| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nordland76 napisał:
GNO napisał:
Staje po stronie matthew. Człowiek chce pomóc a spotyka się z obelgami. Idiotyczne zachowanie którego nie rozumiem i nie akceptuje.

+1
Też tego nie rozumiem.
Pozdrawiam
N.
+2 Również sie dołączam.

Wto 01 Sty, 2019 0:34

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Postaram się krótko, bo już mi oczy krwawią od czytania tych nadętych tyrad.

Kolego Matthew, jeśli chciałbyś pomóc w tym wątku bez wzbudzania kolejnej awantury, to byś po prostu odpowiedział, że znasz tą odznakę, jest oryginalna, ale czyszczona + Twoje porównanie.

Do pozostałych kolegów mam prośbę, żeby nie ulegali emocjom, bo jak widać to kolegę Matthew żywi, a jego specyficzny styl wypowiedzi przyjęli z 'dobrem inwentarza' - resztę zostawmy moderatorom, bo to ich rola.

Mam też prośbę do Moderatorów żeby usunęli/wyedytowali w tym wątku wszystkie posty (łącznie z moim) nie związane z oceną odznaczenia i robili tak również w innych wątkach jeśli będą w podobny sposób odbiegały od tematu. Wiem, że to trochę roboty, ale lepiej działać prewencyjnie.
pzdr,
Bubba_Z

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Wto 01 Sty, 2019 13:38

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bubba_Z napisał:
Kolego Matthew, jeśli chciałbyś pomóc w tym wątku bez wzbudzania kolejnej awantury, to byś po prostu odpowiedział, że znasz tą odznakę, jest oryginalna, ale czyszczona + Twoje porównanie.


Odznaki nie znam. Byla mozliwosc ze OP uzyl zdjec czarno-bialych (je sam edytuje duzo swoich wlasnych i czasami uzywam niekolorowych zdjec) ktore nie oddalyby zielonych plam verdi jesli dalej by tam byly.

Wto 01 Sty, 2019 15:14

Powrót do góry
Janusz Grodner Trojan
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boskitomasz napisał:
Chodziło mi o twoje chamskie wypowiedzi a nie o twój brak wiedzy i tylko dla tego poparĺem słabszego.Nigdy nikogo nie oszukalem i pewnie dalej tego nie zrobię a to że tzw.starzy Cię szanują z jakiś przyczyn to nie mój problem.Cep nie jest obrazą tylko stwierdzeniem i to wyłączeniem moim. Najpierw się wykaż w pomocy słabszym a potem oceniaj.A skoro ktoś Ci wpada na chatę to może tylko dla tego że jesteś złym człowiekiem a nie że względu na twoje zbiory.Do mnie jakoś nikt nie przyszedł i to nie że względu na granaty jak mniemam.

To jakim cudem nieśmiertelniki które pan panie boskitomaszu ocenia jako kopie i odradza ich kupno lądują u pana i po upływie roku sprzedaje je pan jako oryginały?
Jak to jest że pan jako ekspert proponuje w zamian inny nieśmiertelnik który okazuje się kopią?
W ten oto uczciwy sposób orżnął pan mojego pasierba w 2015 roku w sierpniu na 120 pln.
Zapewne obrzuci mnie pan teraz obelgami, będzie się tłumaczył że to nie pan i jako uczciwa osoba zgłosi pomówienie?
Błagam niech tak się stanie.
Mam na dowód zrzuty z ekranu.
Już raz zostałem usunięty z tego forum za odkrywanie prawdy i zapewne tym razem tak się stanie.
Żegnam ozięble.
Janusz Grodner Trojanowski

Sro 02 Sty, 2019 10:50

Powrót do góry
xxcoolio
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 68
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

matthew napisał:
xxcoolio napisał:
Nie była czyszczona taki ma kolor


A taki miala wczesniej. To jak zniknely te plamy verdigris?
Nie mam pojęcia w takim stanie zakupiłem

Sro 02 Sty, 2019 18:31

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xxcoolio napisał:
matthew napisał:
xxcoolio napisał:
Nie była czyszczona taki ma kolor


A taki miala wczesniej. To jak zniknely te plamy verdigris?
Nie mam pojęcia w takim stanie zakupiłem


A jesli mozna zapytac prywatnie czy od dilera, jesli tak to od ktorego?

Sro 02 Sty, 2019 18:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.