| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pirat
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Dzień Niepodległości? No to spieprzamy! Kosmity przylecą!

Pon 11 Lis, 2013 10:58

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał:
Dzisiaj Dzień Niepodległości? No to spieprzamy! Kosmity przylecą!


Idż dziecię do szkółki . Obojętnie jakiej . Tam dadzą kajecik - i sobie co ślina na język przyniesie rączka napisze bez udziału główki.

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pon 11 Lis, 2013 12:42

Powrót do góry
Pirat
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krakus57 napisał:
Pirat napisał:
Dzisiaj Dzień Niepodległości? No to spieprzamy! Kosmity przylecą!


Idż dziecię do szkółki . Obojętnie jakiej . Tam dadzą kajecik - i sobie co ślina na język przyniesie rączka napisze bez udziału główki.

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon


To jest kącik humoru.

Pon 11 Lis, 2013 13:38

Powrót do góry
Boldenon
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 425
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolega Pirat chyba pomylił fora. Te dla dziwaków i kosmitów to nie tutaj.
_________________
"Klata, plecy, barki-od tego są ciężarki" Uśmiech

Pon 11 Lis, 2013 13:52

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Za BBC News

Zombies są realne a nie tworem chorej wyobraźni wielbicieli filmów i opowiadań z dreszczykiem. Exclamation Zdziwko Exclamation W szoku
Mężczyzna w Kenii próbował popełnić samobójstwo, co mu się udało, według lekarzy którzy stwierdzili zgon i rodziny która w kostnicy zidentyfikowała zwłoki, po czy udała się do domu celem przygotowania pogrzebu. Jakie było ich zdziwienie gdy kilka godzin później otrzymali telefon że gościu żyje. Pozwoliłem sobie zamieścić tą troszkę makabryczną wiadomość bo zakończyła się szczęśliwie. Syn (były denat) przeprosił ojca i resztę rodziny za targniecie się na własne życie i nazwał to pomyłką, co należy odebrać że chyba teraz mu się na drugi świat już nie spieszy. Żeby było śmieszniej to gdy zwłoki zaczęły pokazywać pierwsze objawy życia, oboje obecnych pracowników kostnicy - wydawało by się profesjonalistów - rzuciło się z wrzaskiem do panicznej ucieczki zamiast nieść pomoc. Zniesmaczony Smutny

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Pią 10 Sty, 2014 15:06

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Diabelskie dziecko atakuje... W szoku Zdziwko Exclamation Question Twisted Evil
_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Czw 30 Sty, 2014 8:55

Powrót do góry
gregski
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki





Posty: 289
Skąd: Prosto z morza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

95-cio letni dziadek zgłasza się do nauczyciela łaciny i chce się zapisać na lekcje.
- Panie po co panu łacina na stare lata?
- Wie pan ja już stoję nad grobem. Wkrótce mogę pójść do Nieba i stanąć przed obliczem Świętego Piotra. Wypada rozmawiać z nim po łacinie.
- Ha! A jak trafi pan do Piekła? To co wtedy?
- A nic! Niemiecki już znam.

Czw 30 Sty, 2014 10:03

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, ze warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, superwysokie szpilki oraz maski również ze skóry. Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:
Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy. Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach, seksownych butach i masce powiedział, ze jestem miłością jego życia! Potem kochaliśmy sie przez kilka godzin.
Panna relacjonuje: U mnie było podobnie, kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę.
Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowna, skórzana bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzana maskę na twarzy. Kiedy mnie zobaczył powiedział "co na obiad, Batmanie?"

Jeśli Was nie nudzę mogę więcej Luzik

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Pią 07 Lut, 2014 18:56

Powrót do góry
Kar98
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki




Posty: 342
Skąd: Zgierz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie nudzisz, dawaj więcej.
Spróbuję dziś to zonie opowiedzieć, zobaczymy czy ma poczucie chumoru Laughing

Pią 07 Lut, 2014 19:10

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kar98 napisał:
Nie nudzisz, dawaj więcej.
Spróbuję dziś to zonie opowiedzieć, zobaczymy czy ma poczucie chumoru Laughing


A jak z Twoim Wink

Stary Aaron leży na łożu śmierci , a żona trzyma Go za rękę i nadaje :
... Zawsze byłam przy tobie
jak nogę złamałeś , byłam przy tobie ,
jak miałeś zawał ,byłam przy tobie
miałeś wypadek, byłam przy tobie

Aaron spogląda na Nią ze smutkiem
Zawsze q..a podejrzewałem ,że mi pecha przynosisz

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Pią 07 Lut, 2014 19:18

Powrót do góry
nadiaabc1559
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 0
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić...
Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek, wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi!
- Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie.
Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów.
- O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać!

