| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johnny40
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 101
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ponury napisał:
A jeżeli nawet islam opanuje świat to co? Zmienimy jedynie wiarę. Kiedyś także narzucono nam chrześcijaństwo i co? Przeżyliśmy Wink

Ło matko w co ty wierzysz, a jeszcze tak nie dawno , w Polsce były sankcje dla takich którzy chodzili do kościoła a czerwoną legitymację nosili
po za tym chciał byś żeby jakieś Araby polską rządziły??
nie dosyć pokazuje historia co Polska przeszła?

_________________
Trzeba sprawdzic co tam w trawie piszczy-niee )))

Sob 07 Cze, 2008 21:45

Powrót do góry
Grom
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Z tolerancją u Ciebie krucho , Grom.

No ba. Tolerancji na brak tolerancji nie mam. Zwalczałem zwalczam i zwalczać będę fobie, rasizm, wszelkie objawy psychoz podszytych ciemnogrodem. Sam zapłaciłem cenę za pochodzenie znad Wisły, i nie od muzułman lecz od białych europejczyków. I też nie generalizuję. Jednynie mogę współczuć tym konkretnym istotom, że są tak ubogie.
seth napisał:
islam jest realnym zagrożeniem dla wolności , demokracji i przyszłości Europy Exclamation

Absolutnie.
seth napisał:
Ano drogi kolego , dlatego że większość nacji wyznającej islam np. Kurdów , Turków czy Pakistańczyków nie asymiluje się z otaczającym ich społeczeństwem , mało tego , kultywuje , od setek lat nie reformowaną religię poddaną jednemu bogu , okrutnemu ,
zaborczemu i nietolerującemu niczego ponad to co zawarte w Koranie.

Co do braku asymilacji to ekhmmmmm. Raczej powstydziłbym się na Twoim miejscu wyczynów współziomków, a jest się czego wstydzić.
seth napisał:
Szanowny Gromie , to że Ty nie widzisz w lokalnym muzułmaninie zagrożenia dla swojej wolności to Twój problem

Zdecydowanie problemem to nie jest, problem mają ludzie, którzy poszukują zagrożeń. Przezkadają im ortodoksyjni żydzi, nieortodoksyjni muzułamnie, czarni, żółci, islamiści, protestanci bez względu na to co sobą reprezentują, jaki kolor skóry i wyznanania. Jak tylko nie są białymi są źli , zasługują na potępienie i są zgrożeniem.

P.S.
Tak tylko zjażałem czy już Polska dorasta do współistnienia. vide Janek -Johnny
Johnny 40 napisał:
Ło matko w co ty wierzysz, a jeszcze tak nie dawno , w Polsce były sankcje dla takich którzy chodzili do kościoła a czerwoną legitymację nosili
po za tym chciał byś żeby jakieś Araby polską rządziły??
nie dosyć pokazuje historia co Polska przeszła?

No rewelka poprostu bomba. Przedstawiciel lepszej od "jakichś Arabów" rasy to napisał.
Naprawdę szczere wyrazy współczucia.

_________________
Keep the beast in my nature

Sob 14 Cze, 2008 2:32

Powrót do góry
johnny40
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 101
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grom napisał:



P.S.
Tak tylko zjażałem czy już Polska dorasta do współistnienia. vide Janek -Johnny
Johnny 40 napisał:
Ło matko w co ty wierzysz, a jeszcze tak nie dawno , w Polsce były sankcje dla takich którzy chodzili do kościoła a czerwoną legitymację nosili
po za tym chciał byś żeby jakieś Araby polską rządziły??
nie dosyć pokazuje historia co Polska przeszła?

No rewelka poprostu bomba. Przedstawiciel lepszej od "jakichś Arabów" rasy to napisał.
Naprawdę szczere wyrazy współczucia.

