| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
petrus
Schütze

Schütze




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

____ BURZ? FORTYFIKACJE W ŚWINOUJŚCIU_____

Czw 04 Sty, 2007 23:21

Powrót do góry
sirsmokalot
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 105
Skąd: znad morza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to zlinczować żmurkiewicza i reszte oni chyba jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego co robią bo przecież teraz nic oprócz pieniędzy się nie liczy akurat mieszkam w świno i nie wyobrażam sobie żeby te piękne budowle miały zostać zniszczone kiedyś chodziłem tam z moim ojcem teraz prowadzam mojego syna opowiadając mu różne historie związane z fortami i jakoś nie chce mi przez głowe przejść że teraz mój syn jak będzie prowadził swojego syna tamtędy powie"synu tu były kiedyś fortyfikacje" niewyobrażalne dlatego wszyscy miłośnicy fortów i świnoujścia powinni zrobić manifestacje przecież ten port można postawić kawałek dalej pokazać tym rządzącym że historia naszego miasta to właśnie te forty powinniśmy być dumni że możemy podziwiać coś co na stałe wpisało się w karty historii świnoujścia nie pozwólmy im tego zrobić!!!!!!!

Wto 09 Sty, 2007 16:50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.