| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sigi
Sierżant

Sierżant




Posty: 98
Skąd: Hagen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK2 ID

Halo. Witam wszystkich potrzebuje potwierdzenia odnosnie producenta,czy to moze byc nie sygnowany 75 z ramka o rzadszym zeberkowaniu?Jaki przedzial cenowy za ten Krzyz? Za pomoc z gory dziekuje.
PS.zdjecia nie moje Sory

Pozdrawiam Sigi



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Wto 21 Maj, 2019 12:38

Powrót do góry
Sigi
Sierżant

Sierżant




Posty: 98
Skąd: Hagen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: EK2 ID

boch_62 napisał:
Sigi napisał:
Halo. Witam wszystkich potrzebuje potwierdzenia odnosnie producenta,czy to moze byc nie sygnowany 75 z ramka o rzadszym zeberkowaniu?Jaki przedzial cenowy za ten Krzyz? Za pomoc z gory dziekuje.
PS.zdjecia nie moje Sory

Pozdrawiam Sigi


Super dokładnie, to ten krzyż

cena zależna od "parcia" na kupno - dla mnie 350-370,- zł, choć nie zdziwiłbym się gdyby ktoś zapłacił 400-450,-zł, takie życie Wink

Pozdr
Jarek

Witam Jarku dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz,ten krzyz jest u handlarza i kosztuje ok 100 Euro wiec troche duzo.udalo mi sie trafic ten sam EK tylko z druga ramka(grube rzebrowanie) kupilem za ok 66 Euro . Ten w opisie jest chyba wczesniejszy i rzadszy wg.Twojej Monografi? Pozdrawiam Sigi

Wto 21 Maj, 2019 15:58

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.