| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thomass1984
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: pomorze
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W obronie prawdziwej histori !!!

Witam. Zapewne już słyszeliście o forum III Rzesza, pamiętam, że kiedyś ktoś o tym pisał tutaj. Chciałbym poruszyć tutaj ten temat ponieważ jestem oburzony i wściekły, że ktoś w ogóle pozwala na to aby takie forum w ogóle istniało. Ludzie piszący tam sprawiają wrażenie jakby czerpali wiedze z plotek, niewiadomo jakiej telewizji ( gdyż w obecnych czasach media mają największą siłe przebicia ), usłyszanych lub wymyślonych teorii. Oni uważają, że holocaust jest czymś naturalnym i w ogóle niczym złym, że Niemcy nie byli tacy źli, ekperymenty medyczne przydatne ludzkości itd. itp. Typowo nazistowskie poglądy, forum skinheadów !!! Nie przyjmują do wiadomości realnych zdarzeń, wykręcają się tym, że dokumenty które istnieją w archiwach muzealnych ( bylych obozach koncentracyjnych ) są FAŁSZOWANE ! Przecież to bzdurne i bezsensowne, skąd oni się urwali ? Ludzie czytający coś takiego i podatni na taką niewiedze wchaniają bzdurne poglądy po czym powstają takie niedomuwienia jak "polskie obozy koncentracyjne".
Wiem, że to bezsensowne ale proszę o jakąś reakcje w tej sprawie, boli mnie to, że tacy ludzie z takimi poglądami w ogóle istnieją. Nieświadomi tego, że gdyby żyli w tamtych czasach i byli wielkimi nazistami to i tak by zgineli ze względu na pochodzenie, Jak w ogóle można popierać kogoś kto w przeszłości prześladował moją rodzine, babcie, wujka itd.

http://www.webplus.net.pl/comp/forum/viewtopic.php?t=129&postdays=0&postorder=asc&start=60&sid=a04b97365376e2ed33ab23f564c1bcbd&idm=1162

Poczytajcie sobie to co przedstawia ten link. Szczególnie wypowiedzi "Banity" jest totanie śmieszny !!!

_________________
"...całe to cierpienie jest w świecie również po to, żeby wyzwolić w nas miłość, ów hojny i bezinteresowny dar z własnego "ja" na rzecz tych których dotyka..."
Jan Paweł II

Pią 26 Sty, 2007 17:23

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że provider u którego stoi całe to forum nie umie czytać. Inaczej już dawno by je zamknął.

Jedna uwaga- jak już stajesz w obronie historii, to czyń to bez błędów.

Pią 26 Sty, 2007 17:47

Powrót do góry
Snaiper
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 349
Skąd: Cantario, kiedys Szczecin-Pogodno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To jest piekno bycia wolnym i zycia w wolnym kraju.

Co mozesz zrobic kolego, to napisac do swojego przedstawiciela do sejmu czy senatu o tym forum, na ktorym
chwali sie uczynki Nazi i poprosic go o odpowiednie zadzialanie.

Krytykowanie wiaze sie z ciaglym zagladaniem na to forum, a po co to robic, jak i tak, powstalo ono, zeby
nakladac "tapete" na uczynki Faszystow.

Brrr

Pią 26 Sty, 2007 17:58

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 920
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Möglbys kolego zamiescic na ogolnym, poniewaz przedstawia tylko twoje spostrzezenia z netu.
Poza tym, skrocilbym LINK codujac go odpowiednio i nie poszerzajac strony sztucznie.

Ogolnie starczy nie twoja propozycja czytania z linku, tylko STRONA Glowna. "Grafika" nie do przyjecia, i to starcza.
-----------------------------------------

Pią 26 Sty, 2007 19:43

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu czytałem sobie tamto forum - są tam ludzie o różnych poglądach, nie tylko apologeci narodowego socjalizmu. Natomiast, co jest naganne - administracja tego forum reaguje tylko na drastyczne przypadki propagowania poglądów zabronionych przez polskie prawo, a i to nie zawsze i niezbyt zdecydowanie.
_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Pią 26 Sty, 2007 19:53

Powrót do góry
Thomass1984
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: pomorze
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Jedna uwaga- jak już stajesz w obronie historii, to czyń to bez błędów.


Chciałbym robić to bez błędów, lecz czasami to wychodzi samo z siebie więc myśle, że to nie ma zbyt dużego znaczenia Uśmiech To chyba wybaczalne Wink

_________________
"...całe to cierpienie jest w świecie również po to, żeby wyzwolić w nas miłość, ów hojny i bezinteresowny dar z własnego "ja" na rzecz tych których dotyka..."
Jan Paweł II

Pią 26 Sty, 2007 20:59

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałbym robić to bez błędów, lecz czasami to wychodzi samo z siebie więc myśle, że to nie ma zbyt dużego znaczenia


Cholera, mogłem tak powiedzieć poloniście na maturze. Ciekawe czy uznałby tak samo. Teraz to już furda, bo ani ja nie pamiętam kiedy to było, ani pewnie mnie polonista nie pamięta.