Przypuszczam że nie mieszkasz w Polsce , no a Arabowie,Turcy,Albańczycy, Irakijczycy,to twoi kumple ze szkoły i na podwórku ,jeżeli jesteś starszy i żonaty to ciesz się że w takiej "Polsce Arabskiej" nie mieszkasz
gdyż, jak Arabowie opanowali by Polskę , to może dostał byś kilka wielbłądów na wymianę za żonę ,a gdy byś się nie zgodził to , bardzo po arabsku miał byś kindżał między żebrami , za głupie patrzenie na żonę Araba również , tak że kochaj wszystkie narody ,zapal jeszcze trawkę i wtedy pisz co Ci błogość natchnienia przyniesie , poza tym od 23 lat nie mieszkam w Polsce i z takimi typkami jak Arabowie,Turcy (oszuści i przekręty) ,mam dosyć często do czynienia.
Ciekaw jestem co Ty byś zrobił jak na twoich oczach jakiś Turek złapał by twoją żonę za "dupę" i stwierdził że ma twardą i chętnie by się z nią przespał ,zapewne wyszczerzył byś zęby z dumy , i z turkiem jeszcze wypił byś drinka .
Bo ode mnie dostał w kły (tak po Polsku), a jego kumple chcieli mnie zlać, tyle że było za dużo świadków i do niczego nie doszło.

PS:
Dumny jestem być Polakiem i mieć szerokie Horyzonty w religii ,
godności cywilizowanego zachowanie jako człowiek ,jak i nie muszę się kryć pod osłoną zmroku by wypić piwo, czy jeść wieprzowinę kiedy jest "post"

_________________
Trzeba sprawdzic co tam w trawie piszczy-niee )))

Wto 17 Cze, 2008 23:53

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem cała Europa nie dałaby się opanować przez arabów, mogła by być wojna....ale wtedy przyłączył by się do nich...wschód Twisted Evil Evil or Very Mad ..... Czołg2

Pią 11 Lip, 2008 20:09

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tylko tytułem zaognienia sytuacji Laughing "Massacre those who insult Islam, Be prepared for the real massacre, Freedom go to hell". Takie oto hasełka wypisują sobie na transparentach miłujący pokój, tolerancyjni muzułmanie ze Zjednoczonego Królestwa. To jako taka mała przeciwwaga dla poprawnych politycznie komunałów głoszonych przez Groma.
_________________
Imię jego 40 i 4...

Sob 12 Lip, 2008 10:29

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po co w ogóle wdajecie się w dyskusję z Gromem? Facet jest śmieszny w tym swoim postępowym zacietrzewieniu. Widać, że ma kompleks pochodzenia i na siłę chce się stać postępowy i "europejski".
Taki tolerancyjny jesteś Grom? A katolików nazywasz sektą i Ciemnogrodem. Każdy, kto ma inne poglądy niż jaśnie oswiecona Twoja osoba to prymityw.
Wiesz, nie Ty jeden mieszkasz za granicą i nie wciśniesz mi kitu, że muzułmanie to ciężko pracujący ludzie Laughing Laughing Większej bzdury dawno nie słyszałem. Nie wiem czy wiesz, ale większość Turków w Niemczech żyje na zasiłku, bo nie opłaca im sie pracować. I jeśli Twoim jedynym kontrargumentem ma być "Polacy nie są nic lepsi", to daruj sobie.
Islam nie jest zagrożeniem? A zamachy w Londynie, które przeprowadzili muzułmanie urodzeni i wychowani w UK? A zabójstwo Theo van Goga, który wyreżyserował film ukazujący traktowanie kobiet przez muzułmanów? A zabójstwa młodych muzułmanek przez swoich ojców i braci tylko za to, że spotkały się z jakimś innym mężczyzną? Islam jest nam kulturowo zupełnie obcy. Tam nie ma pojęcia praw jednostki, demokracji, wolności.
W sumie nie wiem po co ja to wszystko piszę. I tak nie zrozumiesz. Bolszewicy takich jak Ty nazywali "pożytecznymi idiotami". Byli to zachodni intelYgenci, którzy wychwalali potęgę i dobrobyt ZSRR oraz twierdzili, że to najbardziej postępowe państwo na świecie, gdzie jednostka ma najwięcej swobód. Pociesza mnie tylko fakt, że kiedyś sam się przekonasz, jak bardzo się mylisz. Oby nie na włąsnej skórze, jak moja koleżanka z UK, którą miły i sympatyczny współlokator-muzułmanin chciał zasztyletować tylko za to, że nie zrobiła swojemu chłopakowi śniadania. To był młody chłopak, żaden fundamentalista. Po prostu muzułmanin.
Zrób sobie eksperyment Grom. Wejdź do muzułmańskiej dzielnicy w przebraniu księdza albo z widocznym krzyżykiem lub gwiazdą Dawida Laughing Przekonasz się na włąsnej skórze o tolerancji tych "pracowitych" muzułmanów Mr. Green