Wto 11 Lut, 2014 10:38

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dajcie minute czasu rozkreca sie powoli
_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sob 22 Lut, 2014 3:34

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Gdy uwaga świata skupiła się na Ukrainie, awanturnicy wojenni po cichu i z dala od kamer reporterów wprowadzają w życie swe zbrodnicze plany panowania nad światem. Szwajcarscy bankierzy - dawni cisi współpracownicy Adolfa Hitlera - rozpętują następna pożogę wojenną. Zbrodniczo i bez uprzedzenia najeżdżając swego mniejszego i słabszego sąsiada: Liechtenstein. Bardzo szczęśliwy
Podczas ćwiczeń 171-osobowa kompania piechoty podczas manewrów w terenie słabo oznaczonym wtargnęła na terytorium Liechtenstein’u na głębokość około 2 km. Gdy dowodzący zdał sobie sprawę natychmiast się wycofano. Jako że manewry odbywały się na prawie niezamieszkałych terenach Alp Liechtenstein dowiedział się o najeździe od Szwajcarów po fakcie ...gdy ci przepraszali Mr. Green .

Pozdrawiam.
Bezmyślna kalka otumaniającej Wikipedii.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sob 15 Mar, 2014 9:17

Powrót do góry
panc
Moderator
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3165
Pochwał: 30
Skąd: W-wa ,Pl. Na Rozdrożu 2 m. 183
Archiwum: Grzegorz Gąsienica-Poszepszyński
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"Onet ,Technowinki › Lotnictwo › Militaria

14 mar, 11:25

Radosław Stanisławski

Rosyjskie lotnictwo myśliwskie i bombowe - przegląd maszyn


Su-25
Do praw­dzi­wie “brud­nej ro­bo­ty” stwo­rzo­ny zo­stał jed­nak Su-25. To od­po­wied­nik ame­ry­kań­skie­go sa­mo­lo­tu A-10 Thun­der­bolt, któ­re­go za­da­niem jest bli­skie wspar­cie i bez­po­śred­ni atak na jed­nost­ki opan­ce­rzo­ne prze­ciw­ni­ka. To sa­mo­lot, który lata nisko i po­wo­li, a pod jego skrzy­dła­mi za­wie­szo­na jest cały ar­se­nał do eks­ter­mi­na­cji celów na­ziem­nych. Gdyby Rosja za­ata­ko­wa­ła nasz kraj, Su-25 byłby zmorą pol­skich jed­no­stek opan­ce­rzo­nych."


Czcigodny Radosław najwyraźniej nie wie jak przetłumaczyć "armoured units" a jego "polski" to zmora dla czytającego, niemniej na Onet zawsze można liczyć.Mr. Green

Dalej :

"Tu-160

(...) W sta­nie lot­nym jest obec­nie 16 sa­mo­lo­tów Tu-160, sta­cjo­nu­ją­cych w 121 Pułku Cięż­kich Bom­bow­ców w En­gels."



Jeszcze raz się sprawdza ,że polski to trudna języka , a nawet uprawiając plagiarism* trza to robić z inteligencją nieco przewyższającą obecny poziom...

*Celowo napisałem to w tejże pisowni ponieważ Czcigodny jak widać nie włada wspomniana wyższego trudna polska języka ...

_________________
Ministry, Animosity :

https://www.youtube.com/watch?v=L2ayask8pck&list=RDL2ayask8pck

Svoboda je prevara, zakufana prevara

Pon 17 Mar, 2014 1:50

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Gorączka Krymska zatacza coraz szersze koła. Czyżby spontaniczny i powszechny wolnościowy zryw mas zamieszkujących Krym przeciw okrucieństwom zbrodniczych banderowców na usługach Angely Merkel, Baracka Obamy i Radka Sikorskiego był zwiastunem nowej Wiosny Ludów Question. Możliwe... ale dalece nieprawdopodobne. Wenecja, dawne średniowieczne dumne i znaczące miasto-państwo także już głosuje za zerwaniem ze swoimi prześladowcami z Rzymu: Venice votes in referendum on splitting from Rome.. Co prawda tak jak w przypadku Kijowa, Rzym absolutnie nie uznaje tego głosowania i jest ono bezpodstawne w oczach prawa. Co wenecjanom trzeba to silnego sponsora jak w przypadku Krymu. Czy znajdą się chętni Question


Pozdrawiam.
Bezmyślna kalka otumaniającej Wikipedii.



Opis załącznika:

Opis załącznika:
Wiktor Janukowycz w nowej kompani.

Opis załącznika:
Kontynuacja. Dobre czasy wracają, oby znów kozacy poili swe konie w Wiśle.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...