Pią 26 Sty, 2007 21:09

Powrót do góry
Thomass1984
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: pomorze
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cholera, mogłem tak powiedzieć poloniście na maturze. Ciekawe czy uznałby tak samo. Teraz to już furda, bo ani ja nie pamiętam kiedy to było, ani pewnie mnie polonista nie pamięta.


Hehe... widzisz trzeba było ale było minęło. Widzisz od mojej matury też minęło trochę czasu a jednak udało mi się zdać nawet jeżeli robiłem błędy Wink może dlatego, że my zdawaliśmy ją starym systemem - podobno nowy jest lepszy i tam bym miał większe problemy - miałem szczęście. ( a dyslektykiem nie jestem Uśmiech )
No ale to nie forum na temat błędów i kto jak pisze Wink to także nie egzamin maturalny. pozdrówka.

_________________
"...całe to cierpienie jest w świecie również po to, żeby wyzwolić w nas miłość, ów hojny i bezinteresowny dar z własnego "ja" na rzecz tych których dotyka..."
Jan Paweł II

Pią 26 Sty, 2007 23:06

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I dlatego jest moduł sprawdzania pisowni. Administratorzy forum natrudzili się nad nim, więc wypada z niego korzystać.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 26 Sty, 2007 23:48

Powrót do góry
Thomass1984
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: pomorze
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maxikasek napisał:
I dlatego jest moduł sprawdzania pisowni. Administratorzy forum natrudzili się nad nim, więc wypada z niego korzystać.


Wezmę to pod uwagę Uśmiech Dziękuje za przypomnienie. Można by nawet założyć osobny temat o prawidłowej pisowni...

_________________
"...całe to cierpienie jest w świecie również po to, żeby wyzwolić w nas miłość, ów hojny i bezinteresowny dar z własnego "ja" na rzecz tych których dotyka..."
Jan Paweł II

Sob 27 Sty, 2007 15:07

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pozostaje jedynie zarejestrować się na tamtym forum i walczyć z niektórymi gnojami, co niniejszym czynię. W razie jakby pojawiły się tam jawne przypadki propagowania faszyzmu w myśl przepisów kodeksu karnego, od razu powiadomię właściciela serwera. Jeżeli to nie pomoże, następnym krokiem będzie mejl do najbliższej prokuratury. Proszę także do mnie na priv zgłaszać takie fakty. Dosyć pisania jakiś faszystowskich bzdur! Ocenimy sobie razem czy to czy tamto da się podciągnąć pod kodeks karny.

A jeżeli narobi się syfu, zapewne bardzo szybko pewne wypowiedzi znikną i już się nie pojawią Uśmiech

_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Sob 27 Sty, 2007 15:18

Powrót do góry
kacper
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Strona jakich wiele .Prawda jest taka że wielbicieli III Rzeszy coraz więcej,zamykaniem stron nie zmieni sie myślenia ,nie mam pomysłu co z takimi robić .Miłośnik Hitlera w Niemczech,Francji ,Holandii -to jeszcze ujdzie ale w Polsce?To jak zwierzęta wychwalające rzeźnika.Wszechświat i głupota ludzka są niezmierzone.

Sob 27 Sty, 2007 22:51

Powrót do góry
Piotrk1
Kapitan

Kapitan




Posty: 1328
Pochwał: 2
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mengele był sadystą i zbrodnairzem,lecz nie oszukujmy sie,również bardzo zdolnym lekarzem.Więźniowie pamiętają,że zawsze ubrany był w nienagannie czysty mundur SS,oraz,że zawsze był wobec nich,bardzo miły i kulturalny.


To jedna z opinii ze wskazanej strony.
Mordowany więzień umierał z przyjemnością, gdy widział, że morderca jest ładnie ubrany, miły i uśmiechnięty.

Kiedyś wszedłem na forum "Patriota", tam dopiero jest wesoło. Razz

Wto 30 Sty, 2007 19:44

Powrót do góry
bradl
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 291
Pochwał: 1
Skąd: Mirocin Dolny
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O tak Mengele był bardzo miły. Szczególną troską otaczał dzieci, dla których zawsze miał słodycze, a one nazywały go dobrym wujkiem. Tylko warto zwrócić uwagę na taki mały szczegół, że robił to tylko dlatego żeby mu się nie opierały, gdy je zabierał na swoje diabelskie eksperymenty. Był to poprostu wyrachowany zbrodniarz ukryty pod maską gentelmena.
_________________
Moją Ojczyzną jest Polska Podziemna,
Walcząca w mroku, samotna i ciemna...

Stanisław Baliński

-------------------------
Wokół Wykusu
http://ponury-nurt.blogspot.com/p/droga-ponurego-rys-biograficzny-majora.html

Wto 30 Sty, 2007 23:17

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.