Sob 12 Lip, 2008 11:15

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grom:
Cytat:
Co do braku asymilacji to ekhmmmmm. Raczej powstydziłbym się na Twoim miejscu wyczynów współziomków, a jest się czego wstydzić.


Skąd założenie że jestem Polakiem ??? Może w rzeczywistości posługuję się jidisz ??? A za Polaków mi nie wstyd , może za niektórych za granicą .

Grom:
Cytat:

Zdecydowanie problemem to nie jest, problem mają ludzie, którzy poszukują zagrożeń.


Islam jest zagrożeniem , i to nader realnym . Jeżeli masz trochę czasu zajrzyj , na własną odpowiedzialność , do Pakistanu , Afganistanu czy Iranu . Jak nie masz czasu to szybko opanuj arabski i pójdź do lokalnego meczetu , być może lokalny mułła sprawi że łuski spadną z Twoich oczu.

Sob 12 Lip, 2008 21:56

Powrót do góry
Ady
Leutnant

Leutnant




Posty: 341
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Skąd założenie że jestem Polakiem ???


Moze stad, ze piszesz w jezyku polskim, na polskim forum. Chociazby.

Nie 13 Lip, 2008 19:25

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ady, a jak widzę Twoje posty na niemieckich czy anglojęzycznych forach, to muszę zakładać że jesteś takowej narodowości w jakim języku piszesz? Wink
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 14 Lip, 2008 17:21

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ady:

Cytat:
Moze stad, ze piszesz w jezyku polskim, na polskim forum. Chociazby.



Islam jest tematem tego postu a nie język którym posługuje się seth. Zdziwiłbyś się Ady Laughing

Pon 14 Lip, 2008 19:58

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie odświeżyć wątek. Głupi Angole wydalili ze swojej wysepki Geerta Wildersa - holenderskiego posła. Powód ? Czytaj poniżej. O sprawie piszą Daily Telegraph i Onet.

Cytat:
"Wydalenie z Wielkiej Brytanii przeciwnika islamu, holenderskiego posła Geerta Wildersa wywołało dyskusję w mediach. Londyński dziennik "Daily Telegraph" uznał to za "tchórzliwą kapitulację przed potencjalnymi protestami muzułmanów".
Na łamach gazety znany brytyjski publicysta Philip Johnston porównuje sprawę Geerta Wildersa ze sprawą obłożonego fatwą autora "Szatańskich wersetów" Salmana Rushdiego. Kiedy 20 lat temu brytyjscy muzułmanie palili książkę i domagali się głowy pisarza, ówczesny brytyjski minister spraw zagranicznych, Geoffrey Howe zerwał stosunki dyplomatyczne z Iranem, a Rushdie w imię obrony wolności słowa otrzymał ochronę policyjną.

Philip Johnston podkreśla, że Geerd Wilders choć jest przeciwnikiem wolności słowa - domaga się zakazania w Holandii Koranu, ale jego krótkometrażowy film nie nawołuje do nienawiści, ani przemocy, czego zakazuje brytyjskie prawo. Wskazuje jedynie na analogie między Koranem a postępowaniem terrorystów".


