilchowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czołem kolego. Choć nie jestem (jeszcze) szczęśliwym posiadaczem wykrywacza, to z przyjemnością wstąpię do Twojej grupy.

Pozdrawiam

Sob 22 Gru, 2007 22:10

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Generalnie chodzi o zgranie jakiejs fajnej ekipki. jak narazie latam tylko z kumplem w tej chwili czekam az mi sprzecik przysla bo trzeba bylo wymienic a jeszczecze nie ma takich mrozow wiec moze na swieta uda sie wyskoczyc w teren.

Nie 23 Gru, 2007 0:03

Powrót do góry
lechu77
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Mam pytanko czy coś
może wiecie na temat obiektów w piechowicach Piwo

Czw 03 Sty, 2008 16:25

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A dokładniej o jakie obiekty Ci chodzi? o pozostałości schronów fabryki karelmy czy obóz pracy?

Czw 03 Sty, 2008 17:06

Powrót do góry
lechu77
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to były to tunele w jakiejś górze i były zakratowane w środku nie byłem bo nie było sie można nigdzie przecisnąc Piwo

Czw 03 Sty, 2008 18:22

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem były tam jakieś sztolnie i wyrobiska górnicze jakich pełno w karkonoszach. o ile sie nie mylę jest tam teraz rezerwat nietoperzy ale to nie temat na tym forum:) pozdrawiam

Pon 07 Sty, 2008 10:46

Powrót do góry
Killerczak
Schütze

Schütze




Posty: 5
Skąd: Kotlina Jeleniogórska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witka ja jestem z piechowic Uśmiech kiedyś niedaleko domu wykopałem gruche od panzerfausta Uśmiech

Pią 18 Sty, 2008 19:40

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe na naszych terenach nie jest to rzadkie znalezisko. swego czasu całe wychodziły w centrum Jeleniej Góry (tak słyszałem Uśmiech

Nie 20 Sty, 2008 17:29

Powrót do góry
Don Pedro
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 8
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

podziemia przy pkp

witam witam pisaliscie kiedys cos o wejsciu do podziemi na wprost pkp mnie tez troche ciekawi co moze byc w srodku i chetnie bym sie wybral w okolice i poszukal jakis mozliwych wejsc aaaaa i przejezdzalem niedawno tamtedy i zauwazylem parenascie metrow dalej drugie wejscie do polowy zasloniete blacha tak jakby ktos chcial ukryc ze za nia nie ma cegiel byc moze ktos juz penetruje te tunele pozdrawiam Wyluzowany

Sob 16 Lut, 2008 18:32

Powrót do góry
KRANIK
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 13
Skąd: jelenia góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ODP

cześć w tym tygodniu kupuję piszczałe można dołączyć do ekipki?
mieszkam od niedawna w Jeleniej więc jeszcze nie znam nikogo o takim hobby Wyluzowany

Sro 09 Lip, 2008 11:52

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

spoko jak będziesz miał ochotę połazić to daj znać.

Wto 15 Lip, 2008 20:14

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik





Posty: 711
Skąd: dolny śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Te tunele nie mają przypadkiem czegoś wspólnego z tymi pod Wzgórzem Kościuszki po których kiedyś miałem przyjemność chodzić?PZDR

Wto 15 Lip, 2008 22:23

Powrót do góry
Don Pedro
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 8
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

chetnie zwiedze podziemia jeleniej

Jest w internecie mapka korytarzy tych pod wzgorzem kosciuszki ale nie widac jakichkolwiek polaczen z wejsciem na przeciwko pkp dlatego troche mnie to interesuje w sumie to chetnie bym cos po buszowal w okolicy ale samemu wchodzic w nieznane jest troche ryzykowne wiec jak ktos ma ochote to chetnie sie pisze

Czw 17 Lip, 2008 20:39

Powrót do góry
kitka.s
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam
Choc temat stary ,zastanawiam się czy owa grupa sie zawiązała?
jestem z okolic i choc na tym forum jestem nowiciuszka to okoliczne tematy są mi troszkę znane.
Chetnie dołączyłabym do pasjonatów tajemnic Naszych jakże interesujących terenów.

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum.
Kitka Wink

Sob 23 Maj, 2009 22:30

Powrót do góry
ARTURIUS
Major

Major





Posty: 1982
Pochwał: 11
Skąd: Schreiberhau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam...


Widzę że grupie trzeba impulsu do działanie,pod koniec września zwale się z całym dobytkiem w wasze okolice więc mogę dołączyć do ekipy Wink

proponuje spotkanie ...no i czas zacząć poszukiwania

pzdr


chętnych proszę o kontakt na priv dogadamy szczegóły

_________________
"Przypadek jest nieprzewidzianą prawidłowością"
J.W.Goethe

Wto 01 Wrz, 2009 8:29

Powrót do góry
Łysy_jg
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam bym był zainteresowany wstąpieniem do takiej grupy.I mam pytanie czy ona już powstała czy są dopiero zamiary jej utworzenia czekam na odpowiedź Wyluzowany

