| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Więcej niż jedna opcja w ankiecie do zaznaczenia

Witam,
chciałem zrobić taką ankietę na forum ogólnym: "Komu ufamy?". Chciałem zrobić kilka odpowiedzi, no powiedzmy "Partia rządząca", "Opozycja", "Unia Europejska", "Kościół" (to tylko przykłady). Ale żeby ankieta miała sens, musiałaby być dostępna opcja kilku głosów (jeżeli ktoś ufa wszystkim wymienionym, zaznacza wszystkich. Może zaznaczyc tylko 1 opcję, może 2). Czy jest to możliwe? Wiem że gdzieś się s tym już spotkałem.
To pytanie do Dawida raczej, jak skończy balangi to czekam na odpowiedź Piwo
Pozdro Piwo

Wto 14 Lis, 2006 18:05

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wątek bardziej pasuje do tego działu, więc go przeniosłem Wink

A wracając do pytania to nie ma takiej możliwości, przynajmniej w chwili obecnej... kiedyś się nad tym zastanawiałem, opcji nie wrzuciłem z tego względu, że na pytanie "czy podoba Ci się nowy wygląd gazety" ktoś mógłby zaznaczyć równocześnie odpowiedzi w stylu "tak", "nie","nie wiem" czyli kompletnie bez sensu Wink

Może coś pomyśle nad tym, aby przy tworzeniu ankiety wybrać ile możliwości użytkownik może zaznaczyć (jedną, bądź wiele), ale na razie niech zostanie tak jak jest Wink

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Wto 14 Lis, 2006 20:26

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.