| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

BrunoWelt napisał:
FreeWizard napisał:
BrunoWelt napisał:
Kolego FreeWizard (aka. darmowy czarodzieju) Pomijając fakt, że w Twoich wypowiedziach brakuje składu, sensu i przede wszystkim poprawnej polszczyzny, odnoszę nieodparte wrażenie, że nie są tu mile widziane.



Ja odnoszę wrażenie ,,panie Polonisto'' że robisz dodatkowe zamieszanie. Jestes SMUTNY bo siedzisz nad slownikami i zajmujesz sie bździnami. więc twoje żale nie chce tutaj nikt czytać więc nikt cię o zdanie razem z Kafarem nie pytał bo robicie to wy dodatkowe zamieszanie.


Kali jeść... Kali rozumieć... Super

A ja odnoszę wrażenie że kolega to ma okres i musi się z kimś pokłócić... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Czw 03 Paź, 2019 21:32

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rakus13 napisał:
Kosiornik napisał:
A ja jeszcze dodam ze z chęcią przyjmę taki szmelc w każdej ilości.
Powtórzę za kolegami, wątpię by bicia były epokowe ale to nie świadczy o tym ze odznaczenie to kopia.
I Panowie, trochę kultury w dyskusji, bo to żenujące. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Łatwo pisać o kulturze stojąc obok. Ciekawe jakbyś kolego zareagował, gdyby " darmowy czarodziej " obrażał Ciebie w ten sposób. Jestem tylko człowiekiem. Pozdrawiam, Rafał

Myślę że bym się zachował w sposób cywilizowany, ale rozumiem.

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Czw 03 Paź, 2019 21:38

Powrót do góry
BrunoWelt
Oberleutnant

Oberleutnant





Posty: 519
Pochwał: 1
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kosiornik napisał:
BrunoWelt napisał:
FreeWizard napisał:
BrunoWelt napisał:
Kolego FreeWizard (aka. darmowy czarodzieju) Pomijając fakt, że w Twoich wypowiedziach brakuje składu, sensu i przede wszystkim poprawnej polszczyzny, odnoszę nieodparte wrażenie, że nie są tu mile widziane.



Ja odnoszę wrażenie ,,panie Polonisto'' że robisz dodatkowe zamieszanie. Jestes SMUTNY bo siedzisz nad slownikami i zajmujesz sie bździnami. więc twoje żale nie chce tutaj nikt czytać więc nikt cię o zdanie razem z Kafarem nie pytał bo robicie to wy dodatkowe zamieszanie.


Kali jeść... Kali rozumieć... Super

A ja odnoszę wrażenie że kolega to ma okres i musi się z kimś pokłócić... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Mirek, ja wiem... czasem każdemu się zdarzy... raz mi, tym razem Tobie... Twisted Evil

obraźliwe gesty i zaczepki ze strony nie powinny być tolerowane a sam rzucający się na wszelkie fronty darmowy czarodziej winien zamknąć jadaczkę i nie pogrążać się w swoich niekompetentnych wypowiedziach. Dziękuję

_________________
Pozdrawiam,
Michał
www.forum-militaria.pl

Czw 03 Paź, 2019 23:19

Powrót do góry
FreeWizard
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

BrunoWelt napisał:
Kosiornik napisał:
BrunoWelt napisał:
FreeWizard napisał:
BrunoWelt napisał:
Kolego FreeWizard (aka. darmowy czarodzieju) Pomijając fakt, że w Twoich wypowiedziach brakuje składu, sensu i przede wszystkim poprawnej polszczyzny, odnoszę nieodparte wrażenie, że nie są tu mile widziane.



Ja odnoszę wrażenie ,,panie Polonisto'' że robisz dodatkowe zamieszanie. Jestes SMUTNY bo siedzisz nad slownikami i zajmujesz sie bździnami. więc twoje żale nie chce tutaj nikt czytać więc nikt cię o zdanie razem z Kafarem nie pytał bo robicie to wy dodatkowe zamieszanie.


Kali jeść... Kali rozumieć... Super

A ja odnoszę wrażenie że kolega to ma okres i musi się z kimś pokłócić... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Mirek, ja wiem... czasem każdemu się zdarzy... raz mi, tym razem Tobie... Twisted Evil

obraźliwe gesty i zaczepki ze strony nie powinny być tolerowane a sam rzucający się na wszelkie fronty darmowy czarodziej winien zamknąć jadaczkę i nie pogrążać się w swoich niekompetentnych wypowiedziach. Dziękuję



,,Kali jeść... Kali rozumieć...'' Czy ,,Kali'' rozumieć że ma z lekka beret przesunięty?
Drodzy koledzy i przyjaciele nawołuje do obojętności, osobnika ,,Kaliego'' bo z przykrością muszę stwierdzić, że chciał Nas sprowokować i udało mu się! Nie sztuką jest walkę wygrać, lecz jej uniknąć... Raz jeszcze - obojętność....
a tak w ogóle "olejcie" w końcu gościa, niech se plecie co chce.
A po mojemu to albo dzisiaj nie wytrzeźwiałeś albo nie wziąłeś psychotropów.
Idź już spać lub posłuchaj muzyki ,muzyka łagodzi obyczaje .

