| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bati
Generał dywizji

Generał dywizji

Pochwał: 29
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie Moderatorzy ogarnijcie się !!!

Być może narobię sobie paru wrogów tym co za chwilę napiszę, ale chyba mam to gdzieś.
Jak wiadomo są 23 osoby, które to powinny zajmować się porządkiem, sprawami organizacyjnymi itp. rzeczami na forum. Niestety jest tutaj coraz większy syf i bałagan, każdy robi i pisze co chce, zwłaszcza ćwoki od spamu.
Ostatnio ktoś z administracji zaglądał tutaj 7.10.
Wiadomo, że można nie mieć czasu, mieć to w dupie, stracić zainteresowanie, zmienić orientację, można znaleźć miliony powodów aby się tym wszystkim nie zajmować. Można jednak coś z tym zrobić,i istnieje coś takiego jak wymiana pokoleń. Skoro mi się nie chcę to przekazuję pałeczkę komuś innemu. Tutaj nic się nie dzieje. Za to jest ruch wśród hołoty spamerskiej, bo wszyscy widzą, że można bez trudu zamieścić ogłoszenie i nikt tego nie usunie.
Szkoda, że forum całkowicie schodzi na psy, kiedyś to była ekstraklasa.
To był mój ostatnia wypowiedź na temat organizacyjny. Więcej nie będę podnosił tego tematu na forum publicznym. Piszę to w tym dziale, bo w dziale dotyczącym spraw organizacyjnych zniknie za chwilę pod zwałami spamu.

Wto 13 Paź, 2020 11:21

Powrót do góry
Asabye
Leutnant

Leutnant

Pochwał: 3

Podpinam sie Bati. Ale to jest na zasadzie,, pierdo.... kotka za pomoca mlotka,,. Ile juz bylo takich postow. I co i nic.!
Cheers
Lukas

Wto 13 Paź, 2020 11:31

Powrót do góry
VEB
Подполковник

Подполковник

Pochwał: 15

Pełna zgoda z Pawłem!

Jeżeli nie macie (administratorzy) kandydatów na czyścicieli spamu, to zgłaszam się jako pierwszy! Tym bardziej, że jestem na forum codziennie. Nie chcę żadnych innych uprawnień, żadnej jakiejś "władzy" czy czegoś podobnego, poza możliwością czyszczenia tego gówna! Niech się zgłosi jeszcze jedna czy dwie osoby (które często bywają na forum), niech administratorzy dadzą nam uprawnienia do usuwania spamu i ogarniemy temat!

Wto 13 Paź, 2020 13:52

Powrót do góry
Asabye
Leutnant

Leutnant

VEB napisał:
Pełna zgoda z Pawłem!

Jeżeli nie macie (administratorzy) kandydatów na czyścicieli spamu, to zgłaszam się jako pierwszy! Tym bardziej, że jestem na forum codziennie. Nie chcę żadnych innych uprawnień, żadnej jakiejś "władzy" czy czegoś podobnego, poza możliwością czyszczenia tego gówna! Niech się zgłosi jeszcze jedna czy dwie osoby (które często bywają na forum), niech administratorzy dadzą nam uprawnienia do usuwania spamu i ogarniemy temat!

A jak to jest na innych forach typu WAF, GCA... itd., ze niema spamu. Moderatorzy usuwaja na bieżąco? Czy te fora sa na innej zasadzie? Powiem, ze z przyjemnoscia sie z nich korzysta. Tutaj, coz bywa slabo albo slabo fest. Albo platne forum wprowadzić i tyle.
Cheers
Lukas

Wto 13 Paź, 2020 15:34

Powrót do góry
VEB
Подполковник

Подполковник

Podobno założenie takiej aplikacji usunęłoby problem już na etapie rejestracji.

Opis załącznika:

Wto 13 Paź, 2020 17:28

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik

Pochwał: 14

Re: Panowie Moderatorzy ogarnijcie się !!!

Bati napisał:
Być może narobię sobie paru wrogów tym co za chwilę napiszę, ale chyba mam to gdzieś.
Jak wiadomo są 23 osoby, które to powinny zajmować się porządkiem, sprawami organizacyjnymi itp. rzeczami na forum. Niestety jest tutaj coraz większy syf i bałagan, każdy robi i pisze co chce, zwłaszcza ćwoki od spamu.
Ostatnio ktoś z administracji zaglądał tutaj 7.10.
Wiadomo, że można nie mieć czasu, mieć to w dupie, stracić zainteresowanie, zmienić orientację, można znaleźć miliony powodów aby się tym wszystkim nie zajmować. Można jednak coś z tym zrobić,i istnieje coś takiego jak wymiana pokoleń. Skoro mi się nie chcę to przekazuję pałeczkę komuś innemu. Tutaj nic się nie dzieje. Za to jest ruch wśród hołoty spamerskiej, bo wszyscy widzą, że można bez trudu zamieścić ogłoszenie i nikt tego nie usunie.
Szkoda, że forum całkowicie schodzi na psy, kiedyś to była ekstraklasa.
To był mój ostatnia wypowiedź na temat organizacyjny. Więcej nie będę podnosił tego tematu na forum publicznym. Piszę to w tym dziale, bo w dziale dotyczącym spraw organizacyjnych zniknie za chwilę pod zwałami spamu.

