| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety "zatańczył i zaśpiewał", ale na grobach w Katyniu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Za to powinno się go.....zdymisjonować. Gdyby miał choć trochę honoru, sam by odszedł. Ale ciągnie świnie do koryta.

Nie 25 Wrz, 2005 15:22

Powrót do góry
feldmarszałek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Większość osób w rządzie to dawni komuniści więc czego się tu spodziewać... Prawda niektórzy np. prezydent mojego miasta dba o mieszkańców, buduje obwodnice, remontuje drogi itd. ale inni szkoda gadać...

Nie 25 Wrz, 2005 18:53

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ijon czemu nazwanie kogos żydem jest wg. Ciebie obrazą paranoja ja nie jestem zakładnikiem politycznej poprawnosci, a Ty

Mógłby Go nazwać nawet "kochanym prezydenciątkiem" ale określenie takie, pomimo tego że wyrazy nań skałdające się mająwydźwięk pozytywny - jest nacechwoane negatywnym nastawieniem. Jeśli autor przyzna żę określając Kwaśniewskiego mianem "Żyda" pochwalił Go - przeproszę.
Jednak wątpię by to nastąpiło. Tym bardziej żę lista żydów mieszkajacych w Polsce, i powoływanie się na twórczość Bublowatą poakzuje że autro postu uważa naród Żydowski za coś gorszego. I nei ma tu nic do rzeczy poprawność polityczna. Nikt nie udowodnił żę jedn czy drugi naród jest lepszy czy gporszy a więc do momentu takiego dowodu mamy do czynienia z pomówieniami.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 26 Wrz, 2005 20:40

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

feldmarszałek- skoro jesteś takim patriotą czemu wybrałeś profil "niemiecki"- po przodkach? Bardzo szczęśliwy Czekaj niech choć raz napisza o tobie gazety a już bubel wyda książkę żeś zyd i mason Bardzo szczęśliwy
Co do Prezydenta to w "Kompani braci" było takie zdanie- "Salutuje sie stopniowi , nie osobie" i tego trzeba się trzymać.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 26 Wrz, 2005 23:10

Powrót do góry
feldmarszałek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiesz śmiesznie by było z nacją Polak jako feldmarszałek Laughing Laughing Laughing

Wto 27 Wrz, 2005 19:51

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hetman polny panie feld-marschall Wink
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Wto 27 Wrz, 2005 20:39

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja mam w takim razie pytanie do Panów Prawdziwych Patriotów: Kto z obecnych kandydatów na urząd Prezydenta RP może według Was kandydować ze względu na odpowiednie pochodzenie, a kto nie jest wystarczająco aryjski?
_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Sro 28 Wrz, 2005 23:35

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owca nie skumałes tematu widze. najwyższy czas, zeby prezydentem był Polak który reprezentuje polskie interesy. Hmm... chociaz z drugiej strony juz raz mielismy Polaka-elektryka. No nie mamy szczęścia do prezydentów i polityków wogóle.
Z obecnych kandydatów nikt nie nadaje się na prezydenta. Z jednej strony mdły i bezideowy karierowicz Tusk, z drugiej przygłup Bubel albo rodzinka zbrodniarza-komucha Bermann vel Borowski.
Hehe jedynie Korwin-Mikke sie nadaje Twisted Evil On przynajmniej przez tyle lat nie zmienił pogladów. Za to go szanuje.
Pozdrawiam!

Czw 29 Wrz, 2005 12:11

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a te polskie intersy to np. jakie?
kupowanie ropy z Norwegii w miejsce tańszej 3ktornie ropy z Rosji?
wysyłanie wojsk aby broniły interesów USA wbrew interesowi Polski?
kłócenie sie z sąsiadami co wpływa negatywnie zarózno na wizerunek kraju w świecie jak i na gospodarcze umowy między pańśtwami?
itp, itd...
Wdzę też że pochodzenie jest dla ciebie ważniejsze niż czyny

