| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fryc
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 311
Skąd: WARMIA MAZURY
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kufel weterana. ;)

Witam Kolegów .
Chciałbym zaprezentować do weryfikacji kufel weterana Kanoniera SS. Wedle posiadacz owego artefaktu , okazuje się że takich kufli na świecie znajduje się dokładnie sześć . I w tym momencie moje pytanie ? czy pozostałych pięć dalej znajduję się na półkach sklepu z Chińską porcelaną? Czy też przez chwilę w ręku do zrobienia zdjęć miałem epokowy artefakt?



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam.
Tomek

Nie 24 Lut, 2019 18:21

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura do kwadratu.
Kufel wyprodukowany na modłę kufli rezerwistów, prawdopodobnie nie tak dawno temu.
Teraz dlaczego.
Po pierwsze widnieją tam daty 1939 i 1945, gdyby powstał w okresie wojny to nikt nie byłby taki przewidujący i przewidział końca zarówno wojny jak również końca postaci umieszczonej na pokrywie kufla
Po drugie, gdyby to był faktycznie kufel rezerwistów powstały po wojnie, to na mocy ustawy nie byłoby na nim symboli faszystowskich i jak i głowy pana kanclerza.
Tak więc moim zdaniem między bajki należy włożyć zarówno kufel jak i opowieść z nim związaną.

Nie 24 Lut, 2019 18:45

Powrót do góry
Fryc
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 311
Skąd: WARMIA MAZURY
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak też przypuszczałem Wink
Odnośnie ceny jak była mi zaproponowana to 1600 zł ale od ręki . Przy informacji że zasięgnę języka na naszym forum padła ostateczna propozycja CZTERY STÓWY. Tak nam nawiasem mówiąc jestem ciekaw w jakiej garncarni kufel był wypalony?
Dziękuję za opinię Wink Mam nadzieję że rozbawiłem tematem szanowne grono Kolegów.

_________________
Pozdrawiam.
Tomek

Nie 24 Lut, 2019 19:41

Powrót do góry
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Kufel weterana. ;)

Fryc napisał:
Witam Kolegów .
Chciałbym zaprezentować do weryfikacji kufel weterana Kanoniera SS. Wedle posiadacz owego artefaktu , okazuje się że takich kufli na świecie znajduje się dokładnie sześć . I w tym momencie moje pytanie ? czy pozostałych pięć dalej znajduję się na półkach sklepu z Chińską porcelaną? Czy też przez chwilę w ręku do zrobienia zdjęć miałem epokowy artefakt?


Hahaha - tyle jesli chodzi o komentarz odnośnie kufla i jego " autentyczności". Myślę, że tyle wystarczy.

Nie 24 Lut, 2019 21:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.