| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Russian
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

"Laboratorium X"

Witam !
Chciałbym się dowiedzieć czy te historie z tajnymi laboratoriami X gdzie Niemcy konstruowali Uber Soldaty (Super Żołnierz) czy to wszystko jest prawda ?
Monstrami tego typu:
- http://www.freakygaming.com/gallery/concept_art/return_to_castle_wolfenstein/loper.jpg

Słyszałem kiedyś taką hisorię od dziadka że miał misję zdobyć wioskę Obertulen czy jakoś tak w Niemczech.
Zaczynali przy cmentarzu, ale że byli zmęczeni podróżą i postanowili cofnąć sie do lasu i odpocząć, ale przedtem obserwowali wioskę i ustalali ilu jest żołnierzy, na cmentarzu przy grobowcu i obmyślali plan, było ich sporo prawdopodobnie coś tam robili.
Kiedy rano szykowali sie do ataku w wiosce nikogo nie było, wokół grobowca było pełno porożucanych szczątków ludzkich, niektórzy nie mieli rąk, flaków, inni głów.
Dlatego powiadomili dowództwo o tej sytuacji.
Potem już nie pamiętam, ale mówił mi że odcięto go od tej sprawy, nikt nie chciał mu nic powiedzieć co tam sie dokładnie stało, poprostu wszyscy o tej sprawie jak by zapomnieli.
No i co to tym myślicie ? (Nie o tym dziadku Wink tylko o tych laboratoriach)
Bo coś nie chce mi sie wierzyć.
KIedyś na necie czytałem taki artykuł o tym że Niemcy właśnie różne Świństwa prówowali robić za pomocą wyładowań elektrycznych.
Dlatego że Alianci byli coraz bliżej zwycięstwa.

Czekam na opinie.

Wto 24 Lip, 2007 22:48

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sezon ogórkowy w pełni Piwo Piwo
Pozdrawiam i proponuję zamknąć, zanim pojawia się inni zwolennicy takich teorii.

Wto 24 Lip, 2007 22:52

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

O rany..., jeszcze Nową Szwabię tu dorzuć i latające spodki...Nie rozśmieszać forumowiczów Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Imię jego 40 i 4...

Wto 24 Lip, 2007 23:00

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie.

Chłopak ma jeden plus- przynajmniej umie pisać po polsku (prawie). Z treścią gorzej, ale może kiedyś... Laughing

Wto 24 Lip, 2007 23:10

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.