| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxcoolio
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 68
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Odznaka sportowa sa

Witam czy to oryginał ?


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 20 Gru, 2018 20:21

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest bez zarzutu! Ale poczekaj na opinie innych.

Czw 20 Gru, 2018 20:46

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jest Ok.

Czw 20 Gru, 2018 21:38

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dobra Kciuk do góry
_________________
Pozdrawiam Jarek

Czw 20 Gru, 2018 21:53

Powrót do góry
xxcoolio
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 68
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki pozdrawiam

Pią 21 Gru, 2018 7:33

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Te zdjecia sa czarno-biale czy odznaka byla czyszczona?

Pon 31 Gru, 2018 5:33

Powrót do góry
xxcoolio
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 68
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie była czyszczona taki ma kolor

Pon 31 Gru, 2018 11:18

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak to mawiał ślepy koń ,nie widzę przeszkód Uśmiech
_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 11:47

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xxcoolio napisał:
Nie była czyszczona taki ma kolor


A taki miala wczesniej. To jak zniknely te plamy verdigris?



Opis załącznika:

Pon 31 Gru, 2018 14:40

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pytanie było czy oryginał a nie czy czyszczona.Ale niech będzie kompromis,czyszczony oryginał Uśmiech



Ps. W cenie odznaki to i tak nic nie zmienia.

_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 15:32

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boskitomasz napisał:
Pytanie było czy oryginał a nie czy czyszczona.Ale niech będzie kompromis,czyszczony oryginał Uśmiech



Ps. W cenie odznaki to i tak nic nie zmienia.


Nie kolego. Ja zadalem pytanie czy ona byla czyszczona.
Twoj post to standardowa odpowiedz kogos kto wlasnie dal sie zlapac.
Nie wiem czy to ty jestes sprzedawca ale jesli tak to nie kupilbym od ciebie nawet szpilki do krawatu.

Pon 31 Gru, 2018 15:43

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co się jednego cepa z forum pozbędziemy to następny godny kandydat nadciąga Smutny to nie moja odznaka i ani jej nie kupiłem ani też nie sprzedaję ,nie zaczynaj proszę......wszystkiego najlepszego w Nowym roku 2019 !
_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 16:02

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boskitomasz napisał:
Co się jednego cepa z forum pozbędziemy to następny godny kandydat nadciąga Smutny to nie moja odznaka i ani jej nie kupiłem ani też nie sprzedaję ,nie zaczynaj proszę......wszystkiego najlepszego w Nowym roku 2019 !


Z tego co widze juz tutaj chwile jestes wiec ostatnio nikt sie ciebie nie pozbyl.

Pytanie bylo proste- czy byla czyszczona czy po prostu byly to zdjecia czarno biale. Otrzymalem odpowiedz ze nie byla czysczona. Chyba udalo mi sie przekonac wiekszosc widowni ze jednak byla.
Wiec po co drazyc ze to nie ma znaczenia? Czy ktos pytal czy to ma znaczenie?

Jeszcze jedno- Rozumiem ze kolega ma dyspense na uzywanie obelg w stosunku do mnie, jaj takowej nie dostalem, wrecz przeciwnie wiec podsumuje to tylko tak- co to kuzwa za bagno!

Pon 31 Gru, 2018 16:15

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

chwile jesteś - nie jesteśmy na Ty

Widzę że wpadłeś na nasze forum szukać problemów i pouczać nawet moderatorów ? Skoro bagno się nie podoba to nikt Cię tu nie zapraszał. Cep to nie obraza tylko narzędzie.

_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 16:30

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boskitomasz napisał:
chwile jesteś - nie jesteśmy na Ty

Widzę że wpadłeś na nasze forum szukać problemów i pouczać nawet moderatorów ? Skoro bagno się nie podoba to nikt Cię tu nie zapraszał. Cep to nie obraza tylko narzędzie.


Nasze forum?