http://wiadomosci.onet.pl/1916221,12,item.html

_________________
Imię jego 40 i 4...

Pią 13 Lut, 2009 17:45

Powrót do góry
porui
Porucznik

Porucznik





Posty: 745
Skąd: Wschodnie rubieże Rzeczpospolitej
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeździłem trochę po Europie, widziałem to i owo i muszę przyznać rację. Piotrkowi i johnemu 40. Muzułmanie nie są tacy święci. Nie raz człowiek bał się wyjść w nocy na ulicę, bo tu za rogiem napadną. Belgia perfekcyjnie to pokazuje. Przez miesiąc siedziałem w marokańsko - islamsko - muzułmańsko - itp. dzielnicy. Przemoc na każdym kroku. Tam potrafili do ciebie podejść i opluć ciebie jak spytałeś za co to albo nic nie mówił, albo dostawałeś w*******. Kiedyś takie coś widziałem. Byłem również świadkiem jak taki dwudziestokilkuletni mężczyzna podszedł do kobiety, zabrał jej torebkę. Pewien facet go złapał, a gdy podszedł do 2 stojących opodal policjantów (prawdopodobnie Arabowie) to ci go zwinęli, a złodzieja puścili dalej (torebkę oddali kobiecie).
_________________
"Przez całe me życie dobro Rzeczypospolitej Polskiej nade wszystko inne wyższe dla mnie będzie (...) Służył będę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej do ostatniego tchu, a wszystkie moje czyny i zamiary tej najwyższej służbie podporządkowane będą."

Pią 13 Lut, 2009 20:00

Powrót do góry
vadervader004
Second Lieutenant

Second Lieutenant





Posty: 216
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

T

To prawda w Europie zachodniej jest z tym kiepsko. Kilka lat temu w Paryżu na przykład wielu muzułmanom nie opłacało się pracować bo mając 7 - 10 osób w rodzinie, ojciec i matka dostawali tak ogromną zapomogę. Tak było dawniej swoją drogą ciekawe czy tak jest teraz? Z drugiej strony teraz kraje takie jak Francja czy Niemcy płacą za cud gospodarczy poprzednich dekad, kiedy to dawali obywatelstwo wszystkim jak leci Arab nie Arab byle by pracował w naszej fabryce...

Sob 14 Lut, 2009 3:06

Powrót do góry
woland
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mamy być tacy tolerancyjni? Jeżeli ktoś emigruje do innego kraju, to powinien dostosować się do zwyczajów tam panujących! Przykład- Wietnamskie dzieci świetnie mówią po polsku ! Po drugie czy muzułmanie w krajach islamskich są tak tolerancyjni np. dla katolików? A prawa karzące choćby za POSIADANIE krzyżyka?

Sob 21 Mar, 2009 14:05

Powrót do góry
porui
Porucznik

Porucznik





Posty: 745
Skąd: Wschodnie rubieże Rzeczpospolitej
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: T

vadervader004 napisał:
To prawda w Europie zachodniej jest z tym kiepsko. Kilka lat temu w Paryżu na przykład wielu muzułmanom nie opłacało się pracować bo mając 7 - 10 osób w rodzinie, ojciec i matka dostawali tak ogromną zapomogę. Tak było dawniej swoją drogą ciekawe czy tak jest teraz? Z drugiej strony teraz kraje takie jak Francja czy Niemcy płacą za cud gospodarczy poprzednich dekad, kiedy to dawali obywatelstwo wszystkim jak leci Arab nie Arab byle by pracował w naszej fabryce...


Tak samo jest z Czeczenami. Dość niedaleko mego miejsca zamieszkania jest zajazd, w którym oni mieszkają. Przyjadą np. w styczniu, a już w maju czy czerwcu bogactwo takie, że szkoda słów. Przyjeżdżają bez niczego, a państwo daje im takie zapomogi, że hej. Swoim obywatelom w trudnej sytuacji materialnej nie da, ale jakimś obcokrajowcom (z których jakieś 75 - 85% wyjeżdża z Polski po jakichś 7 - 8 miesiącach) to sypią tyle kasy, że nic praktycznie nie muszą robić. Takie są realia polskiej rzeczywistości.

_________________
"Przez całe me życie dobro Rzeczypospolitej Polskiej nade wszystko inne wyższe dla mnie będzie (...) Służył będę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej do ostatniego tchu, a wszystkie moje czyny i zamiary tej najwyższej służbie podporządkowane będą."

Sob 21 Mar, 2009 19:16

Powrót do góry
sisu
Chorąży

Chorąży




Posty: 194
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Plotka głosi, że duża część tych Czeczenów w Polsce to żadni polityczni uchodźcy tylko kaukascy gangsterzy, stąd te majątki. Polska zawsze będzie pomagać ludziom poszkodowanym przez ruskich, dlatego Czeczeni tak chętnie zjeżdżają do Polski.

