| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Identyfikacja odznaki

Koledzy,
Czy ktoś coś wie nt. tej odznaki? Wygląda na niemiecką i podobno Kriegsmarine...
Weitze twierdzi, że jest to Kriegsmarine Ehrennadel für Verdienste auf dem Gebiet der Wehrbetreuung, ale nie mam pojęcia skąd on to wie.
Oprócz tej Weitzego, znalazłem na forach jeszcze jeden egzemplarz, ale żadnych informacji co to tak naprawdę jest.
Jeśli ktoś może coś więcej wie, to będę wdzięczny za każde info.
pzdr,
Hubert



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Sro 03 Paź, 2018 21:05

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Prawie 100 wyświetleń i nic?
Może ktoś ją doda do Konkursu? Wink

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 04 Paź, 2018 11:38

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cze Hubert
Ja nie wiem , ale może Macleod wie, to on na GMIC napisał "Kriegsmarine Ehrennadel für Verdienste auf dem Gebiet der Wehrbetreuung"
może Weitze wie to od niego / może odwotnie Wink/

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Czw 04 Paź, 2018 15:46

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zainteresowany pomoca nikomu kto czerpie zyski uzywajac wiedzy innych osob, kreujac sie na wszystkowiedzacych na forach internetowych i ponizajac ludzi od ktorych ta wiedze czerpia.

Czasami wyglada to wlasnie tak- zbanujesz 30% czlonkow i odplynie 80% wiedzy. Konczy sie to tym ze zaczynasz sie potykac o byle gowno nawet na forum tak duzym jak WAF.
Mozecie podziekowac takim ludziom jak Dietrich Maerz, Scapini i paru innych.


Klaniam sie,

M


Ostatnio zmieniony przez matthew dnia Nie 07 Paź, 2018 7:52, w całości zmieniany 1 raz

Pią 05 Paź, 2018 16:52

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Matthew,
Nie wiem z czego wynika Twoje rozgoryczenie, ale domyślam się, że 'pijesz' to tego, że Scapini wrzucił taką odznakę do opinii na WAF?
Ani Maertz ani Scapini nie udzielają się w obszarze KM, więc nie mam wiedzy na ich temat i ich nie oceniam.
Skoro napisałeś na GMIC, że jest to odznaka KM, to dla mnie osobiście jest to interesujący temat. Jeśli jednak nie chcesz się dzielić swoją wiedzą, to Twój wybór. Ja mam doświadczenie takie, że im więcej swojej wiedzy przekazuję innym, tym więcej do mnie wraca. Chyba, że uważasz, że już wiesz wszystko i tego nie potrzebujesz. Jeśli tak, to już wszystko rozumiem.
pzdr,
Hubert

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Pią 05 Paź, 2018 20:53

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Opowiesci o tym czy Scapini sie udziela czy tez nie w temacie KM sa troche nie trafione biorac pod uwage ze to wlasnie on zaczal szuac info na temat tej odznaki. I jest rowniez powodem dla ktorego popatrze jak sam to info zdobywa.

Bubba_Z napisał:
Ja mam doświadczenie takie, że im więcej swojej wiedzy przekazuję innym, tym więcej do mnie wraca. Chyba, że uważasz, że już wiesz wszystko i tego nie potrzebujesz. Jeśli tak, to już wszystko rozumiem.



Wszystkiego nie wiem, ale wychodzi na to ze akurat tutaj, ciut wiecej od ciebie.
Moze po prostu nie przekazales wystarczajaco duzo swojej wiedzy innym i dlatego jeszcze to do ciebie nie wrocilo? Bo chyba na to wychodzi z twojego cytatu?

Pią 05 Paź, 2018 21:10

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

matthew napisał:

Wszystkiego nie wiem, ale wychodzi na to ze akurat tutaj, ciut wiecej od ciebie.


Matthew,
Na stronie Weitzego każdy może sobie przeczytać i udawać eksperta. Dla mnie jednak Weitze w tematach KM to żaden autorytet. Ty zresztą już też, więc cofam pytanie i nie musisz już odpowiadać ani tu ani na GMIC. Dziękuję.
pzdr,
Hubert

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Pią 05 Paź, 2018 21:42

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie przeczytalem tego u Weitze'go ani on u mnie.

Co do zlosliwosci- jezeli nie jestes w stanie tego zrobic twarza w twarz (nie jestes) to moze nie unos sie poprzez klawiature. A najlepiej wogole jesli nie chcesz uslyszec riposty.

Pią 05 Paź, 2018 21:55

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.