| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JurandSpychowski
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 126
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

destrukty kordzików

Witam, bardzo ciekawi mnie ile kosztuje taki zdezelowany kordzik w stanie jak ze zdjęcia i gdzie można takie cuda kupić bo wiem, że na allegro zapłacę potrojoną cenę za kordzik z wątpliwą wartością kolekcjonerską. Wolę zapytać profesjonalistów w fachu niż kupować na oślep i może zdarzyć się że nie tylko ja skorzystam z waszych cennych odpowiedzi

Pią 19 Kwi, 2019 1:13

Powrót do góry
Madagaskar
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 125
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja bym dał za niego maksymalnie 300 zł... i to w porywach. Swoją drogą tych kordzików w dobrym stanie jest na rynku całe multum, więc szkoda sobie takim szrotem w ogóle głowę zawracać.

Ostatnio zmieniony przez Madagaskar dnia Pon 22 Kwi, 2019 20:02, w całości zmieniany 1 raz

Pon 22 Kwi, 2019 9:59

Powrót do góry
JurandSpychowski
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 126
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Te szroty nie są takie złe bo coś sobą prezentują za niewielką cenę. Wiadomo dla kolekcjonera to tylko na części, ale to też fajny kawałek historii

Pon 22 Kwi, 2019 13:28

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.