Ostatnio zmieniony przez Groteska dnia Sro 19 Mar, 2014 4:07, w całości zmieniany 1 raz

Wto 18 Mar, 2014 9:23

Powrót do góry
Promaisha2053
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A może kawał?Uśmiech
Dziadek zabrał Jasia pierwszy raz na rozprawę sądową.
Jasio widząc po raz pierwszy adwokata ubranego w togę, pyta:
- A dlaczego ten pan jest ubrany jak kobieta?
- Bo będzie zaraz długo mówił!

Wto 18 Mar, 2014 17:38

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT Groteska

Wiesz Waść NIE spodziewałem takiego poziomu w Melbourne. Naprawdę ...WIOCHA i to zabita deskami . Nie przystoi nawet Aborygenom o co dopiero Waści .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 18 Mar, 2014 18:23

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krakus57 napisał:
PT Groteska

Wiesz Waść NIE spodziewałem takiego poziomu w Melbourne. Naprawdę ...WIOCHA i to zabita deskami . Nie przystoi nawet Aborygenom o co dopiero Waści .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS szalom Amon

Przecież to jest tylko rozrywka, wynalazki z netu. Ale faktycznie ten "obrazek" kulący w oczy to wrzuciłem dla równowagi, aby nie było że tylko robię propagandę dla jednej strony. No ale faktycznie może troszkę za dużo sobie pofolgowałem, więc ciach.

Pozdrawiam.
Bezmyślna kalka otumaniającej Wikipedii.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sro 19 Mar, 2014 4:06

Powrót do góry
Relibbie83
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nauczyciel namawia dzieci, by kupiły grupowe zdjęcie, które zrobił im na wycieczce szkolnej fotograf.
- Pomyślcie tylko, jak miło będzie patrzeć na to zdjęcie za 30 lat i mówić: "To Jurek, został adwokatem, a to Kasia, jest dziennikarką ..."
Nagle gdzieś z ostatniej ławki odzywa się głos:
- A to nauczyciel, już dawno nie żyje...

Nie 23 Mar, 2014 12:43

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 772
Pochwał: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat roku laureata nagrody Nobla z dziedziny medycyny,
brazylijskiego onkologa Drauzio Varella:

"W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej
pieniędzy na środki zwiększające potencję i na silikon dla kobiet ,
niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera. Wynika z
tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych
kobiet z dużymi cycami i starych mężczyzn z twardymi fiutami. Za
to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć , do czego im
to jest potrzebne!"



Opis załącznika:

Nie 23 Mar, 2014 14:30

Powrót do góry
LESLEEQWE1305
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 0
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Starszy facet miał poważne problemy ze słuchem już od dłuższego czasu. Poszedł więc do lekarza a ten przepisał mu aparat słuchowy, który wrócił choremu słuch w 100 procentach. Po około miesiącu facet wrócił do lekarza na wizytę kontrolną a ten:
- Pański słuch jest doskonały, a Pańska rodzina musi być zachwycona.
- Och, nic im nie mówiłem, tylko siedziałem sobie cicho jak zwykle i słuchałem rozmów. Ale nie jest dobrze, bo już trzy razy zmieniłem testament.

Pon 07 Kwi, 2014 21:52

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Parę wariactw z internetu plus z protokołów zgłoszeniowych PZU:
Autentyczne (podobno ale kto tam wie, jak dzisiaj nawet telewizja kłamie Rolling Eyes) wyjątki z opisów wypadków samochodowych sporządzonych przez kierowców.

- Byłem pewien, że ten człowiek nie dotrze na drugą stronę ulicy, kiedy go stuknąłem.

- Przechodzień nie miał żadnego pomysłu którędy uciekać więc go stuknąłem.

- Mój samochód był prawidłowo zaparkowany w tyle innego samochodu

- Nagle znikąd pojawił się niewidoczny samochód uderzył w mój samochód, po czym zniknął.

- Nie pamiętam dokładnie okoliczności wypadku, ponieważ byłem kompletnie pijany. W celu uzyskania dalszych szczegółów proszę zwracać się do policji.

- Jechałem do lekarza z chorym kręgosłupem i wtedy wypadł mi dysk powodując wypadek.

- Nie widziałem, że po północy też obowiązuje ograniczenie prędkości

- Dałem sygnał klaksonem, ale nie działał, ponieważ został skradziony

- Pośrednią przyczyną wypadku był mały człowieczek w małym samochodzie z dużą buzią.

- Zdałem sobie sprawę, że może być nieciekawie. Golf jedzie nam na maskę. Spojrzałem na zegarek. Była 7.05

- Wracając do domu skręciłem we wjazd do innego domu i uderzyłem w drzewo, którego u mnie w tym miejscu nie ma.

