| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pak40
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Skąd: O/S
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kabura P08-prośba o opine

Cześć.
Proszę o opinie na temat tej kabury. Sama kabura wygląda ok jak na moje oko. Podejrzana jest dla mnie sygnatura cdg 41. Czcionka na kaburach tego producenta przeważnie jest inna.

Pozdrawiam Łukasz.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sro 05 Gru, 2018 13:52

Powrót do góry
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak sam podkreśliłeś - przeważnie inna. Pytanie przeważnie inna na kaburach czy na innym sprzęcie ? Jeden producent mógł stosować różne czcionki ( wątpię by posiadał tylko jedną pieczątkę ). Jak dla mnie kabura jest ok.

Ostatnio zmieniony przez Litzmannstadt dnia Sro 05 Gru, 2018 19:33, w całości zmieniany 1 raz

Sro 05 Gru, 2018 14:31

Powrót do góry
pak40
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Skąd: O/S
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, znalazłem chyba 7 kabur sygnowanych inną czcionką i dwie tak jak ta o którą pytam. Innego sprzętu z tym kodem nie widziałem. Co to ilości stempli posiadanych przez producenta, masz rację, z jednym by nie wyrobili planu Wink
Dzięki za szybką odpowiedź.

Sro 05 Gru, 2018 14:59

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Litzmannstadt napisał:
Jak sam podkreśliłeś - przeważnie inna. Pytanie przeważnie inna na kaburach czy na innym sprzęcie ? Jeden producent mógł stosować różne trzcionki ( wątpię by posiadał tylko jedną pieczątkę ). Jak dla mnie kabura jest ok.


Marcin wybacz, ale tak często zwracasz uwagę na poprawność, że nie mogłem się powstrzymać Na na na

Poprawnym zapisem tego rzeczownika to: czcionka.

"Czcionką nazywany jest kształt i wielkość liter w druku lub prostopadłościan z odwróconą literą lub znakiem dającym odbitkę tej litery (tego znaku)."

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Sro 05 Gru, 2018 19:19

Powrót do góry
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

e-maus napisał:
Litzmannstadt napisał:
Jak sam podkreśliłeś - przeważnie inna. Pytanie przeważnie inna na kaburach czy na innym sprzęcie ? Jeden producent mógł stosować różne trzcionki ( wątpię by posiadał tylko jedną pieczątkę ). Jak dla mnie kabura jest ok.


Marcin wybacz, ale tak często zwracasz uwagę na poprawność, że nie mogłem się powstrzymać Na na na

Poprawnym zapisem tego rzeczownika to: czcionka.

"Czcionką nazywany jest kształt i wielkość liter w druku lub prostopadłościan z odwróconą literą lub znakiem dającym odbitkę tej litery (tego znaku)."



Wiem, wiem. Sam zauważyłem tego babola. Zaraz poprawie.

Sro 05 Gru, 2018 19:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.