| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARIKS
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Skąd: podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fotki jak widzę nikogo nie zainteresowały, szkoda bo choćby TRAGEGSTELL jest wyjątkowo rzadką odmianą w tym malowaniu. Do tej pory nigdy się nie spotkałem z kompletnym ''nosidłem'' w takim malowaniu ? Acha do piszących na PW uprzejmie informuję, że nic nie sprzedaję z kolekcji pomimo że w tej chwili ''przerwałem dokupywanie'' fantów !

Pią 17 Lut, 2012 14:40

Powrót do góry
kuligow
First Lieutenant

First Lieutenant





Posty: 547
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ARIKS napisał:
Fotki jak widzę nikogo nie zainteresowały, szkoda bo choćby TRAGEGSTELL jest wyjątkowo rzadką odmianą w tym malowaniu. Do tej pory nigdy się nie spotkałem z kompletnym ''nosidłem'' w takim malowaniu ? Acha do piszących na PW uprzejmie informuję, że nic nie sprzedaję z kolekcji pomimo że w tej chwili ''przerwałem dokupywanie'' fantów !


fajne fajne Arku Bardzo szczęśliwy ten tragestell to ja pamietam.. i zawsze bylo mi go zal Bardzo szczęśliwy

_________________
pozdrawiam !! michal

Pon 27 Lut, 2012 12:47

Powrót do góry
ARIKS
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Skąd: podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Michał trafił w dobre ręce dzięki Tobie Wink Jest zdecydowanie rzadszą wersją niż te które spotyka się czasem na Ebay w zielonym malowaniu. Pozdro.

Pon 05 Mar, 2012 11:30

Powrót do góry
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ARIKS napisał:
Michał trafił w dobre ręce dzięki Tobie Wink Jest zdecydowanie rzadszą wersją niż te które spotyka się czasem na Ebay w zielonym malowaniu. Pozdro.


Raczej nie o malowanie tu chodzi, bo piaskowe tragegestelle się trafiają bez problemu, a o szelki wyplecione z gumowanego materiału. tak czy inaczej fajna rzecz tyle że trochę miejsca zajmuje.

Pon 05 Mar, 2012 18:04

Powrót do góry
daro2904
Oberleutnant

Oberleutnant





Posty: 790
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolego piękna kolekcja Super

Pon 05 Mar, 2012 20:02

Powrót do góry
ARIKS
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Skąd: podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szelki swoją drogą ale przynajmniej ja bardzo mało widziałem w piaskowym malowaniu a jak juz to nie kompletne ''same druty'' Wink U mnie leży na półce w szafie ma swoje zacne miejsce...

Na plecach plus skrzynki MG naprawdę trochę to waży już nie mówiąc o bieganiu Mr. Green

Pon 05 Mar, 2012 23:59

Powrót do góry
odzysk77
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

helm w białym camo

Czessc. Wiem, że odgrzewam kotleta, ale Masz może jeszcze ten hełmik w białym camo?Czy ewentualnie byłby na sprzedaż/wymianę?
Pozdrawiam
Grzesiek

Pią 21 Paź, 2016 1:07

Powrót do góry
ARIKS
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Skąd: podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hełm nadal jest w mojej kolekcji i na razie nie wchodzi opcja zamiany/sprzedaży jak i innych fantów. Rzadko teraz tutaj zaglądam bo i moja kolekcja nie rośnie jak niegdyś pozdrawiam.

Wto 18 Kwi, 2017 15:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.