| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik

Pochwał: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O raju! Przecież po to założono ten wątek ( http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=105092#105092 ) by tam zadawać takie pytania, a nie tu. Naprawdę bardzo proszę, wykażcie minimum samodyscypliny Rolling Eyes .
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 19 Lis, 2007 18:18

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni

Pochwał: 36

Żukow- po prostu zaprenumeruj. Takie same koszty, a listonosz będzie Ci przynosił do domciu Rolling Eyes

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 19 Lis, 2007 20:59

Powrót do góry
żukow
Major

Major

Pochwał: 4
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu

Zapomniałem o tym! Niepotrzebnie robię fatygę Wam, koledzy mili, a do tego licznik nabija! Mad

Pon 19 Lis, 2007 21:02

Powrót do góry
najmad
Starszy sierżant

Starszy sierżant

Marmik, dobrze by bylo gdyby juz dzis czesc czytelnikow miala ten numer w koncu w rekach(pomijam prenumeratorow), jednak przynajmniej w moim przypadku, po zwiedzeniu 3 Empikow i 1 Kolportera w Lublinie nie znalazlem nic Zniesmaczony , a na dodatek w jednym z Empikow powiedziano mi, ze takiej gazety nie zamawiaja Crying or Very sad... No coz miejmy nadzieje, ze jest to jedno lub dwu dniowe opoznienie...

Pon 19 Lis, 2007 23:30

Powrót do góry
Cezar Borgia
Kapitan

Kapitan

Pochwał: 2

miejmy nadzieję, że już jutro będzie można spokojnie sobie przekartkować świeży numer IOH. zależy mi zwłaszcza na lekturze jednego artykuł, a mianowicie na tekście o oskarżeniach o mord rytualny...

Wto 20 Lis, 2007 0:52

Powrót do góry
adrian007
Starszy sierżant

Starszy sierżant

Numer trzynasty był planowany na 1 sierpnia ( Laughing ) a tymczasem Redakcja zrobiła mi miły prezent i numer wg deklaracji powinien być szeroko dostępny w moje urodziny Laughing

Po pracy zaczynam rajd po salonikach prasowych w poszukiwaniu prezentu dla siebie (rano w jednym z Kolporterów - niestety nie wiedzieli co to jest brrr - przez to nawet do pracy się spóźniłem, bo najpierw właśnie zajechałem po gazetę)

Mam nadzieję, że po południu już przykrych niespodzianek nie uświadczę ...

Wto 20 Lis, 2007 10:50

Powrót do góry
Tomciaz
Podporucznik

Podporucznik

Rano zadzwoniłem do empiku i usłyszałem sakramentalne "Jeszcze nie ma". Wobec tego wykorzystując przerwę w zajęciach lekcyjnych, poszedłem do salonu Kolportera w galerii handlowej, zagadnąłem sprzedawcę, powiedział że pierwsze słyszy i że pewnie macie opóźnienie (sic!) i że postarają się zamówić. Czyli jeszcze się pomęczę Neutral

Wto 20 Lis, 2007 12:55

Powrót do góry
slawek
Starszy sierżant

Starszy sierżant

A ja mam Razz Razz Razz . Gdy tylko wszedłem rano no znajomego kiosku sprzedawczyni od razu podała mi nowy numer IOH, dodam do tego iż była to 7.30 rano. Do tego czasu zdążyłem już parę artykułów przeczytać Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...super numer biję resztę na głowę!!!

