| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reurion
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Góry Sowie

Witam mam pytanie nurtuje mnie to od dluższego czasu i nie moge uzyskać na nie odpowiedzi przejdzmy do rzeczy góry sowie jak zapewne wszyscy wiedza mogą kryć jakaś tajemnice tamtejszy obszar turysztyczny na tym sekrecie tak jak wycieczki po rise itp itd i mam pytanie może mnie ktoś oświeci czemu nikt dokładnie nie zbada tego obszaru (czyt.samych podziemi) mysle ze jesli by znalezli "ufo" jakieś to bylo by o wiele wiecej chętnych do zwiedzania a prywatni inwestorzy to chyba z miła chęcia dorzucili by pare groszy prosze nie mowić o żadnych brakach pieniędzy ponieważ jak zauważyłem to spokojnie ich by wystarczylo tak samo jak w jakieś książce pisał ze na trasie z miejscowsci X do Y na którymś kilometrze "został ukryty pociag ze złotem" zadzwoniłem w tej sprawie do PKP PLK i PR udając przedstawiciela wymyslonego konsorcjum i spytalem się czy za reklame oraz udział w "zyskach" mogł bym dostać pozwolenie na taka prace i po 7 dniach dostałem ją nie widze żadnego problemu z taką eksploracja i teraz takie pytanie kto mi wytlumaczy czemu tak sie nie dzieje (poszukuje) bo czytając z roku na rok książki i ogadając strony www i tv jestem coraz bardziej przerazony tym co tam pisze zaniedlugo dowiemy się ze w podziemach zamku kśiaż zyje do dzis hitler zahibernowany i 70% ludzi którzy przeczytają ten tekst uwierzą Zszokowany

Czw 22 Lis, 2007 0:23

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Postaraj się stosować znaki interpunkcyjne, bo trudno inaczej Twój tekst zrozumieć.
Z latami kolejne mity Riese upadają i jest co raz mniej chętnych, żeby rozpocząć jakieś poważne poszukiwania. Co niby miałoby się znaleźć? Pociąg jest mitem, podobnie jak podziemny ośrodek badawczy nad tzw. "niemieckim ufo". Mało jest ludzi, którym zależy na wyłożeniu ogromnych pieniędzy na odkryciu "tylko" kawałka pustej sztolni.

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Czw 29 Lis, 2007 12:31

Powrót do góry
dawide
Porucznik

Porucznik





Posty: 627
Pochwał: 2
Skąd: MILANO
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na temat gór sowich już rozmawialiśmy nie jeden raz.
Zobacz na mój post http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=7097 Wink

_________________
MASZERUJ
ALBO
ZDYCHAJ

Pią 30 Lis, 2007 22:03

Powrót do góry
vojtass88
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 123
Skąd: Reykjavik
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gory sowie to naprawde oklepany temat...pzdr

Sob 01 Gru, 2007 2:36

Powrót do góry
DJ MHz
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 148
Skąd: Polkowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oklepany tak, ale nie przekopany :], skrytki, zwłaszcza prywatne, rzeczy chowane przez niemców, w pobliżu ruin domów jest ich pełno :] sam się o tym przekonałem, wspaniałe rzeczy wychodza z ziemi, zwłaszcza jak je uprzednio właściciele odpowiednio zabezpieczyli :]

Sob 01 Gru, 2007 16:55

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

DJ MHz
oczywiście prywatne skrytki są pewnie wciąż do eksplorowania, ale tak jest na wszystkich "Ziemiach Odzyskanych". Góry Sowie niczym się nie różnią. Jeśli chodzi o Riese to sensacyjność odkryć zależy od oczekiwań. Wciąż do odkrycia są kable sieci łączności, rury i narzędzia. Nikt nie chwalił się by prowadzono dokładną eksplorację na miejscu byłych podobozów. Takie prace prowadzone oficjalnie bardzo by się przydały. No i pewnie jakieś części podziemne samego kompleksu by się znalazły Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Wto 04 Gru, 2007 15:13

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.