| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zmiana nicka

Nie ukrywam że mój nick to taki szybko wymyślony, niby wszystko ok, ale każdy zaczyna mnie nazywać Indiana Jones itd. co jest trochę sztuczne, bo nijak się to ma do mnie.
Czy jest możliwość zmiany nicka? a przez 1 miesiąc stary obok np w nawiasie ?

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Nie 22 Paź, 2006 8:55

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Możliwość samej zmiany nicka jest, jednak bez umieszczania starego nicka w nawiasie, no chyba że chcesz się logować przy użyciu dwóch nicków Wink

Jednak co do samego zmieniania nicków to się zbytnio nie przychylam, bo pewnie nie raz w jakiś wątkach bądź też na różnych stronach pojawił się Twój nick, a po jego zmianie po prostu nie będzie wiadomo o kogo chodziło Wink

Tak więc osobiście jestem przeciwny zmianie nick`ów, niech inni się wypowiedzą co o tym myślą Mr. Green

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Nie 22 Paź, 2006 11:51

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Absolutnie przeciw. Dawid ma rację.
Nazwisk czy imion sobie też raczej (!) nie zmieniamy, a ich wcale nie wybieraliśmy.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 22 Paź, 2006 12:35

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Raczej przeciw, zwłaszcza jeśli chodzi o usera z dużym stażem i dorobkiem. Po prostu zrobi się bałagan i nie będzie w wielu dyskusjach wiadomo o kogo chodzi. Co innnego gdyby ktoś chciał zmienić na samym początku swojej "kariery" na forum, wtedy było by to bardziej sensowne. A poza tym, są większe w życiu nieszczęścia niż niepasujący nick Piwo
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Nie 22 Paź, 2006 12:38

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem przeciw, swojego czasu byłem świadkiem jak na jednym forum weszła moda zmiany nicka na imię i nazwisko. Przez dobre 3 miesiące nikt nie mógł dojść do tego kto jest kto.

Nie 22 Paź, 2006 12:44

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem w czym problem. Na forum PS ludzie czasami zmieniają nicki i nikt się nie gubi. Jak dla mnie nie ma problemu. Przecież to indywidualna sprawa i innym nic do tego.

Nie 22 Paź, 2006 15:03

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie? Fakt faktem jest to, że wpisując na początku nicka powinniśmy posługiwać się wszędzie tym samym.. ale sprawa indywidualna.
Jeśli jest taka wola Indiany to zmienić. Wolno mu chcieć tak samo jak Dawidowi nie chcieć zmienić heh. Wymienić. A w stopce Indiana niech sobie wpisze że to jego stary nick Wink. W postach w których nie będzie wiadomo o kogo chodzi pozostanie info w stopce Wink

Nie 22 Paź, 2006 15:49

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

ja też przeciw jestem. Trudno imienia też się nie wybiera- a żyć trzeba Bardzo szczęśliwy
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 22 Paź, 2006 17:18

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No ale Indiana może sobie wpisać starego nicka w podpisie, albo w polu "wykrywacz" albo "skąd"
(tzn. Wykrywacz: Dawniej Indiana Jones. Śmiesznie to brzmi ale... Piwo )

Nie 22 Paź, 2006 18:54

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Również jestem przeciwny takim zmianom. Niepotrzebny bałagan. Wybrana została jakaś nazwa użytkownika i jej powinno się trzymać. Zresztą po co zmieniać, skoro większość użytkowników już Cię po niej kojarzy ?
_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Pon 23 Paź, 2006 1:23

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zresztą po co zmieniać, skoro większość użytkowników już Cię po niej kojarzy ?

Dokładnie, ja korzystam z jednego nicka na każdym forum na którym się udzielam, więc jestem po nim rozpoznawalny. Myślę że to dobra zasada, bo od razu wiadomo o kogo chodzi. Co innego, gdybym sobie wybrał pochopnie jakiś głupi czy śmieszny pseudonim, wtedy można by się zastanawiać nad zmianą. Ale nick "Indiana Jones" w moim odczuciu jest jak najbardziej ok.

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 23 Paź, 2006 12:03

Powrót do góry
czarnobylski
Porucznik

Porucznik





Posty: 719
Pochwał: 1
Skąd: 53°02' N 18°37' E
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

widzę, że objawiły się w nas problemy estetyczne.
Indiana - masz naprawdę fajny nick. Jeśli chcesz go zmienić to ok, wg mnie masz do tego prawo. Jednak szkoda byłoby gdyby za jakiś czas na Forum pojawił się ktoś i zaczął używać Twojego nick'a. Wtedy pewnie zrobiłby się bałagan.
Zostań przy tym nicku bo my naprawdę Cię po nim kojarzymy. Wink

_________________
czarnobylski

Nie zabieraj swoich narządów do nieba, tam wiedzą, że potrzebne są one tylko na ziemi

www.krewniacy.pl

Pon 23 Paź, 2006 22:15

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ok, macie racje, zostaje wszystko bez zmian Wink
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 24 Paź, 2006 18:23

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Indiana Jones napisał:
Ok, macie racje, zostaje wszystko bez zmian Wink


Zatem temat uznaję za zamknięty Wink

Pon 30 Paź, 2006 9:57

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.