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pią 30 Wrz, 2005 12:33

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ijon znowu przypisujesz mi słowa których nie powiedziałem Exclamation Exclamation Exclamation Mad Mad
wszystkie te wydarzenia które opisałes miały miejsce za prezydentury Kwacha, którego popierasz. I rzadów LSD.
Polskie interesy to polska racja stanu. Prezydent powinien robić to, co opłaca się Polsce, a nie Brukseli czy Waszyngtonowi czy innej Moskwie. Jakos Paryz czy Berlin nie maja takich problemów i realizuja swoje interesy narodowe. Nawet wbrew UE. A my zawsze musimy robic to, co ktos nam każe. Nawet jak nam sie to nie opłaca.
Irak? racja, brudna i nie nasza wojna. Ale sa tez b.pozytywne strony tej misji. Choćby doswiadczenie zdobyte przez zołnierzy, którego nie zdobyliby na zadnym poligonie i na zadnych ćwiczeniach. Mozliwość współpracy z najlepszymi, w miedzynarodowym towarzystwie. A ze Kwach nie umiał nalezycoie wykorzystac naszego udziału w Iraku, chocby rzadajac zniesienia wiz, to tylko wina tego ze jest słabym politykiem. Jednyne co umie to poklepywać po plecach i całować "na niedźwiedzia". Zostało mu to z czasów komuny.
Gaz? Chcesz, zebysmy byli uzaleznieni od Rosji? jak zbuduja gazociag do Germanii, beda mogli nam zakrecic kurek w dowolnym czasie i pod dowolnym pretekstem. Oni maja w dupie straty wynikajace z tego powodu, polityka jest ważniejsza. Nie kusimy kupować gazu z Norwegii, choć jest to jakaś alternatywa. Mozemy kupować gaz z Azerbejdżanu itp. Tylko trzeba zbudowac ten sarmacki gazociąg. Ale nasi pewnie znowu spękaja przed Ruskimi. Albo zabroni nam UE, w imie dobrych interesów z Putinem.
Jak widzisz głupie decyzje szkodliwe dla Polski w wypadlu Kwacha ida w parze z pochodzeniem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Pią 30 Wrz, 2005 12:43

Powrót do góry
Traugutt
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 230
Skąd: Ziemia Lubuska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to Królestwo Polskie a nie Księstwo... A po drugie to po co nam jakiś król czy inny dyktator. Według mnie ograniczanie demokracji to cofanie się w tył. Tym bardziej że w Europie monarcha nie ma faktycznej władzy (ewentualnie Ks. Lichtenstein). A kto miał by niby nam królować: Habsburgowie, ktoś z dynastii włoskiej czy królowie Belgii-spokrewnieni z Jagiellonami (propozycje Organizacji Monarchistów Polskich) a może ktoś z rodzinnego podwórka np. ksiądz Jankowski (chłop ma odpowiednią ilość tytułów m.in. hrabia Poraj, książe Wielkiego Księstwa Warszawskiego i tytularny następca imigracyjnego cara Rosji Zszokowany -może mała unia jak z Litwą?). Ewentualnie jest jeszcze Owca-ale czy ma odpowiednie tytuły Bardzo szczęśliwy ?
_________________
"Człowiek, który pierwszy cisnął obelgę zamiast kamień, był twórcą cywilizacji." Z. Freud

Czw 26 Sty, 2006 12:04

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak będzie trzeba to tytuły się znajdą! Twisted Evil
_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Pią 27 Sty, 2006 18:40

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dziś w Polsce Virtuti Militari dostają tacy zdrajcy jak ten

Zgadzam się ze ordery dziś dostają niezasłużeni, ale w tym przypadku się nie zgodzę
bo trudno zdradzać ojczyznę zwalczając uzurpacjny rząd(ciągłość rządząca była zachowana przez rząd Londyński w/g konstytucji II RP i przekazana dopiero rządowi III RP,)który mordował (zbrodnie stalinowskie) i więził polskich patryjotów walczących za wolność (AK)

Cytat:
kupowanie ropy z Norwegii w miejsce tańszej 3ktornie ropy z Rosji?

na to odpowiem tak "Lepszy wróbel w garści niz. gołąb na dachu"
Uzależnienie energetyczne od Rosji to zamach na Polską suwerenność

