| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luter
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 6
Skąd: Inowrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Prośba o Mapy

Witam,

Trochę tak głupio w pierwszym poście prosić, ale wyjaśnie o co mi chodzi.

Jestem z Inowrocławia, w zasadzie planuje zakupić sobie piszczałkę, ale decyzje najchętniej oparłbym na fakcie czy miałby gdzie i czego szukać. Chodzi gł. o militarkę. Z tego co pogrzebałem w internecie, nie licząc przeszperanych już pewnie Łęgowa i Osowej Góry w Bdg. i całego Torunia które są jednak trochę oddalone to w samym Inowrocławiu i okolicy niewiele się działo. Znalałem jedynie coś o wycofywaniu się 15 DP przez Inowrocław w kierunku na Gniewkowo-Brześć. Interesowałby by mnie więc mapy [jeśli takowe istnieją] właśnie tych działań. Rejon Inowrocławia, możliwe że potyczka w Osięcinach pod Brześciem. Jakaś stara mapa topograficzna Inowrocławia i Okolic.

Powiedzmy, że gustuje w II WŚ, a pod Inowrocławiem wiem, gdzie stary PRLowski Poligon był, parę chatek oficerskich z czasów II WŚ i starawa bitwa pod Mątwami.

Wkońcu to ma być hobby, a nie wojaże po Bursztynową Komnate.

Pozdrawiam, zwłaszcza brać z Torunia na którą w tym temacie licze Uśmiech

Pią 05 Paź, 2007 16:48

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.