Nie 13 Wrz, 2009 1:40

Powrót do góry
tomekkkk
Kapral

Kapral





Posty: 49
Skąd: dolnyśląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam chętnie utworzył bym taką grupę pomysł padł od "scout1942" ale widzę że post jest stary a odpowiedzi na niego niema. Od dawna na tym forum szukam poszukiwaczy z rejonów LUBAŃ-JELENIA GÓRA ale odzewów niema nie wiem czy brak chętnych do utworzenia wspólnej ekipy poszukiwaczy czy morze są już takie ekipy czy też co nie którzy wolą spacerować sami, czy może obawa że kolega znajdzie a ja nie, nie wiem o co chodzi mi się wydaje że to fajna sprawa można poznać ludzi o wspólnych zainteresowaniach, wybrać się razem w teren zorganizować co jakiś czas jakąś imprezkę a przede wszystkim wspólny wypad do lasu bo często bywa tak że ja mam czas bym wyskoczył pokopać ale nie ma z kim a samemu się niezbyt chce więc ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!


POZDRAWIAM "tomekkkk"

_________________
Każdy dzień jest podróżą przez historię.

Nie 13 Wrz, 2009 12:22

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gdybyście potrzebowali fotografa z poważnym sprzętem do dokumentacji (fotokopie, zdjęcia w plenerze itd) to dajcie znać na PW.
_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Nie 13 Wrz, 2009 12:32

Powrót do góry
Coyot
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 0
Skąd: Schreiberhau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grupa "Rembrandt"

Witam Szanownych poszukiwaczy z terenów Jeleniej Góry...Ja sam jestem początkującym poszukiwaczem ze Szklarskiej Poręby...Nie działam sam bo zaszczepił mi bakcyla dobry kolega który ma pojęcie i działa na tym Forum ...Jest nas trzech z jeszcze jednym kolegą i czekamy jak ostatnie śniegi zejdą z deszczem...Terenu jest sporo do penetracji...Zbieramy informacje o obszarze...Postanowiliśmy założyć Grupę poszukiwaczy...No i powstała Grupa"Rembrandt"...I działamy na tym terenie...

Pozdrawiam serdecznie
Wyluzowany

_________________
"Los Sprzyja Gotowości Umysłu"


Ostatnio zmieniony przez Coyot dnia Nie 21 Mar, 2010 20:33, w całości zmieniany 1 raz

Nie 21 Mar, 2010 2:02

Powrót do góry
tomekkkk
Kapral

Kapral





Posty: 49
Skąd: dolnyśląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Lubań

Cześć więc szukacie poszukiwaczy do powiększenia swojej grupy? jakie tereny was interesują? rejon szklarskiej jest trochę ciężki chyba do przekopania co? Razz
_________________
Każdy dzień jest podróżą przez historię.

Nie 21 Mar, 2010 14:37

Powrót do góry
Coyot
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 0
Skąd: Schreiberhau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam...W Szklarskiej i okolicach jest trochę terenu i nie jest aż tak źle...A czy poszukujemy nowych członków?...Czemu nie...Nasze informacje i Twoje mogą razem coś zdziałać a teren Lubania z tego co słyszałem jest ciekawy...
Myślę że na święta możemy się spotkać i obgadamy przy piwie co i jak...


Pozdrawiam Wink

_________________
"Los Sprzyja Gotowości Umysłu"

Nie 21 Mar, 2010 17:45

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Post stary jak świat. Grupa może nie była liczna ale udało się zebrać. Do dzisiejszego dnia śladu po niej nie ma:D każdy poszedł w swoją stronę, tak to się losy potoczyły. Kranik nam wybył za granice Wink jeśli chodzi o nawiązanie kontaktu z nowymi osobami to bym się pisał. Co prawda zostałem na razie bez sprzętu ze względu na brak czasu na zabawę. jeśli ktoś ma ochotę się spotkać to w tym tygodniu zapraszam jak najbardziej. Pozdrawiam

Wto 06 Kwi, 2010 10:16

Powrót do góry
tomekkkk
Kapral

Kapral





Posty: 49
Skąd: dolnyśląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No ok czyli ta grupa była utworzona tak? Nie masz na tą chwilę sprzętu ale jesteś poszukiwaczem tak? i zamierzasz coś zakupić?
_________________
Każdy dzień jest podróżą przez historię.

Wto 06 Kwi, 2010 12:44

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

grupa była lecz ludziska się porozjeżdżały po świecie, brak czasu rodzina itp. i grupy nie ma a zaliczyliśmy kilka ciekawych wypadów nawet na terenie niemiec szperaliśmy. Jak finanse pozwolą to na pewno coś na ten sezon zakupię. Jak na razie moje poszukiwania pozostają na poziomie szukania ciekawych informacji oraz miejsc a tak że zwiedzaniu zwiedzaniu i jeszcze raz zwiedzaniu. tak to już jest jak się rodzinę założy nie zawsze się ma czas Wink w jeleniej znajdziesz jeszcze kilka osób które biegają z piszczałkami ale czy warto nawiązywać z co poniektórymi kontakt to kwestia indywidualnego podejścia Uśmiech czubków nie brakuje Mr. Green Ten tydzień generalnie po za piątkiem i sobotą mam wolny więc na jakiś mały wypadzik w teren dla towarzystwa mogę się pisać co prawda bez kanarka ale przy kopaniu służę pomocą. pozdrawiam

Wto 06 Kwi, 2010 17:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.