Oryginalnie zarejestrowalem sie tutaj bo ktos poprosil o moja pomoc, ostatnio wpadam bo widze jak sa robieni w babmbus co poniektorzy jak kolega powyzej (jak sam stwierdzil odznaka nie byla czyszczona znaczy nie wiedzial ze ktos ja przeczyscil).
Dla ciebie moze i nie ma znaczenia czy odznaka jest czy nie jest czyszczona ale twoja opinia jednak malo sie liczy jesli chodzi o wolny rynek. A jego prawa sa takie ze jesli cos zostalo zmienione/wyczyszczone/polerowane to traci na wartosci. Jako ze wnioskuje ze kolega powyzej pytal bo ma w zamiarze moze zakupic owa odznake, (malo jest takich ktorzy wyjmuja cos co maja w szufladzie od lat 3 zeby zapytac czy to aby oryginal). Jako taki, uwazalem ze powinien wiedziec ze odznaka owa byla czyszczona bo jako taka stracila (troche) na wartosci.
Masz racje- nie jestesmy na ty Paniczu i gratulacje za probe uwiklania w nasz temat moderatorow- jestem pewien ze w nagrode dostaniesz miske budyniu, idioto (to tez nie obelga- to termin medyczny).

Pon 31 Gru, 2018 16:41

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ostatnio paru inteligentów próbowało mnie pouczać w sprawie klamerek,a wyszło jak wyszło Uśmiech
http://www.warrelics.eu/forum/sa-buckles-nskk-nsfk/good-718306/

_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 16:44

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boskitomasz napisał:
Ostatnio paru inteligentów próbowało mnie pouczać w sprawie klamerek,a wyszło jak wyszło Uśmiech
http://www.warrelics.eu/forum/sa-buckles-nskk-nsfk/good-718306/


A co maja klamerki do Odznak SA? Chcesz sie wykazac wiedza? Jakokolwiek i wypadlo na klamerki? A o kombajnach nic nie wiesz?

Pon 31 Gru, 2018 16:45

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiem tylko o Bizonach ale pojęcie o ludziach mam dość rozległe.Mam nadzieję że Pan wszechchwiedzący się z nami szybko porzegna:)


Opis załącznika:

_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 19:05

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boskitomasz napisał:
Wiem tylko o Bizonach ale pojęcie o ludziach mam dość rozległe.Mam nadzieję że Pan wszechchwiedzący się z nami szybko porzegna:)


Kto wie, moze twoje marzenia sie spelnia, w koncu jestes w wiekszosci. Ale nie dlatego ze masz racje. A jak pisal Lysiak racja slabszego (lub w tym wypadku outsidera) to piekna bron bez naboi.
Nie wiem skad sie wzielo stwierdzenie ze uwazam ze wiem wszysto- jesi gdzies tak stwierdzilem prosze podac cyat lub link, jezeli nie- musze przyjac ze jest to wymyslone przez ciebie klamstwo.
Co do reszty- zasada jest prosta-"I give what I get". Jezeli uwazasz ze mozesz na wstepie obrzucic mnie obelgami (jest to wstep bo nigdy wczesniej nie romawialismy) a ja przeprosze i stane w kacie bo jestes tutaj dluzej no coz- chyba juz tak nie myslisz. Co do rzucania w kogos epitetami a w razie riposty wolania na pomoc moderatow- brakuje mi slow. Wiekszosc kobiet ma wiecej jaj niz ty.

Jezeli ktos gdzies potrafi mi zarzucic blad rzeczowy (a bledy popelniam jak kazdy) to przyjme to ze skrucha i wyniose z tego odpowiednie wnioski. Jesli chcesz komentowac mnie osobisicie to musisz sie liczyc z tym ze ja bede komentowal ciebie- chyba nie jestes zdziwiony?

Wreszcie jesli chodzi o kolesiostwo wiekszosci z was z ktorymi 'mialem przyjemnosc'- jest powod dla ktorego duzo z was przychodzi na fora typy GCA czy WRF lub a WAF. I jest powod dla ktorego praktycznie nikt nie zwiazany z Polska nie przychodzi tutaj. Nie ma to nic wspolnego z jezykiem- zyjemy w dobie online translators. Kupa kolekcjonerow uzuwa fora z Rosji lub Chin nie bedac ani Rosjanami ani Chinczykami. To nie rozmiar tego forum jest powodem. Tutaj nawet jesli ktos ma racje to ktos z was stwierdzi ze taka doza wiedzy moze zawrocic w glowie osobie ktora zadaje pytanie. Istny material na Oskara.
Jedna osoba przyznala mi racje. Przez jakies 3 minuty. Po czym wyedytowala swoj post. Slabo Panowie, slabo.