A pieniądze dla Cyganów? Robią sobie ósemkę dzieci, po czym zrzekają się praw rodzicielskich, dzieci są adaptowane przez babcie lub ciocie i jest zasiłek na jedno dziecko 1000zł. Z drugiej strony reszta społeczeństwa też tak może robić Wink

Sob 23 Maj, 2009 12:43

Powrót do góry
borys
Major

Major




Posty: 2109
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A prawa karzące choćby za POSIADANIE krzyżyka?




Cytat:
Grecji muzułmańscy imigranci protestują i demolują miasto za zniszczenie przez policjanta Koranu. W Afganistanie amerykańskiemu żołnierzowi zabiera się otrzymane Biblie i pali.

W stolicy Grecji oburzenie muzułmanów wywołał incydent sprzed kilku dni. Podczas kontroli w sklepie należącym do Syryjczyka, grecki policjant chwycił Koran należący do jednego z klientów (imigranta z Iraku), po czym podarł go, rzucił na podłogę i podeptał.

Reakcja muzułmanów była natychmiastowa. W czwartek około tysiąca imigrantów z Syrii, Pakistanu i Afganistanu przemaszerowało ulicami Aten rozbijając samochody i wybijając szyby w sklepach. Ale już wtedy policja musiała użyć gazu łzawiącego. W piątek przyszło 1500 muzułmanów i było jeszcze gorzej. – Allah jest wielki! – skandowały tłumy wymachując transparentami z napisem: „Ręce precz od imigrantów”. Niektórzy nieśli w rękach egzemplarze Koranu.

W kierunku policjantów poleciały kamienie i kije. Imigranci wyrywali płyty chodnikowe, tłukli szyby, rozbijali i wywracali do góry kołami samochody. Podpalali kosze na śmieci, niszczyli przystanki autobusowe i sygnalizacje świetlne. Niedaleko placu Syndagma zszokowali turyści uciekali do pobliskich hoteli.

Policja aresztowała około 30 osób. - Chcemy mieszkać w pokoju, nie chcemy kłopotów. Ale chcemy, by policjant został ukarany – mówił egipski imigrant. Syryjczyk Manala Mohammed twierdził, że chce, by grecki rząd przeprosił. - Chcemy, by ludzie okazywali nam szacunek .

Każdego roku granice Grecji przekraczają tysiące nielegalnych muzułmańskich imigrantów, głównie z Albanii. Wielu z nich nie znajduje pracy, często trafiają do aresztów za drobne przestępstwa. W ubiegłym roku Grecy zatrzymali niemal 150 tysięcy nielegalnych imigrantów – o 30 proc. więcej niż rok wcześniej.

Na początku maja pisaliśmy o skonfiskowanych i zniszczonych Bibliach, które otrzymał jeden z żołnierzy amerykańskich w Afganistanie. Sprawa stała się głośna, gdy katarska telewizja Al-Dżazira pokazała Biblie przełożone na paszto i dari, sfilmowane w jednej z amerykańskich baz w Afganistanie.

Warto również przypomnieć o światowej wrzawie jaką wywołał incydent sprofanowania Koranu w Guatanamo. 30 kwietnia 2005 roku „Newsweek” opublikował informację, że w więzieniu Guatanamo amerykański żołnierz wyrzucił koran do toalety. Informacja ta spowodowała żywe anty-amerykańskie manifestacje w świecie muzułmańskim, szczególnie w Afganistanie, gdzie w krwawych zamieszkach spowodowanych tą informacją zginęło 15 osób. Pentagon natychmiast zdementował tę informację. 15 maja „Newsweek” powraca do sprawy i deklaruje, że jego anonimowe źródło tej informacji pomyliło się.

Mollah Abdul Salam Zaeef, były ambasador talibów w Pakisatnie, który był przetrzymywany od 2002 do 2005 roku oświadczył, że taka profanacja miała miejsce w 2002 roku w obozie lotniska Kandahar, gdzie więźniowie byli przetrzymywani przed transportem do Guatanamo.

Po śledztwie, 3 czerwca 2005 roku Pentagon oświadczył, że często sami skazani nie szanują świętej księgi muzułmanów.

Czy coś wiadomo, aby Pentagon wszczął podobne śledztwo w sprawie spalonych w Afganistanie Biblii?

MaRo/Rz/Wikipedia

Za: Fronda.pl

_________________
Священная война

Pon 25 Maj, 2009 14:06

Powrót do góry
NRohirrim
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 100
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To trochę śmieszne mówić, że islam opanowuje Europę, skoro islam gości na tym lądzie już od dobrego tysiąca lat.

Wto 06 Paź, 2009 19:18

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym się zapytać, bo nie dowiedziałem się, z jakich powodów Al Kaida groziła naszym zachodnim sąsiadom, czyli Niemcom? Bo niedawno obiło mi się o uszy, że terroryści grozili im, mowa była również o wycofaniu żołnierzy niemieckich z Afganistanu. I szybciutko kolejne pytanie: to jeśli Al Kaida grozi Niemcom, to czy my również musimy być narażeni na podobne groźby?
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Wto 06 Paź, 2009 21:49

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Żukow,
Polecam Google, bo nie chce mi się powtarzać po n-kroć tego samego.
NRohirrim,
Posty zawierające pozbawione sensu deklaracje polityczne będą usuwane.
Prosiłbym kolege, by sie kolega kilkakrotnie zastanowił przed napisaniem czegokolwiek.
Nabijanie liczby postów nie jest tu mile widziane i przeważnie kończy się szybkim ostrzeżeniem.

Pozdrowienia
Grendel

Wto 06 Paź, 2009 22:08

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

??? A co w pytaniach Kolegi było politycznego?

Sro 07 Paź, 2009 11:13

Powrót do góry
works1
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 713
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wyluzowany Ja bym zwröcil uwage na opanowanie fizyczne Europy.
W Niemczech mieszka okolo 3,5 do 4 mln mieszkancöw wyznania islamskiego.
To jest okolo 4 % ogölu ludnosci.Niby nie duzo.
Jednak zwröce uwage (to co kolega w innym poscie) ze sa to z regöly duze rodziny.
I tah z jednej rodziny jak ,maja 4-5 dzieci to w nastepnym pokoleniu moze byc juz ich 16-25 dzieci nastepnie juz 64-125 osöb !!!
Tylko w 4 pokoleniach.Czyli moga w ciagu tego czasu z 4 % zrobic sie
okolo 60 % - 80 % !!!
A stad krok do wlasnej partii i masowego wplywu na polityke.
I to moze zniszczyc nasz swiat.Taka sytuacje mamy juz w Holandii
gdzie jest okolo 50 % obcokrajowcöw.
To jest prawdzie niebezpieczenstwo....

Sro 07 Paź, 2009 11:24

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Polityków formatu Karola Młota w RP dostatek więc ja bym nie robił problemu - co by się nie stało z dekadencką europą my przetrwam... choćby jako samotna wyspa...

Sro 07 Paź, 2009 12:08

Powrót do góry
NRohirrim
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 100
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jaki nasz świat works1? Ty mówisz o jakichś Niemczech, albo o Holandii. A tu jest Polska, nie Holandia, nie Francja elegancja.
Nie miałbym nic przeciwko nawet żeby 1/3 czy połowa ludności Niemiec była muzumłanami. Może to przynajmniej zatępić ich rewizjonizm.
Poza tym nie rozumiem za bardzo, Polska jest od wieków krajem tolerancyjnym religijnie, nie rozumiem co Wam przeszkadzają nasi bracia młodsi w wierze - muzumłanie. Z jednej strony jest wprowadzona wolność religijna, a z drugiej strony to przecież i tak ten sam jeden Bóg, prawda?

Sro 07 Paź, 2009 12:43

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą - ino ważne jest co by my przetrwali - inne ludy niech se same się troskają o swe interesa - no chyba co by się oddali naszemu najjaśniejszemu mocarstwu w wiekuistą opiekę... to może i pomyślem i o nich.

Sro 07 Paź, 2009 13:24

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.