Też się temu dziwię... bycie modem, to nie funkcja dożywotnia przecież? Daje trochę prestiżu i uznania, ale ze cenę nieporównywalnie większej pracy na rzecz dobra wspólnego jakim jest forum. Tylko że ten prestiż nie wynika z samej funkcji tylko właśnie z tej pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=O4lAVquXP0U&has_verified=1

Wto 13 Paź, 2020 17:33

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 5

Na bratnim "PS" nie mają takich problemów, a wystarczy poprosić o poradę @Macieja G.

Wto 13 Paź, 2020 19:37

Powrót do góry
Kar98
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki

A możesz podpowiedzieć co to "PS"?

Wto 13 Paź, 2020 19:58

Powrót do góry
Kosiornik
Oberst

Oberst

Pochwał: 7

Witam.
Chciałbym się z Pawłem (Bati) nie zgodzić ale niestety ma rację, w 100 procentach się zgadzam że moderatorzy powinni przekazać pałeczkę.
Popieram w pełni kandydaturę Pawła (VEB) na to stanowisko.
Kiedyś padł pomysł by i Norman się też tym zajął, również popieram, Paweł i Norman zrobią z tym porządek.

Wto 13 Paź, 2020 22:14

Powrót do góry
VEB
Подполковник

Подполковник

Mirku! Podałem siebie, bo mam dość syfu na forum. A gdy temat schodzi na personalia, to zaraz się urywa. Niech będzie ktokolwiek! Ale niech zrobi porządek! Cholera mnie bierze, gdy nieomal każdego ranka widzę rozświetlone na pomarańczowo wątki z których wyziera bełkot!

Sro 14 Paź, 2020 0:28

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 5

Kar98 napisał:
A możesz podpowiedzieć co to "PS"?

https://www.poszukiwanieskarbow.com/forum/

Sro 14 Paź, 2020 7:38

Powrót do góry
VEB
Подполковник

Подполковник

Tak dziś wygląda jeden z działów naszego forum...

Opis załącznika:

Sro 14 Paź, 2020 7:42

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Plutonowy

Plutonowy

Co do kwestii personalnych , się nie wypowiadam , bo jestem tutaj " świerzakiem". Zaglądam na IOH praktycznie codziennie , tyle że bez logowania i istotnie spamu jest sporo.

Czyżby szykowała się "rewolucja październikowa"
CKM ?

Sro 14 Paź, 2020 7:47

Powrót do góry
Kosiornik
Oberst

Oberst

Pochwał: 7

VEB napisał:
Mirku! Podałem siebie, bo mam dość syfu na forum. A gdy temat schodzi na personalia, to zaraz się urywa. Niech będzie ktokolwiek! Ale niech zrobi porządek! Cholera mnie bierze, gdy nieomal każdego ranka widzę rozświetlone na pomarańczowo wątki z których wyziera bełkot!

I dobrze że podałeś siebie, Twoja kandydatura jest w pełni uzasadniona, też mam dość syfu na forum i podejrzewam że większość kolegów na forum, dlatego IMO tak mało się tu dzieje a szkoda...

Sro 14 Paź, 2020 9:05

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan

Pochwał: 1

Cześć Panowie.
W pełni się zgadzam z Wami. Przydałoby się nad tym zapanować bo zasypią na tym dziadostwem. Ostatnio na dziale sprzedam było ogłoszenie "Watch'ów Samsunga" co jest jak dla mnie już zbyt dużą przesadą i przy ogarniającej złości, że nic nie da się z tym zrobić, mimo tak dużej ilości internetowych portali do sprzedaży wszystkiego potrafią zaśmiecić nasz skromny dział. Paweł jak masz jeszcze chęci i moc to w pełni popieram Twoja kandydaturę na "firewalla" i czyściciela IHO.
Pozdr Kr Piwo

Ostatnio zmieniony przez krce1945 dnia Sro 14 Paź, 2020 23:21, w całości zmieniany 1 raz

Sro 14 Paź, 2020 16:26

Powrót do góry
VEB
Подполковник

Подполковник

Krzysiu, wskazałem siebie z trzech powodów:

1. Bo ta sytuacja mnie wk...wia,
2. Bo gdy ten temat był podnoszony, umierał niejako z automatu z uwagi na brak chętnych,
3. Bo jestem czasowy i mogę na bieżąco czyścić-praktycznie kilka razy na dzień.

