| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abel
Szeregowiec

Szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Studia - czy jest sens studiować?

Jak w temacie, czy obecnie jest sens studiować? Pytam w kontekście podejmowania decyzji o przyszłości. Jak to widzicie? Czy ktoś już miewał takie dylematy. Jakie są za i przeciw?

Sro 28 Sie, 2019 7:19

Powrót do góry
Pandazord
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec

Wszystko zależy od kierunku studiów jaki Cie interesuje i czym chcesz zajmować się w przyszłości. Można być świetnym informatykiem czy też mechanikiem bez wyższego wykształcenia. Znowu bez studiów prawniczych czy medycznych nie masz szans zostać specjalistom w tej dziedzinie co znacząco obniża potencjalne drogi rozwoju. Jeżeli wybierasz kierunek studiów tylko po to by gdzieś studiować to według mnie błędna droga. Najważniejsze to dobrze przemyśleć co chce się robić później.

Sro 28 Sie, 2019 17:01

Powrót do góry
Strugu
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 3
Archiwum: Rozkradli Niemcy

Jeżeli się wahasz to idź do pracy oraz zapisz się na studia niestacjonarne. Ja tak zrobiłem i cieszę się z tytułu magistra, czas i tak mija a uprawnień nikt Ci nie zabierze.

Sro 28 Sie, 2019 20:30

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst

Pochwał: 19
Archiwum: X ...

Warto studiowac chocby dla samego siebie, rozwoj swojej osobowosci a przy okazji moze sie kiedys papier przydac.

Odradzam pseudo uczelnie typy wyzsza szkola srania i pierdzenia. strata czasu i pieniedzy.

Czw 19 Wrz, 2019 11:34

Powrót do góry
Strona 1 z 1

Skocz do: