| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Drogi Owco....

Osobiście, raczej na dowudcę bym się nie nadał, tym bardzej jakichś siłą wcielonych żołenierzy.......
Tylko tyle, niebyłbym dobrym dowódcą.

Ps. na tym zdjęciu napewno są Rosjanie?

Pią 25 Mar, 2005 12:33

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cd...

Cała dyskusja sprowadza się do rosjan ilu ich było u boku Hitlera, jakie świństwa popełnili, czy też nie. Cała zbrodnia rosjan występujących przeciw Stalinowi polega na tym, że źle dobrali sprzymirzeńców. Z góry staneli na straconej pozycji. Chciałem zwrócić uwagę, że akurat rosjanie mieli powody, aby wystąpić zbrojnie przeciwko tatolitarnemu systemowi. Całe ich nieszczęście polega na tym, że w tamtym okresie jedyna siła która mogła i zagrażała Moskwie to niemiecka brunatna zaraza (nic lepsza od tej czerwonej). Niestety w tej dyskusji zapominamy o fascynacji faszyzmem tej lepszej demokratycznej europy! Hitler i jego wizje miał popleczników w każdym europejskim kraju, następstwa roku 39 pokazały to w sposób jednoznaczny (po co umierać za Gdańsk). W społeczeństwach zachodnioeropejskich nie brakowało polityków którym odpowiadał sposób rządzenia jak i doktryna hitlerowska. Dotyczy to również naszego kraju.
Taki pan Piasecki przed wojną wielki sympatyk faszyzmu, a za komuny założyciel i "dożywotni prezes PAX-u". Faszyzm, komunizm to zbrodnie, jeżeli o tym będziemy pamiętać jest szansa że reszta będzie tylko historią.

Pią 25 Mar, 2005 13:45

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Karolu (i wszyscy inni zainteresowani) inne zdjęcia z "Defilady Zwycięstwa" umieściłem w nowym temacie na forum: "Współpraca rosyjsko-niemiecka". Uznałem, że ten temat trzeba przenieść gdzie indziej.
Zapraszam.

Pią 25 Mar, 2005 16:58

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.