| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja nie biję dzieci bez kasku Laughing A przemoc to wasza domena jak już o tym mówimy Laughing

Pią 29 Cze, 2007 11:39

Powrót do góry
Klaus
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie bijesz bo pewnie ciebie w szkole koledzy bija i w necie swoje frustracje wylewasz:DBardzo szczęśliwy

Tak krytykujesz forum Rzesza, to skoroś taki geniusz, czemu tam się nie zarejestrujesz i nie dołaczysz do dyskusji (tam nie ma cenzury, niektórzy użytkownicy są antyniemieccy i nikt ich nie dyskryminuje) . Nie masz po prostu argumentów

wasza domeną? czyli kogo?

Pią 29 Cze, 2007 11:45

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czemu tam się nie zarejestrujesz i nie dołaczysz do dyskusji (tam nie ma cenzury, niektórzy użytkownicy są antyniemieccy i nikt ich nie dyskryminuje)


Buhakakaka!! Wcale nie. To dlaczego paru moich znajomych zostało zbanowanych, mimo, że wiedzę mają taką, że zdążyli więcej zapomnieć niż te dzieci się kiedykolwiek nauczą?

Pią 29 Cze, 2007 11:51

Powrót do góry
Klaus
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Podaj mi ich nicki to powiem ci dlaczego

a te dzieci wiedzą więcej od ciebie smyku. tylko wyzywac ich umiesz, dyskutować już pewnie nie( co widac po przykłądzie dyskusji na tym nędznym forum)

kiedy dostane bana?

Pią 29 Cze, 2007 11:55

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a te dzieci wiedzą więcej od ciebie smyku.


Smyku możesz mawiać do swoich rówieśników. Do mnie co najwyżej per "Pan". A co do tego nędznego forum. Ja tu widzę kilku co najmniej autorów książek, przynajmniej jednego redaktora naczelnego pewnego pisma, o różnych redaktorach nie wspomnę, a tam?

Pią 29 Cze, 2007 12:09

Powrót do góry
Klaus
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pan:DBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy

Żebym mógł mówi.c do kogoś pan musisz wzbudzac mój szacunek. Autorów książek? Zapewne o "blond włosych diabłach w mundurach SS".

Na tamtym forum jest dwóch autorów książek z tego co wiem chłopcze. Claus von Wolfstein (podobny nick, ale to nie ja i Banita)


ośmieszyłeś się smyku

powtarzam skoroś taki geniusz to czemu sie tam nie zarejestrujesz?

Pią 29 Cze, 2007 12:18

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kiedy dostane bana?


To po jaką cholerę tutaj piszesz, skoro tak ci się tu nie podoba? Zbanuj się sam nie pisząc nic tutaj.

Pią 29 Cze, 2007 12:23

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Claus von Wolfstein


Że co? Wybacz, ale ja widziałem dzieła tego dziecka, autorem niczego raczej on nie jest.

tutaj macie popis elokwencji tego Pana. Polecam na zimne, smutne dni, naprawdę można się pośmiać.

Pią 29 Cze, 2007 12:32

Powrót do góry
Klaus
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jesteś kretynem - pracuje on właśnie nad swoja książką (mam z nim kontakt mailowy)

Cytat:
To po jaką cholerę tutaj piszesz, skoro tak ci się tu nie podoba? Zbanuj się sam nie pisząc nic tutaj.


Chyba jednak tak zrobie bo IQ userów jest ponizej krytyki

Ok, żegnam tutaj wszystkie dzieci, i "autorów" książek Laughing Laughing

żałośni ludzie

PS Claus w odróżneiniu od ciebie dzieckiem nie jest, on w odróżnieniu odc iebie jest pełnoletni nei tylko formalnie ale i psychicznie

Pią 29 Cze, 2007 12:36

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Mein Fuerher Laughing

Właśnie z kolegą doznaliśmy przebłysku inteligencji- Klaus i mister Claus z Wilczego Gniazda to jedna i ta sama osoba- ten sam całkowity brak wiedzy i opieranie się tylko na atakach.

To się nazywa chyba rozdwojenie jaźni i się leczy farmakologicznie Laughing

Pią 29 Cze, 2007 12:50

Powrót do góry
Klaus
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Inteligencji na waszym poziomie. Nie, ja nie jestem Clausem (choć nick niejako na jego częśc, gdyz czytam jego artykuły)Na forum mam nick Adolf von Jungen

Pią 29 Cze, 2007 12:51

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie, przestajemy karmić trolla i czekamy na brutalne rozwiązanie problemu.

Pią 29 Cze, 2007 13:03

Powrót do góry
tarcho
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 277
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

O widzę że ten teraz tutaj szaleje Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy. Poczytałem to forum Rzesza.... i faktycznie styl pisania podobny to może być jedna i ta sama osoba... Ten sam ograniczony ... heh nie dokończe.

Co do Niemieckich dowódców , procesu w Norymberdze , kolego jeśli dla ciebie "propagadna" była niegrozna to współczuję.... Proponuję spojrzeć na masakry Żydów na terenie Niemiec przed 1939 r. To są właśnie skutki propagandy... W Norymberdze skazano za mało osób i za delikatnie taka jest prawda.... Sorry jedyni Niemcy z tego okresu do których mam szacunek to frontowi oficerzy ala' E.Rommel czy Wittmann ale tych nikt się dzięki Bogu nikt nie czepiał.....

Pią 29 Cze, 2007 13:36

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

tarcho napisał:
(...) frontowi oficerzy ala' E.Rommel czy Wittmann ale tych nikt się dzięki Bogu nikt nie czepiał.....

Bo już byli na 'tamtym świecie'.

Rommel popełnił samobójstwo (uczestniczył w spisku, który wykryto i ...pozwolono mu na honorowe wyjście...)

Wittmann zginął w walce - walczył w Tygrysie #007
Poprawiono po wpadce z Pz IV.

Tym postem awansowałem na podporucznika.

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem


Ostatnio zmieniony przez mboro dnia Pią 29 Cze, 2007 15:23, w całości zmieniany 1 raz

Pią 29 Cze, 2007 13:43

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wittmann zginął w walce - wtedy wyjątkowo walczył w Pz IV.


Że w czym walczył?

Proponuję lekturę tego wątku:

Klik!

Pią 29 Cze, 2007 14:53

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

O qtfa... Embarassed Embarassed

Kolejny dowód na to, że nie wszystkiemu, co pokazują na Discovery, można ufać. Neutral

Mea culpa - nie sprawdziłem innych źródeł... Embarassed

------------
PS. Już parę 'kfiatków' na Discovery można wyłapać (nie tylko merytorycznych) - np. program 'Battlefield' o operacji Market Garden -> przy nazwisku gen. Sosabowskiego widnieje flaga... Austrii...

pzdrwm

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Pią 29 Cze, 2007 15:21

Powrót do góry
tarcho
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 277
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

mboro napisał:
tarcho napisał:
(...) frontowi oficerzy ala' E.Rommel czy Wittmann ale tych nikt się dzięki Bogu nikt nie czepiał.....

Bo już byli na 'tamtym świecie'.

Rommel popełnił samobójstwo (uczestniczył w spisku, który wykryto i ...pozwolono mu na honorowe wyjście...)

Wittmann zginął w walce - wtedy wyjątkowo walczył w Pz IV.

Tym postem awansowałem na podporucznika.


Wiem o tym , Wink. Chodziło bardziej o podział ludzi i ich oceny... Sądze że gdyby dożyli 1945 , raczej darzono by ich szacunkiem a nie na szafot.

Co do Discovery... To nie polecam ich jako bazy wiedzy. Generalnie Angielskie stacje , raczej nie są obiektywny i rzetelne. Podobnie jak Francuzka Planet. Pamiętam jak w plebiscycie na najlepszy czółg II WŚ w dwuodcinkowym programie na Discovery wygral bodajże Cromwell Wink

Pią 29 Cze, 2007 15:27

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To jeszcze nic. Do dziś pamiętam program na Discovery, gdzie lektor z przejęciem oznajmił, że T-34 miały superwytrzymały, 40 CM pancerz Mr. Green

Pią 29 Cze, 2007 15:43

Powrót do góry
michalc13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 483
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam.

Cytat:
Generalnie Angielskie stacje , raczej nie są obiektywny i rzetelne. Podobnie jak Francuzka Planet.


To jakie stacje TV są obiektywne? BBC też nie jest obiektywna?

Pozdrawiam.

Pią 29 Cze, 2007 15:44

Powrót do góry
tarcho
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 277
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

michalc13 napisał:
Witam.

Cytat:
Generalnie Angielskie stacje , raczej nie są obiektywny i rzetelne. Podobnie jak Francuzka Planet.


To jakie stacje TV są obiektywne? BBC też nie jest obiektywna?

Pozdrawiam.


Nie wiem , nie znam takiej.... oglądam to dla filmów dokumentalnych. Wolę książki Wink

Pią 29 Cze, 2007 16:10

Powrót do góry
michalc13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 483
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam.

Cytat:
Nie wiem , nie znam takiej.... oglądam to dla filmów dokumentalnych. Wolę książki


Tak z ciekawości pytałem Wink Też oglądam te stacje dla filmów dokumentalnych, problem leży w tym (chyba) z jakich źródeł korzysta autor danego programu lub czy jest fanem niemieckiej/alianckiej techniki. Wink

Pozdrawiam.

Pią 29 Cze, 2007 16:17

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
BBC też nie jest obiektywna?


Tak samo jak The Guardian Laughing Laughing
Ale OT nam się zrobił, chyba czas zamykać lokal Piwo

Pią 29 Cze, 2007 17:22

Powrót do góry
mg shutze
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 13
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jak ktoś sie tutaj zapytywal to ja zostałem zbanowany na forum IIIrzesza za kłutnie jak stwierdził "kolega" Klauna yyy Klausa. Wystarczy poczytać moje posty pod tym samym nickiem a wszystkiego sie dowiecie.
Modom i adminowi od siedmiu boleści mozna wszystko nawet ubliżać innym użytkownikom a jak kyos odbije piłeczke to zaraz obrywa. Czyli jak w III rzeszy. Pomimo moich postów twierdzono ze nie znam sie
na historii itd itp.A i jeszcze jedno z pewnego źródła wiem, że klaus i claus to te same ludziki, co wiecej łżą obaj jednakowo a co ciekawe nie są nawet pełnoletni.
Pozdrawiam mg shutze

Wto 24 Lip, 2007 20:00

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie nie przystoi dyskusja na tym poziomie w takim miejscu, przykro mi ale zamykam temat.
ps: tu nie forum III Rzesza

Wto 24 Lip, 2007 20:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.