Wto 20 Lis, 2007 16:03

Powrót do góry
aceton
Podporucznik

Podporucznik

Ja też ze spokojem kupiłem - tu w Empiku w Legionowie na ul. Piłsudskiego33.
Może nie będę piał ale 40 stron więcej uznaję za przeprosiny przyjęte , za to łażenie i pytanie. Bardzo szczęśliwy

Wto 20 Lis, 2007 17:23

Powrót do góry
najmad
Starszy sierżant

Starszy sierżant

Yeah!!! Wyluzowany , przed chwila wrocilem z uczelni, ale za to z najnowszym numerem pod pacha, jeszcze pachnacy Bardzo szczęśliwy . Narazie tylko pobieznie przejrzalem artykuly w busie gdy wracalem do domu i juz czuje, ze przez najblizsze dni bede delektowal sie tylko nim i niczym wiecej, wale studia Laughing

Wto 20 Lis, 2007 21:24

Powrót do góry
Paradigm
Starszy sierżant

Starszy sierżant

No ja tez od wczoraj mam najnowszy numer.
Tak na szybko, po przeczytaniu tylko niektórych artykułów
Polnische Wehrmacht - rewelacja. Bardzo interesujący artykuł i przeczytany jednym tchem.
Burdele wojskowe - no taki sobie, ale wiadomo - zalezy co kto lubi Wink
Broń Powstania Warszawskiego - również bardzo ciekawa lektura, choć krótka i na niektórych zdjęciach nie widać napisów przez białą czcionkę Smutny
Reszty jeszcze nie czytałem, bo przyjemności trzeba sobie dawkować, zwłaszcza, w przypadku jesli znów przyjdzie poczekac pół roku na kolejny numer Twisted Evil
Ciekawie się zapowiada artykuł "Superszpieg który zaginął" Miła odmiana od II WŚ.
Ogólnie bardzo udany numer... jak każdy zresztą.

Sro 21 Lis, 2007 14:05

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan

Również jestem zachwycony nowym numerem,za to wielkie Piwo dla redakcji,artykuł przeczytany jeden o misji wojskowej i trochę Polnische Wehrmacht(tak sie wczytałem że pojechałem 1 przystanek dalej Mr. Green .Ale wkradł się mały błąd techniczny, nie wiem jak u was z tym czy tylko ja coś takiego mam Question .

Opis załącznika:

Sro 21 Lis, 2007 14:36

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel

Pochwał: 3

Ja tam od zachwytów jestem daleki. Na razie znalazłem artykuł Marmika i natychmiast go przeczytałem. Od razu rzucił mi się też w oczy Bartosza Rdułtowskiego i coś mi się zdaje, że dla mnie to będzie numer jeden numeru.

Więcej jak tylko przeczytam, a nie tylko przejrzę.

Sro 21 Lis, 2007 15:40

Powrót do góry
Monsun
Administracja
Pułkownik

Pułkownik

Pochwał: 28

Witam,
tak jak pisałem już wcześniej, dla mnie jako miłośnika II wś artykuł o Polnische Wehrmacht jest bardzo ciekawy i polecam go każdemu. Powalił mnie z nóg artykuł Nieuważnego o "leżach" wojska napoleońskiego. "Broń Powstania Warszawskiego" oraz "Kopie monet" to kolejne artykuły, którymi się nie zawiodłem. Reszta czeka na przeczytanie, ale już wiem, że ten numer na pewno przestudiuję od deski do deski.
Muszę przyznać, że faktycznie IOH z każdym nowym numerem jest coraz lepsze. Tak trzymać.

Pozdrawiam
Monsun

Sro 21 Lis, 2007 21:26

Powrót do góry
żukow
Major

Major

Chciałbym ogłosić, że prowadzę kampanię IOH-u w mojej wsi i już jakieś skutki jej są. Pozdro Razz

Sro 21 Lis, 2007 21:34

Powrót do góry
Cezar Borgia
Kapitan

Kapitan

Niech zgadnę... na ulicę wyjadą rosyjskie czołgi a czerwono armiści będą promowali IOH Mr. Green

Muszę się przyznać, że w mojej dzielnicy IOH brak. trzeba jechać do centrum.

Sro 21 Lis, 2007 21:47

Powrót do góry
żukow
Major

Major

He, he, he, bardzo śmieszne. Tak przy okazji wspomnę, że zachęciłem nawet księdza proboszcza. Mr. Green

Sro 21 Lis, 2007 21:55

Powrót do góry
szponiasty
Redakcja
Podpułkownik

Podpułkownik

Archiwum: APwB / OKBZN

Wow , to chyba będzie art dla księdza teraz w 14 stym , - niechciani święci -mocno przerażające - ale nie zdradzam

Sro 21 Lis, 2007 22:49

Powrót do góry
adrian007
Starszy sierżant

Starszy sierżant

No to jeszcze moje skromne zdanie.