Nie idzie mi ani o "prestiż", ani o "koryto"! Co więcej-nie chcę ich! Jeżeli jest taka możliwość techniczna-niech mnie ktoś decyzyjny zrobi TYLKO I WYŁĄCZNIE czyścicielem spamu! Żadnym modem, adminem czy kimś innym! I niech tenże decyzyjny da podobne uprawnienia jeszcze ze dwóm osobom, które mają czas, chęci i bywają na forum (np. Paweł Bati, Norman, Mirek, Maciek Tajpan lub wielu, wielu innym, którym jeszcze się chce). Krótko mówiąc: Niech powstanie grupa 2-3 osób (wedle uznania czynników decyzyjnych!), która NA BIEŻĄCO będzie w stanie czyścić ten syf. Bo zerknijcie na mój powyższy screen! IOH NEWS składa się wyłącznie ze spamu! Podobnie jest z innymi działami!

Sro 14 Paź, 2020 17:28

Powrót do góry
nordland76
Oberstleutnant

Oberstleutnant

Pochwał: 14

Chętni są ale brak kogoś kto wciśnie guziczek i da kilku osobom uprawnienia.
Podejrzewam że temat ten umrze jak i poprzednie,a szkoda bo jeszcze wiele można by tu zrobić.
Pozdrawiam
N.

Sro 14 Paź, 2020 21:21

Powrót do góry
om79
Hauptmann

Hauptmann

zgłaszałem chęci już jakiś czas temu

ponawiam

mogę być "woźnym" od spamu

Uśmiech

Czw 15 Paź, 2020 8:07

Powrót do góry
Bati
Generał dywizji

Generał dywizji

No to pogadaliśmy sobie. Oczywiście nikt z moderatorów głosu nie raczył zabrać. Trzeba będzie chyba na tym wszystkim "położyć lagę" i dać sobie spokój. Nie ma sensu walić łbem w beton.

Pią 16 Paź, 2020 12:25

Powrót do góry
Asabye
Leutnant

Leutnant

Bati napisał:
No to pogadaliśmy sobie. Oczywiście nikt z moderatorów głosu nie raczył zabrać. Trzeba będzie chyba na tym wszystkim "położyć lagę" i dać sobie spokój. Nie ma sensu walić łbem w beton.

Mowiac krotko i dosadnie. Maja to (nas) w dupie. Trza nazywac rzeczy po imieniu.
Tyle w temacie.
Cheers
Lukas

Pią 16 Paź, 2020 13:25

Powrót do góry
VEB
Подполковник

Подполковник

Jeżeli mam być szczery, to ja wątpię czy w ogóle ktokolwiek z "decyzyjnych" ten wątek przeczytał...

Pią 16 Paź, 2020 13:46

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik

Wielu "decyzyjnych" i innych funkcyjnych nie zagląda tu od lat!!! Zwróciłem na to uwagę kiedyś w dyskusji na temat dryfowania tego forum jakieś 2-3??? lAta temu. Wtedy można jeszcze było to ustalić, kiedy była czyjaś ostatnia wizyta, teraz już nie, bo to forma śledzenia przecież, a jest RODO.
W każdym razie, od wczoraj jakby czyściej na forum Rolling Eyes Czyżby spamerzy wystraszyli się zapowiadanym przez Ciebie VEB bezkompromisowym pogromem Question

Pią 16 Paź, 2020 14:23

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Plutonowy

Plutonowy

Śledzę wątek z zaciekawieniem i bardzo jestem ciekaw co z tego wyniknie.....

Pią 16 Paź, 2020 15:34

Powrót do góry
Bati
Generał dywizji

Generał dywizji

.. z tego nic nie wyniknie, bo jak Łukasz powyżej napisał, decydenci najwyraźniej mają to w DUPIE, zajęci zapewne ważniejszymi życiowymi problemami niż jakieś tam forum, tak więc nie ma co dalej ciągnąć tematu, który nic nie wniesie.

Pią 16 Paź, 2020 15:42

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Plutonowy

Plutonowy

A kto wie , może nowe forum ? Prowadzone przez " zapaleńców" którym nie jest wszystko jedno? Czołg2

Pią 16 Paź, 2020 16:06

Powrót do góry
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

Skocz do: