| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Klamra + pas III rzesza, kto używał ??

Jak w temacie. Wiem że niemieckie i III rzeszy pytanie kto używał tych klamerek i pasów SA, SS ?? i jaka jest wartość pasa, klamry osobno i całego kompletu w takim stanie. Oczywiście wszystko jest orginalne.
Zaznaczam iż to nie mój przedmiot, ani mojego kolegi także nie gratulujcie mi i nie pytajcie czy chcę sprzedać. Ten przedmiot należy do nieświadomego wioskowego tubylca Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

kliknijcie na miniaturkę a zdjęcie się powiększy:














_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Pon 02 Maj, 2005 23:38

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Wartośc - jest taka, ile jakis jelen -jest skłonny zapłacic.

A tak na marginesie- mogłbys podac jaki fachowiec oceniał oryginalnośc tego? Pytam przez czysta ciekawosc.

Pozdro.India

Sro 18 Maj, 2005 18:04

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

India napisał:
A tak na marginesie- mogłbys podac jaki fachowiec oceniał oryginalnośc tego? Pytam przez czysta ciekawosc.
Zamieściłem to na forum PS. Odpowiedzi, że to kopia nie dostałem. Pytałem się również kolegi Danziga z forum PS z którym mam kontakt na gg i on również stwierdził, że to orginał. A po za tym tak na marginesie jest dobry w klamerkach i to on najtrafniej mi odpowiedział na moje pytanie. Dodam tylko że owy tubylec nie ma pojęcia o militariach, także szczerze wątpie żeby prowadził proceder handlu lewym oporządzeniem, oraz porównywałem ją na stronach internetowych z innymi orginalnymi klamrami(jest taka stronka gdzie są pokazane kopie i orginały oraz sposoby ich rozpoznawania). Ale głowy nie dam sobie uciąć, że to na 100 orginał bo nie mam na to certyfikatu od fachowca. 8)
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Sro 18 Maj, 2005 19:07

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.