Pon 31 Gru, 2018 19:32

Powrót do góry
GNO
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 110
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Staje po stronie matthew. Człowiek chce pomóc a spotyka się z obelgami. Idiotyczne zachowanie którego nie rozumiem i nie akceptuje.

Pon 31 Gru, 2018 19:52

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

matthew napisał:

Jedna osoba przyznala mi racje. Przez jakies 3 minuty. Po czym wyedytowala swoj post. Slabo Panowie, slabo.


To ja w jednej z odpowiedzi napisałem „Trudno nie przyznać Ci racji”. Post wyedytowałem i skróciłem nie z powodu zmiany zdania w temacie, ale dlatego że zaniepokiła mnie część Twojego postu.

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Pon 31 Gru, 2018 20:33

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Matthew, to trochę nie tak, że tzw. "starzy" najeżdżają na każdego "młodego", który się pokaże. Może pewne niesnaski wynikły z innej prawidłowości. Takiej mianowicie, że najczęściej ci "nowi" na forum to "młodzi" stażem, początkujący kolekcjonerzy, którym trzeba niejako wskazać drogę Wink Sam tak zaczynałem. Ty-jak widać-jesteś "młody" na forum, ale już doświadczony w tej branży. Tutaj nie jest to częste. Ja osobiście bardzo się cieszę, że to nasze polskie forum ma kolejnego specjalistę. Wprowadziłeś ożywczy wiatr, który każdemu z nas się przyda Super

Pon 31 Gru, 2018 20:39

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o twoje chamskie wypowiedzi a nie o twój brak wiedzy i tylko dla tego poparĺem słabszego.Nigdy nikogo nie oszukalem i pewnie dalej tego nie zrobię a to że tzw.starzy Cię szanują z jakiś przyczyn to nie mój problem.Cep nie jest obrazą tylko stwierdzeniem i to wyłączeniem moim. Najpierw się wykaż w pomocy słabszym a potem oceniaj.A skoro ktoś Ci wpada na chatę to może tylko dla tego że jesteś złym człowiekiem a nie że względu na twoje zbiory.Do mnie jakoś nikt nie przyszedł i to nie że względu na granaty jak mniemam.
_________________
Ś.W.O.

Pon 31 Gru, 2018 22:11

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mysle ze wreszcie ktos wydedukowal jak mnie uciszyc. Doprawdy nie wiem co powiedziec. Kolego GNO: nie wiem kim jestes ale mam nadzieje ze kiedys bedzie mi dane posiadanie polowy charakteru ktory pokazales powyzej. I bynajmniej nie dlatego ze stanales po mojej stronie. Chyle czola i jesli jestem w stanie w czyms pomoc, jestem do dyspozycji.

@Jacek- mysle ze najlepszym lekarstwem na to o czym wspomniales bylaby mala wizyta po mojej stronie oceanu, czuj sie zaproszony kiedykolwiek masz czas i ochote.

@VEB- dziekuje za mile slowa niestety musze Cie rozczarowac- specjalista ze mnie zaden. Czym dluzej tkwie w tym hobby tym bardziej zdaje sobie sprawe jak malo wiem. Aczkolwiek kiedy bede mogl pomoc, napewno pomoge

No i wreszcie Boski....nie wiem kogo w twoim mniemaniu poparles mowiac o slabszym bo przeciez nie zarzucilem nikomu personalnie przeczyszczenia sztuki (jezeli myslisz o tym ze uwazam ze zrobil to xxcoolio). Nikogo nie ocenilem. Pomijajac oczywiscie odznake. Chcac pomoc OP kupic cos o czym mam swiadomosc ze moze byc inne niz mysli. Po to istnieje to forum. Ale ty to przeciez wiesz . Bo wszystko co teraz probujesz zrobic to wybrnac z niezrecznej sytuacji. Niestety wszystko co zdolales wymyslic na ta okazje to cos w stylu 'chcialem obronic slabszego przed zlym wilkiem'. Efekt? W porownaniu do twoich najnowszych wypocin, twoje 'ale ja sie znam na klamerkach" pare postow wyzej brzmi naprawde inteligentnie.

Pon 31 Gru, 2018 23:30

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

GNO napisał:
Staje po stronie matthew. Człowiek chce pomóc a spotyka się z obelgami. Idiotyczne zachowanie którego nie rozumiem i nie akceptuje.

+1
Też tego nie rozumiem.
Pozdrawiam
N.

Wto 01 Sty, 2019 0:20

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.