Ps. Dobry Dobrodziej Na na na

Pią 04 Paź, 2019 0:17

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam
Pancerka ładna i dobra Wink
Co do bicia SS to 100% robota współczesna.
Nie ma co nawet rozmyślać nad tym bo nie znajdziemy wytłumaczenia.

ps. Ubolewam tylko nad tym że forum to już nie to samo miejsce co kiedyś Smutny Brakuje mi fajnych dyskusji.
Pamiętam jak forum padło ( na dłuższa chwilę) a wszyscy prywatnie się organizowali żeby je ratować Wink

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Pią 04 Paź, 2019 9:01

Powrót do góry
rakus13
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 193
Skąd: z Bunkra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Musiałem jeszcze raz przeczytać swoje pytanie z samego początku, bo myślałem, że się przejęzyczyłem. Odpowiedzi udzielił mi Bati. Rozumiem, że po pewnym komentarzu pojawiły się komentarze co do samej odznaki i okresu bicia " SS 3 " ( choć nigdy o to nie prosiłem ), ale dziękuje i doceniam to, że poświęciliście chwile swojego cennego czasu Piwo . Mam nadzieje, że na tym zakończymy dyskusie tej odznaki, bo się tu niezła telenowela zrobiła Wink
Jest jednak pewna rzecz o którą jako nowy użytkownik chciałbym prosić. Moglibyście przestać lamentować o "starych dobrych czasach" ? To już chyba 3 bądź 4 raz jak to czytam. Ludzie odchodzą, ale przychodzą nowi ( z różnym temperamentem i charakterem ) ... jedni się rodzą, drudzy umierają, taka kolej rzeczy. Czytając takie komentarze, ktoś taki jak ja zastanawia się ... to po co ja się tu rejestrowałem skoro forum nie jest takie jak kiedyś / upadło / stara gwardia odeszła / jest chujnia. Pozatym nie czuje się cześcią tej społeczności, a kimś obcym. To w niczym nie pomaga. Napewno jest tu grupa ludzi, która zna się od kilku lat ... może piszcie do siebie maile, dźwońcie i wspominajcie stare dobre czasy, ale nie róbcie tego publicznie. Jeśli kiedyś potrafiliście ratować to forum to takimi wpisami je zabijacie. Pewnie to nic nie zmieni i za kilka dni, tygodni, miesięcy znów przeczytam, że to nie to co było kiedyś. Poprostu musiałem to napisać. Pozdrawiam, Rafał

p.s.
" Może powinniśmy przestać myśleć o przeszłości i przyszłości, przecież wiemy, że życie można spotkać tylko w chwili obecnej "

Pią 04 Paź, 2019 11:30

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rakus13 napisał:
Musiałem jeszcze raz przeczytać swoje pytanie z samego początku, bo myślałem, że się przejęzyczyłem. Odpowiedzi udzielił mi Bati. Rozumiem, że po pewnym komentarzu pojawiły się komentarze co do samej odznaki i okresu bicia " SS 3 " ( choć nigdy o to nie prosiłem ), ale dziękuje i doceniam to, że poświęciliście chwile swojego cennego czasu Piwo . Mam nadzieje, że na tym zakończymy dyskusie tej odznaki, bo się tu niezła telenowela zrobiła Wink
Jest jednak pewna rzecz o którą jako nowy użytkownik chciałbym prosić. Moglibyście przestać lamentować o "starych dobrych czasach" ? To już chyba 3 bądź 4 raz jak to czytam. Ludzie odchodzą, ale przychodzą nowi ( z różnym temperamentem i charakterem ) ... jedni się rodzą, drudzy umierają, taka kolej rzeczy. Czytając takie komentarze, ktoś taki jak ja zastanawia się ... to po co ja się tu rejestrowałem skoro forum nie jest takie jak kiedyś / upadło / stara gwardia odeszła / jest chujnia. Pozatym nie czuje się cześcią tej społeczności, a kimś obcym. To w niczym nie pomaga. Napewno jest tu grupa ludzi, która zna się od kilku lat ... może piszcie do siebie maile, dźwońcie i wspominajcie stare dobre czasy, ale nie róbcie tego publicznie. Jeśli kiedyś potrafiliście ratować to forum to takimi wpisami je zabijacie. Pewnie to nic nie zmieni i za kilka dni, tygodni, miesięcy znów przeczytam, że to nie to co było kiedyś. Poprostu musiałem to napisać. Pozdrawiam, Rafał

p.s.
" Może powinniśmy przestać myśleć o przeszłości i przyszłości, przecież wiemy, że życie można spotkać tylko w chwili obecnej "


Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Jako nowy użytkownik możesz ale nie musisz oczywiście uszanować to że ktoś ma chcieć wspominać stare czasy tego forum. Czytając twoje posty mam wrażenie że tobie nic nie pasuję i wszystko cię denerwuje. Ja tylko przypomniałem sobie czasy gdzie prowadziliśmy dyskusje a nie tylko ocenialiśmy czy dobre lub lipa. Ja osobiście bardzo sobie cenie znajomości zawarte na tym forum. Ty chyba jednak tego nie zrozumiesz a szkoda .... Ludzie czasem odchodzą ...

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Pią 04 Paź, 2019 13:20

Powrót do góry
rakus13
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 193
Skąd: z Bunkra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Donkey77 napisał:
rakus13 napisał:
Musiałem jeszcze raz przeczytać swoje pytanie z samego początku, bo myślałem, że się przejęzyczyłem. Odpowiedzi udzielił mi Bati. Rozumiem, że po pewnym komentarzu pojawiły się komentarze co do samej odznaki i okresu bicia " SS 3 " ( choć nigdy o to nie prosiłem ), ale dziękuje i doceniam to, że poświęciliście chwile swojego cennego czasu Piwo . Mam nadzieje, że na tym zakończymy dyskusie tej odznaki, bo się tu niezła telenowela zrobiła Wink
Jest jednak pewna rzecz o którą jako nowy użytkownik chciałbym prosić. Moglibyście przestać lamentować o "starych dobrych czasach" ? To już chyba 3 bądź 4 raz jak to czytam. Ludzie odchodzą, ale przychodzą nowi ( z różnym temperamentem i charakterem ) ... jedni się rodzą, drudzy umierają, taka kolej rzeczy. Czytając takie komentarze, ktoś taki jak ja zastanawia się ... to po co ja się tu rejestrowałem skoro forum nie jest takie jak kiedyś / upadło / stara gwardia odeszła / jest chujnia. Pozatym nie czuje się cześcią tej społeczności, a kimś obcym. To w niczym nie pomaga. Napewno jest tu grupa ludzi, która zna się od kilku lat ... może piszcie do siebie maile, dźwońcie i wspominajcie stare dobre czasy, ale nie róbcie tego publicznie. Jeśli kiedyś potrafiliście ratować to forum to takimi wpisami je zabijacie. Pewnie to nic nie zmieni i za kilka dni, tygodni, miesięcy znów przeczytam, że to nie to co było kiedyś. Poprostu musiałem to napisać. Pozdrawiam, Rafał

p.s.
" Może powinniśmy przestać myśleć o przeszłości i przyszłości, przecież wiemy, że życie można spotkać tylko w chwili obecnej "


Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Jako nowy użytkownik możesz ale nie musisz oczywiście uszanować to że ktoś ma chcieć wspominać stare czasy tego forum. Czytając twoje posty mam wrażenie że tobie nic nie pasuję i wszystko cię denerwuje. Ja tylko przypomniałem sobie czasy gdzie prowadziliśmy dyskusje a nie tylko ocenialiśmy czy dobre lub lipa. Ja osobiście bardzo sobie cenie znajomości zawarte na tym forum. Ty chyba jednak tego nie zrozumiesz a szkoda .... Ludzie czasem odchodzą ...


Wiesz co Osiołku utwierdziłeś mnie w tym, że lamentu nie będzie tu końca. Ja Cię rozumiem i szanuje Twoje wspominki. Ty za to wogóle nie zrozumiałeś mnie Smutny . Czy ktoś z kolegów mógłby mi doradzić jak usunąć konto ? Pisałem do Monsum, ale póki co bez odzewu. Na FAQ nie ma żadnej wzmianki o tym Neutral . Z góry dziękuje !

Pią 04 Paź, 2019 17:43

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hej,
Z tego wszystkiego wrzuciłem odznaczenie na GCA. Jestem ciekaw jaka jest opinia reszty świata, ale domyślam sie że nie inna niż nasza na forum Uśmiech
https://www.germancombatawards.com/thread.php?threadid=58713
Pozdr. KR

Sob 05 Paź, 2019 0:29

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć Krzysiek.
Jak przypuszczaleś na GCA nic odkrywczego nie napisano. Oryginalne odznaczenie z niewiadomo kiedy i po co dodanym grawerunkiem.

Sob 05 Paź, 2019 12:49

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czesc Paweł,
Można sie było tego spodziewać, na naszym formu też jest zacne grono fachowców, którzy nie jedno odznaczenie już w życiu widzieli Piwo
P/Kr

Nie 06 Paź, 2019 23:18

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.