A co do monarchii to zgadzam się, że potrzebna jest silna władza bez parlamentu(demokracja parlamentarna zżera, co roku ogromne kwoty pieniędzy będąc powolną i niekonsekwentna w działaniu przez kompromisy oraz jest korupcjogenna), ale król to przesada, bo władza dziedziczna stwarza zagrożenie rządzenia krajem przez debila tylko, dlatego ze jago tatko był królem poza tym trudnoby wtedy utrzymać tolerancje religijna (przecież król musi być namaszczony), bo w wszystkich wiarach nie może być a namaszczenie w jednej może spowodować nie uznanie drugiej .Ja jestem za prezydenturą autorytarną (prezydent wybierany demokratycznie na 10 a jako doradcy ministrowie) a w jego rękach skupiałaby sie władza wykonawcza i ustawodawcza. Mianowałby on wojewodów a władze lokalne wybierane by były przez wybory

Wto 21 Lut, 2006 0:54

Powrót do góry
Traugutt
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 230
Skąd: Ziemia Lubuska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wtem sposób Jones powstałaby dyktatura, wybory by znikły lub były fikcyjne a i król mógłby wrócić Evil or Very Mad
_________________
"Człowiek, który pierwszy cisnął obelgę zamiast kamień, był twórcą cywilizacji." Z. Freud

Sro 01 Mar, 2006 20:53

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotrek zaczyna pisac i myslec jak ONRowiec. Ciekawe czy sam jest dzialaczem w tej lub jakiejs podobnej organizacji.
Albo czlowiek kazan ks.Pralata Jankowskiego sie nasluchal. Czy jak to jest???? Powiedz to nam.

Sob 04 Mar, 2006 0:53

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rydz-smigly napisał:
Piotrek zaczyna pisac i myslec jak ONRowiec. Ciekawe czy sam jest dzialaczem w tej lub jakiejs podobnej organizacji.
Albo czlowiek kazan ks.Pralata Jankowskiego sie nasluchal. Czy jak to jest???? Powiedz to nam.


Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Rydzu jestes bogiem Piwo Bardzo szczęśliwy
Jankowskiego sie nie nasluchalem, choc do Brygidy daleko nie mam, ale jakos ksiadz-pedzio nie wydaje mi sie za bardzo wiarygodny. Pozatym on nie mowi nic takiego szokujacego znowuz, a czesto gada po prostu glupoty.
Czemu piszesz "zaczyna" Question Uśmiech Od dawna mam poglady narodowe imspirowane Narodowa demokracja i ich programem. A dzialaczem zadnej politycznej organizacji nie jest, tylko historyczno-ekploratorskiej ( www.tps.eksploracja.pl ). Nie potrzebuje zadnej organizacji do poparcia moich pogladow Wink

Pon 06 Mar, 2006 18:33

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapoznając się z historią WB , JAponi i kilku innych zrozumiałem o co chodziło Rydzowi z tym księstwem po prostu Polsce potrzebny jest silny autorytet (który niektórym kojaży sie z monarchą) Śmierc autorytetu doprowadzała w historii do wielu klęsk np po śmierci Tito (który był niezrównanym autorytetem w Jugosławii) bratobójcza wojna. A poza tym silny autorytet pozwala na stworzenie silnego państwa np Japonia przed 2 wojną Wb przed 2 wojna , Hiszpania za gen. franco i wspomniana już Jugosławia przed smiercią tito

Sro 24 Maj, 2006 23:21

Powrót do góry
OMP
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Traugutt napisał:
A kto miał by niby nam królować: Habsburgowie, ktoś z dynastii włoskiej czy królowie Belgii-spokrewnieni z Jagiellonami (propozycje Organizacji Monarchistów Polskich)


A to już jest bardzo dziwne, bo nic mi o tym nie wiadomo, aby od momentu powstania w 1989 r. Organizacja Monarchistów Polskich proponowała coś takiego. Mogę prosić o jakieś cytaty lub źródła bibliograficzne Question

_________________
www.omp.w.pl

Pon 29 Maj, 2006 18:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.