- W szybkim tempie zbliżał się do mnie słup telegraficzny. Zacząłem jechać zygzakiem, ale i tak słup trafił mnie uszkadzając chłodnicę.

- Mój samochód uderzył w ogrodzenie, przekoziołkował i wyrżnął w drzewo. Wtedy straciłem panowanie nad kierownicą.

- Zobaczyłem twarz z wolna przelatująca przed przednią szybą, a potem ten pan gruchnął na dach mojego samochodu.

- Ten chłopak na drodze był jednocześnie wszędzie i nigdzie. Musiałem wiele razy skręcać zanim go wreszcie trafiłem.

- Przejeździłem 40 lat i ze zmęczenia zasnąłem za kierownicą.

- Z początku powiedziałem policji, że nic się nie stało, ale jak zdjąłem kapelusz, zobaczyłem, że mam wgniecioną czaszkę.

- Moje auto normalnie jechało prosto przed siebie, co na zakręcie zazwyczaj doprowadza do opuszczenia szosy.

- Zjechałem stromą uliczką do tyłu, przewróciłem murek i uszkodziłem pawilon. Nie mogłem sobie po prostu przypomnieć, gdzie jest pedał hamulca.

- Jakiś pieszy nagle zszedł z chodnika i bez słowa zniknął pod moim samochodem.

Pozdrawiam.
Bezmyślna kalka otumaniającej Wikipedii.



Opis załącznika:
Lekcja dla maluchów w jednym z rozwiniętych krajów.

Opis załącznika:

Opis załącznika:
Mega Korporacje.

Opis załącznika:
Hard to kill/ciężki do zabicia.

Opis załącznika:
Dla wtajemniczonych.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sro 30 Kwi, 2014 11:39

Powrót do góry
McAgustina96
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 0
Skąd: Koszalin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Polak pojechał na wakacje do Hiszpanii. Wiele słyszał o corridzie, więc postanowił ujrzeć to widowisko na własne oczy. Stanął przed stadionem - kupa ludzi, zero kasy.
- Wejdę na krzywy ryj - pomyślał.
Odnalazł tylne wejście i obserwował z pewnej odległości, jak załatwiają to inni. Jako pierwszy do oddźwiernego podszedł gość w bogato wyszywanym złotem mundurze i powiedział:
- Matador! - oddźwierny nisko się ukłonił i otworzył przed nim drzwi.
Następnie zjawił się ubrany w czerń i srebro facet z czapką na głowie:
- Pikador! - przedstawił się i oddźwierny wpuścił go uprzejmie.
Chwilę później przed drzwiami stanął mężczyzna ubrany w purpurę i dumnie powiedział:
- Torreador!
Gdy ten również zniknął za drzwiami, Polak podrapał się po głowie, poprawił kanty w swoich dresach, śmiało podszedł do oddźwiernego i rzekł:
- Teodor!

Sob 03 Maj, 2014 0:13

Powrót do góry
McMan83
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 0
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Facet postanowił wybrać się z żółwiem do kina.
Trzyma zwierzątko pod pachą, podchodzi do kasjerki i prosi o bilet:
- Poproszę jeden normalny i jeden ulgowy, dla żółwia.
- Przykro mi, ale to nie jest zoo, nie może pan wejść z żółwiem!
- Ależ to mały żółw, zachowuje się cichutko, przecież nikomu nie będzie przeszkadzał.
- To porządne kino, proszę nie blokować kolejki!
- Ależ proszę pani, kupię dwa normalne.
- Nie i już. Następny!
Facet odszedł jak niepyszny, za zakrętem wsadził sobie żółwia w spodnie i po chwili wrócił do kasy - pod pachą miał już tylko pudełko z popcornem, w ręce kolę.
Tym razem dostał normalny bilet bez większych problemów.
W środku seansu postanowił pozwolić biednemu zwierzęciu pooddychać trochę świeżym powietrzem.
Rozpiął więc rozporek aby żółw mógł w końcu wychylić szyję.
Kilka siedzeń dalej w tym rzędzie dwóch gości rozmawia:
- Stary - widziałeś?
- Co?
- Ten facet tam - ma fiuta na wierzchu!
- No i co z tego? To erotyczny film - ty też prawie masz.
- No... ale mój nie wpieprza popcornu!

Wto 22 Lip, 2014 14:34

Powrót do góry
Marcel90
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 0
Skąd: Pruszków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czyś Ty zwariował? Uciekać z sali operacyjnej! Czego żeś się przestraszył?
- Bo pielęgniarka mówiła: "Nie ma się czego bać, to prosta, rutynowa operacja".
- No właśnie, a Ty i tak uciekłeś?
- Bo ona to mówiła do chirurga...

Pią 25 Lip, 2014 11:34

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny Strona 24 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.