| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nowe pola w profilu :)

Witam Uśmiech Co sądzicie o dodaniu jakiś nowych pól do profilu Question Hmm może możliwość podawania imienia i nazwiska, info o wykrywaczu itp Wink Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie Question

Nie 17 Kwi, 2005 11:58

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej za
moje propozycje:
Wykrywacz
ulubiony okres historyczny np 2 wojna
Imię
Nazwisko

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Nie 17 Kwi, 2005 12:13

Powrót do góry
PITER
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ej , chłopaki bez przesadyzmu. Po co imię i nazwisko?? Przecież psy też tu zaglądają. Co do rodzaju wykrywacza , urodzin , miejsca pochodzenia OK. Może tak jeszcze ile latek się kopie ?? Wink

Nie 17 Kwi, 2005 14:33

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piter napisał:
Po co imię i nazwisko??
Te pola będą jako możliwość podania swojego imienia i nazwiska, nie jako konieczność Wink Po prostu niektórzy mogą chcieć podać te dane, ale oczywiście nie będziemy nikogo do zmuszać do tego aby to robiłWink

Nie 17 Kwi, 2005 14:39

Powrót do góry
....
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nowe pola dotyczyć mają identyfikacji użytkowników forum na poziomie eksploracyjnym , gdzie się będzie wymieniać konkretne informacje, plany, mapy, umawiając na imprezy. Nie ma znaczenia czy to będzie imię , nazwisko, czy telefon stacjonarny. Mało tego informacja ta nie musi być widoczna dla użytkowników poza administratorami, ma zapobiec przenikaniu na takie fora anonimów, dziennikarzy, policjantów etc.
Będą dopuszczani do tego forum tylko ludzie ze środowiska, aby mogli wymieniać swobodnie informacje i aby wiedzieli z kim je wymieniają.
Rozmowy z nieznajomym o skarbach, wykopkach czy pociskach mijają się z zdrowym rozsądkiem.
Kto tych danych nie podaje ma dostęp tylko do tych tematów które widzi i są mu dostępne po normalnym zalogowaniu. Czyli ma to co ma teraz po zalogowaniu.

Nie 17 Kwi, 2005 14:46

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hmmm jak narazie to chodzi mi jakie pola dodać dla standardowego forum. Dane z tych pól, będą znajdować się normalnie w profilu i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Jednakże istnienie jakiegoś pola nie będzie się równało z koniecznością wypełnienia go, np. do pola imię i nazwisko będzie można wpisać tylko imię, albo wogle zostawić puste Wink Nawet osoba, która będzie chciała się dostać na ten poziom eksploracyjny nie będzie musiała podawać w profilu imienia i nazwiska Wink

Nie 17 Kwi, 2005 14:55

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Każdy kto chce może już wpisywać swoje imię i nazwisko w profilu Wink Zaznaczam jeszcze raz, że jest to tylko możliwość i nikt Was do tego nie zmusza Wink

Nie 17 Kwi, 2005 22:42

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Każdy kto chce może już wpisywać swoje imię i nazwisko w profilu Wink Zaznaczam jeszcze raz, że jest to tylko możliwość i nikt Was do tego nie zmusza Wink



FAjne bawienie sie. A Ty nie umiesz napisac jednego postu, tylko jeden za drugim????????????

I JAK WYGLADASZ?

Pon 18 Kwi, 2005 0:23

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No i Rydzu załatwił Dawida jego własną bronią! Uśmiech Uśmiech

Brawo Rydzu! Trzeba przyznać, że to Ci się udało!!! Gratulacje!

EDIT
Do poniższej wypowiedzi Dawida: A co to za różnica, czy od napisania poprzedniego postu minęło 5 minut czy 20 godzin, jeśli nie pojawił się w tym czasie żaden nowy post? Co (poza nabijaniem licznika) dało napisanie nowego? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jako "Pan i władca" i tak możesz sobie dodać ze 20 000 postów do licznika i zostać tym samym megabombasticturbomarszałkiem. Czasami każdy powinien się przyznać ż nie ma racji.... Embarassed

EDIT2 (po EDIT Dawida159)
A może Kolega Dawid musi mieć po prostu rację? Zniesmaczony I nikt go nie kocha i nie rozumie? Uśmiech

EDIT3
A poza tym edytowanie poprzednich postów ma to do siebie, że mało kto zauważa zmiany. Nie wydaje mi się bowiem, żeby każdy za każdym razem czytał wszystkie posty od początku. System nie wysyła też w takiej sytuacji maila z powiadomieniem o zmianie i efekt końcowy jest taki, że i tak nik nie zwróci na nią uwagi.


Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Pon 18 Kwi, 2005 0:59, w całości zmieniany 4 razy

Pon 18 Kwi, 2005 0:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj a czy ja zabroniłem Ci żebyś pisał posty, które są tak jak u mnie te 2 Question Zauważ, że jest taka mała różnica, że twoje posty do których się doczepiłem były napisane o 18:39 i 18:41 - jeżeli tego nie zauważyłeś to zwróć uwage, że moje 2 posta napisane są o godzinach 14:55 i 22:42 - czyli jak widać pare ładnych godzin przerwy Uśmiech
Dawid159 napisał:
I nie mówie tu o ciągłej edycji postów, ale powiedzmy, napisałes posta a po 4-5 minutach chcesz coś dopisać to po prostu wtedy edytuj
Odnośnie edytowania postów, napisałem Ci dokładnie ten fragment co powyżej - czyli prosiłem o edytowanie postów jeżeli chcesz coś dopisać pare minut po napisaniu pierwszej wiadomości, a nie po 7-8 godzinach, weź na to poprawke i zastanów się co piszesz, bo ten post też nie wnosi nic do tematu, a jedynie miał na celu nieudane pokazanie tego, że robie co innego niż tłumacze innym Wink

EDIT:
Owca napisał:
No i Rydzu załatwił Dawida jego własną bronią! Brawo Rydzu! Trzeba przyznać, że to Ci się udało!!! Gratulacje!
Hmm tak, a niby czym mnie załatwił Question Tym, że po 8 godzinach nie wyedytowałem posta Question Takich rzeczy to nawet innym nie karze robić, po 10-15 minutach jakby ktoś nowego posta dał to już mi nie przeszkadza, ale nie przesadzajmy Wink A może kolega Owca też miał problem z interpretacją tego co pisałem wcześniej odnośnie edytowania postów Wink

Pon 18 Kwi, 2005 0:32

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owca napisał:
A co to za różnica, czy od napisania poprzedniego postu minęło 5 minut czy 20 godzin, jeśli nie pojawił się w tym czasie żaden nowy post? Co (poza nabijaniem licznika) dało napisanie nowego?

Patrz swój własny EDIT3 Wink

Owca napisał:
A może Kolega Dawid musi mieć po prostu rację? Zniesmaczony I nikt go nie kocha i nie rozumie? Uśmiech

Nie musze mieć racji, ale zarzuty postawione przez rydza po prostu nie mają sensu, bo nigdzie nikogo nie namawiałem do edytowania postu po 20 min a dlaczego patrz swój EDIT3 Wink
quote napisał:
EDIT3
A poza tym edytowanie poprzednich postów ma to do siebie, że mało kto zauważa zmiany. Nie wydaje mi się bowiem, żeby każdy za każdym razem czytał wszystkie posty od początku. System nie wysyła też w takiej sytuacji maila z powiadomieniem o zmianie i efekt końcowy jest taki, że i tak nik nie zwróci na nią uwagi.

Tu masz racje Uśmiech Dlatego mówie o krótkim odstępie czasowym od pierwszego postu, a nie 20 godzinach, ani 20 min, ale jakie jest prawdopodobieństwo, że jak Twój post jest ostatni i znajduje się na samym dole to po 3-4 minutach nikt nie zauważy wyedytowanej zmiany Question I jeszcze raz podkreślam, że chodzi mi o mały odstęp czasowy pomiędzy postami, ze względu na chociażby właśnie to informowanie o odpowiedzi i nikogo nie namawiałem, nie namawiam i nie będe namawiał do tego, aby edytował posty, gdy pod jego postem znajduje się inny albo gdy minął już jakiś czas od napisania tego posta (5-10 min) Wink
P.S. A czy ktoś na tym forum mówił, żeby edytować posta po 30 minutach, gdy niżej znajduje się post napisany przez kogoś innego Question Nie wydaje mi się Wink

Pon 18 Kwi, 2005 8:47

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 przygotował małą rewolucje na forum i nawet się nie pochwalił, że ją szykuje Laughing

Pan i Władca- może więcej Wink

Pon 25 Kwi, 2005 21:41

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

siwy napisał:
Dawid159 przygotował małą rewolucje na forum i nawet się nie pochwalił, że ją szykuje Laughing

Pan i Władca- może więcej Wink

hehe możesz troche jaśniej Uśmiech bo jakoś nie łapie o jaką rewolucje chodzi Wink

Pon 25 Kwi, 2005 22:40

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159- a zmiany na forum to co Laughing

Wto 26 Kwi, 2005 9:44

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

siwy napisał:
Dawid159- a zmiany na forum to co Laughing
hehe no faktycznie pare zmian się wprowadziło Wink To tak zdradze, że jeszcze sporo rzeczy się zmieni, ale niech informacja o tym co zostanie zmienione pozostanie narazie w tajemnicy hehe Wink

Wto 26 Kwi, 2005 9:56

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No widzę pyszczek zadowolony, różki na baczność postawione, aureolka wypucowana, że aż lśni Laughing Laughing Laughing
Pan i Władca- może więcej

Wto 26 Kwi, 2005 11:00

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No widzę pyszczek zadowolony, różki na baczność postawione, aureolka wypucowana, że aż lśni Laughing Laughing Laughing
Pan i Władca- może więcej
hehehehe dobry tekst, mi się podoba Wink A teraz tak na serio, nie mogę załapać w jaki sposób ma się to do tematu wątku Wink

Wto 26 Kwi, 2005 13:44

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak w ramach małych porządków, które dzisiaj zacząłem robić dokopałem się do tego wątku Wink I tym samym dodałem do profilu pole "wykrywacz" Uśmiech

Wcześniej o tym wątku kompletnie zapomniałem Wink

Interesujące też wydaje się dodanie pola "ulubiony okres historyczny", ale to się jeszcze przemyśli Wink

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Pon 22 Sie, 2005 12:50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.