| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przez jeden dzień na forum posty napisane w dniu bieżącym były oznaczone jako "dzisiaj" a w poprzednim jako "wczoraj" zamiast dat dziennych. Uważam że to było super rozwiązanie bo liminuje koniecznośc zastanwiania się nad datami jeśli koś chce szybko przelecieć forum.
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sob 09 Kwi, 2005 12:33

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
Przez jeden dzień na forum posty napisane w dniu bieżącym były oznaczone jako "dzisiaj" a w poprzednim jako "wczoraj" zamiast dat dziennych. Uważam że to było super rozwiązanie bo liminuje koniecznośc zastanwiania się nad datami jeśli koś chce szybko przelecieć forum.
Widzę, że w tej kwesti mamy podobne zdanie, też uważam, że oznaczenie dzisiaj/wczoraj jest ładniejsze Uśmiech Jednak redakcja uznała, że jest to mało czytelne, no cóż siła wyższa Rolling Eyes Ale może jak więcej osób wypowie się na ten temat to może przekonają się do takiego rozwiązania Wink

Sob 09 Kwi, 2005 12:38

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie, siła ludu! MI tez to bardziej pasował, wzrokowcy mają łatwiej, bo widać od razu zmiany... trzeba przeforsować! W trybie szykim Uśmiech
elpas

Sob 09 Kwi, 2005 12:58

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

I ja jestem za tym. Lepiej sie czyta.
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Sob 09 Kwi, 2005 17:03

Powrót do góry
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

elpas napisał:
Panowie, siła ludu! MI tez to bardziej pasował, wzrokowcy mają łatwiej, bo widać od razu zmiany... trzeba przeforsować! W trybie szybkim Uśmiech
elpas


Jestem za!!!!
Poza tym kolorki też są ładne, a szczególnie Dawidka Wink POPIERAM!


Ostatnio zmieniony przez kojakk dnia Sob 09 Kwi, 2005 23:18, w całości zmieniany 1 raz

Sob 09 Kwi, 2005 18:50

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Widze, że jak narazie to wszyscy są za Bardzo szczęśliwy To teraz tylko pogadać z kimś z redakcji i pokazać co użytkownicy forum sądzą o tym co dla nich jest nieczytelne Wink Zobaczymy co z tego wyjdzie Uśmiech

Sob 09 Kwi, 2005 22:40

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do akcji popierającej oznaczenia dziś/wczoraj

Nie 10 Kwi, 2005 11:40

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Władza w rękach ludu Bardzo szczęśliwy Dostałem pozwolenie na zmiane Uśmiech A jako, że nikt nie opowiedział się przeciwko takiemu rozwiązaniu to się niedługo tym zajme Wink

Nie 10 Kwi, 2005 12:24

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.