| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałeś się np w temacie wody znajdującej się w tunelu pod muchołapką. Biorąc pod uwagę różnice poziomów to dziwne, że woda ta się tam utrzymuje, jedno wiercenie od strony elektrowni w murze zaporowym spowodowało by zniknięcie tej wody, czemu zatem nikt tego nie zrobił?

Nie 13 Mar, 2011 22:59

Powrót do góry
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

normalne zasada psa ogrodnika, i nie dotyczy to tylko tego miejsca

Pon 14 Mar, 2011 0:09

Powrót do góry
Protoforma
Schütze

Schütze




Posty: 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
na początek , chciałem się przywitać...przeczytałem z wielkim zainteresowaniem cały wątek . Mam 40 lat i zajmuje się tym tematem wiele lat , do tego mam adekwatne wykształcenie i dużo wiedzy oraz środków finansowych. Ale o tym kiedyś tam Uśmiech

Chciałbym tutaj dodać kilka refleksji :

1. kim jest autor tej książki? "TAJEMNICE KRYJE ZIEMIA"

2. gdyby założyć że muchołapka jest tylko chłodnicą to zamykamy sobie temat do bardzo prawdopodobnej tezy , Niemcy mogli użyć tego jako system "maskujący" aby własnie tak myślano ! Wiem że pracowali nad hibernacją , eugeniką itp 80% nowej broni jak prototyp promu kosmicznemu za tym stoją oni , dotyczy też radaru, rakiet sterowanych radiowo, tajemniczego paliwa , tajemniczej broni poddzwiękowej - teraz naz. się to HAARP oraz S-4

3. Z opisu jaki przedstawiacie i czytałem tajemniczą cieczą był napewno rodzaj "ciekłej plazmy" i tu wszystko się zgadza, kolor, śmiertelne promieniowanie gamma - wywołuje białaczkę " daje dokładnie tą samą poświatę to idealne paliwo ! wiem też że stworzyli paliwo ciężkie z syntetycznego pierwiastka ununpentium 117 i 125

4. Brakuje tutaj solidnego planu działania , ja jestem w stanie poświecić czas, wiedze , pieniądze i przyjąć kilku ludzi do wspólnego działa , jeżeli ktoś jest chętny prosze dać znać , ale na wstępie uprzedzam że dobiorę najlepszych .

pracuje też nad innymi projektami , kim jestem? osobiście wyjaśnie bo chce zostać anonimowy.



5. Wciska się bardzo ważne pytanie

Trzeba ustalić kto jest teraz właścicielem działki ? bo widze że ten ktoś przygotowuje się do penetracji rejonu. Może ktoś z Was to wie?

6. Jeszcze raz bardzo się ciesze że sa tacy ludzie jak Wy

7. Czekam na info , team chciałbym zgrupować do czerwca i razem wyruszyć , tym razem z profesjonalnym przygotowaniem.


Ostatnio zmieniony przez Protoforma dnia Wto 19 Kwi, 2011 15:49, w całości zmieniany 1 raz

Wto 19 Kwi, 2011 12:43

Powrót do góry
Protoforma
Schütze

Schütze




Posty: 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Chciałbym dodać , że interesuje mnie zgrupowanie ludzi chętnych do odkrywania innych tajemnic III rzeszy na teryt. Polski Niemiec , wspólne wyjazdy , zloty ... zdradze że kolejną wyprawą będzie instalacja HAARP

Oczywiście chetnie usłysze nowe propozycje !
Pzdr

Edmund H.

Wto 19 Kwi, 2011 13:11

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Protoforma napisał:
Chciałbym dodać , że interesuje mnie zgrupowanie ludzi chętnych do odkrywania innych tajemnic III rzeszy na teryt. Polski Niemiec , wspólne wyjazdy , zloty ... zdradze że kolejną wyprawą będzie instalacja HAARP

Oczywiście chetnie usłysze nowe propozycje !
Pzdr

Edmund H.

Chętnie poznamy szczegóły.


Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:51, w całości zmieniany 1 raz

Pon 25 Kwi, 2011 22:53

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Protoforma napisał:

Oczywiście chetnie usłysze nowe propozycje !
Pzdr

Edmund H.


My też.


Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:51, w całości zmieniany 1 raz

Pon 25 Kwi, 2011 23:01

Powrót do góry
pm-98
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

LUDWIKOWICE KŁODZKIE RISE

Witam Obecnie w Ludwikowicach na wjeździe on Nowej Rudy trwają prace drogowe czyli budowa ronda kończącego obwodnicę pracuje przy tym mój przyjaciel, ostatnio odkryli coś ciekawego mała wieżyczkę strażnicza idętyczną ja na wejsciu do sztolni walimskich i wiele innych ciekawych znalezisk postaram sie umniescić kilka fotek końcem tego misiaca . Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Pią 06 Maj, 2011 0:49

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ludwikowice dzsiaj

Ciekawe co tam wykopiecie? Laughing

Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:53, w całości zmieniany 1 raz

Sro 15 Cze, 2011 0:44

Powrót do góry
Krzysiu
Chorąży

Chorąży





Posty: 150
Skąd: Świdnica
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Niektórzy zrobiliby furorę na forum psychiatrycznym.
_________________
www.altkreytzen.org.pl

Pią 17 Cze, 2011 10:37

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pasja zawsze jest traktowana jako odchyłka, zwłaszcza przez ludzi bez pasji !

Sob 02 Lip, 2011 7:59

Powrót do góry
grzes
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 39
Skąd: Jugów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

2 filmiki z Włodyki:

http://www.youtube.com/watch?v=leFp-pXgjFE
http://www.youtube.com/watch?v=vzO-LPUqna0

Nie 03 Lip, 2011 13:12

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

grzes napisał:
2 filmiki z Włodyki:

http://www.youtube.com/watch?v=leFp-pXgjFE
http://www.youtube.com/watch?v=vzO-LPUqna0


A już myślałem, że nakręciłeś nowe. Te znam i są bardzo fajne.
Bardzo szczęśliwy

Nie 03 Lip, 2011 14:50

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Co takie nudy na tym forum? Crying or Very sad

Czw 28 Lip, 2011 22:28

Powrót do góry
ewolf.wwa
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 250
Pochwał: 1
Skąd: Warszawa/Wüstegiersdorf
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

onibusek napisał:
Co takie nudy na tym forum? Crying or Very sad


tzw. "sezon ogórkowy", ludzie powyjeżdżani, zbierają materiały. Będzie co czytać i oglądać po wakacjach.... ;D

_________________
Pozdrawiam,Wojtek.

Sob 30 Lip, 2011 16:30

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja nie uznaje sezonów ogórkowych

Laughing


Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:54, w całości zmieniany 1 raz

Sob 30 Lip, 2011 22:22

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Złomiarze rozbrajają boczne tory


Opis załącznika:
Boczny tor rozkradany przez złomiarzy

Pią 05 Sie, 2011 19:15

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No cóż metal to kasa Laughing

Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:55, w całości zmieniany 1 raz

Pią 05 Sie, 2011 19:22

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Widok aktualny.


Opis załącznika:

Pią 05 Sie, 2011 19:32

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

onibusek napisał:
Jeden z bocznych torów idący w w kierunku góry kończy się zaporą, ale dalej odkopano pozostałość po podkładach. Tak jakby tor szedł dalej w głąb góry.

Hmm??? Rolling Eyes
Mógłbyś nanieść to na jakąś mapę, bo nie kojarzę tego miejsca? Wink
Dawno nie byłem w Sowich i pamięć już chyba nie ta. Embarassed
Czołg2

Sob 06 Sie, 2011 23:34

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Postaram się. Bardzo szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:56, w całości zmieniany 1 raz

Nie 07 Sie, 2011 0:13

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Muszę pomyśleć.

Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:57, w całości zmieniany 1 raz

Nie 07 Sie, 2011 10:08

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Onibusek. Dziękuję! Mam do Ciebie pytanie. Chodzi o te podkłady leżące za bocznicą w stronę wzgórza. Czy one były tak rozrzucone, czy poukładane symetrycznie tak jak przystało na podkłady linii kolejowej? I czy rzeczywiście szły w stronę zbocza i czy się urywały, czy może dochodziły do niego?? Rolling Eyes

Nie 07 Sie, 2011 10:51

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.

Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 9:59, w całości zmieniany 1 raz

Nie 07 Sie, 2011 13:03

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

onibusek napisał:
Jeśli pytasz czy na pewno idą w kierunku góry to odpowiem, że tak. Są tam ślady wcześniejszych poszukiwań wejść do sztolni a poza tym tor ten nie ma gdzie iść dalej jak tylko w głąb góry bo dalej jest wiadukt betonowy.

I taka odpowiedź mnie zadowala. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za doinformowanie!
Uśmiech

Nie 07 Sie, 2011 13:15

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam

Zdjęcia zapodam w najbliższym czasie.


Ostatnio zmieniony przez onibusek dnia Pon 31 Paź, 2011 10:00, w całości zmieniany 1 raz

Pon 15 Sie, 2011 21:20

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.