Pismo udało mi się w końcu wczoraj nabyć.
Niestety - salonik Relay to porażka - umiejscowione na dolnej półce, w ciemnym rogu, widoczne tylko literki OB z całej gazety.

Oczywiście - po wizji lokalnej w saloniku osobiście go nie zauważyłem. Jedyny plus, że Pani która tam sprzedawała - pamiętała,, gdzie to pismo ukryła.

A co do samego numeru.
Brak czasu spowodował, że tylko pobieżnie przekartkowałem pismo. Widać, że Redakcja ciągle rozwija skrzydła i każde pismo jest trochę inne od poprzedniego. Ale to plus.

Artykuły po pobieżnym przejrzeniu rozpalają ciekawość. Ale nic na hura - mam dwa miesiące na lekturę zawartości ( Laughing ).

I jeszcze kilka uwag w kwestii ogólnych. Fajnie, że reklamy już nie rażą nieaktualnością.
Jedyny zgrzyt w całości widnieje na pierwszej stronie (maj - sierpień).

Moim skromnym zdaniem - trochę kłuje to w oczy w bądź co bądź poważnym przecież periodyku. Lepszym wyjściem byłoby już zmiana tego zapisu na np. listopad-styczeń lub maj-grudzień. A przynajmniej rzetelniej.

Tyle jak na ten moment. W najbliższym czasie więcej odnośnie samej zawartości pisma.

Acha! Brawa dla Redakcji za wykonaną pracę! Laughing
Pozdrawiam!

Czw 22 Lis, 2007 11:07

Powrót do góry
SZZ
Szeregowiec

Szeregowiec

Witam wszystkich,
właśnie się zarejestrowałem, choć zaglądałem tu już wcześniej. Mam też pytanie - gdzie najnowszy numer IOH aktualnie można kupić w Warszawie?
Pozdrawiam
SZZ

Pią 23 Lis, 2007 15:38

Powrót do góry
Etienne
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec

W Empikach Wink

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=2058

Pozdrawiam Paweł.

Pią 23 Lis, 2007 16:13

Powrót do góry
Grendel
Moderator
Pułkownik

Pułkownik

Pochwał: 13

Ze sporym zadowoleniem donoszę, że numer 13 dotarł po raz pierwszy do Chicago.Nie miałem jeszcze okazji przeczytać (kupiłem przyjechałem do domu, a teraz pakuję worek i za godzinę jadę na trzy dni do Kentucky) , ale zapowiada się nieźle.
Pozdrowienia
Grendel

Sob 24 Lis, 2007 2:38

Powrót do góry
SolusLupus
Chorąży

Chorąży

Mam, Mam!!!! Okrutnie wręcz ciekawy, ale odwlekam wielką chwilę, aby tym dłużej się cieszyć.

Nie 25 Lis, 2007 16:44

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik

Nabyłem numer od razu łyknołem trzy artykuły w sumie to są dwie rzeczy do których mogę się przyczepić . W artykule o broni ręcznej powstania Warszawskiego karygodne są białe litery na częściowo białym zdjęciu o ile w przypadku opisu rewolweru "Gustawa" coś widać to opis pistoletu 6.35mm jest w ogóle nieczytelny. I znalazłem literówkę w artykule o Polnishe Wermacht napaść na Polskę to wrzesień 1939a nie 1949 ale poza tym to zachwycony numerem jak zawsze

Nie 25 Lis, 2007 22:28

Powrót do góry
szponiasty
Redakcja
Podpułkownik

Podpułkownik

Archiwum: APwB / OKBZN

Tak za to 1949 już oberwaliśmy ostro , literówka , banalna- ale jest.

Nie 25 Lis, 2007 22:30

Powrót do góry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny Strona 16 z 19

Skocz do: