| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Asa do weryfikacji

Paul Meybauer???niby by podchodził ale nie pasuje mi hak szpili,szczerze powiem że trochę się naszukałem w necie i nic,ani na tak ani na nie.Może ktoś z kolegów podpowie coś sensownego,foty zamazane bo nie moje więc wolałem zrobić trochę zmiany.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 11 Paź, 2018 15:24

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze dodać że coś nie tak z głową,konkretnie chodzi o oko Mr. Green

Czw 11 Paź, 2018 15:27

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To nie jest Paul Meybauer, jak znajde później troche czasu to go zidentyfikuje, ale na prewno juz ktoś nad nim siedzi.
P/Kr

Czw 11 Paź, 2018 16:14

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

podchodzi jeszcze pod Frank & Reif Stuttgart zawias i hak by pasował również wypełnienie między wiatrakiem i resztą ale oni nie robili takich wytłoczek Question

Czw 11 Paź, 2018 16:39

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hak z innego ujęcia


Opis załącznika:

Czw 11 Paź, 2018 17:38

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hej, drugi z producentow ktory stosował wytłoczki bez wycięcia między wiatrakiem, a granatem i bagnetem to Petz & Lorenz, ale odznaczenie nie pasuje do tego producenta również. Dodatkowo wydaje mnie sie że haczyk jest dokładany w późniejszym okresie ( nie pasuje kolorystycznie do całości, ale sam haczyk IMO jest oryginalny). Nie znalazlem takiego odznaczenia u żadnego wytwórcy. Dodatkowo odległość granatu od krawędzi wieńca patrzac od strony rewersu jest nietypowo duża. Stawiam na to, że to kopia z wymienionym haczykiem na oryginalny dla uwiarygodnienia odznaczenia.
P/Kr



Opis załącznika:


Ostatnio zmieniony przez krce1945 dnia Czw 11 Paź, 2018 21:23, w całości zmieniany 1 raz

Czw 11 Paź, 2018 20:40

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc,właściwie od początku mi ta kombinacja nie pasowała,ale sama odznaka wpadła mi w oko i stąd chęć nabrania pewności że jest Kciuk w dół ,żeby pużniej spać spokojnie.A dla kolegi wielkie Piwo

Czw 11 Paź, 2018 20:52

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.