| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maczet 80
Porucznik

Porucznik





Posty: 779
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czesc Jarek czy jest jeszcze jedna ,bo jak jest to poprosze Piwo Piwo Piwo
pozdrawiam Marcin

_________________
''Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.'' Mark Twain

Nie 28 Paź, 2018 20:44

Powrót do góry
torpeda3945
Major

Major





Posty: 1787
Pochwał: 4
Skąd: Gotenhafen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja też bym chętnie zakupił , o ile jest taka możliwość Rolling Eyes Mr. Green
_________________
pozd Darek

Nie 28 Paź, 2018 22:07

Powrót do góry
Hary.Z
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki




Posty: 496
Pochwał: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie ciekawi jak u licha odróżniacie te maleństwa... wszystkie są przecież takie same Mr. Green
Na wiedzę nigdy za późno i nigdy jej dość więc jeśli jest jeszcze dostępny egzemplarz, poproszę.

Gratuluję i pozdrawiam
Jakub

Pon 29 Paź, 2018 10:58

Powrót do góry
silesia-antik
Adjudant

Adjudant





Posty: 142
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie odebrałem długo oczekiwaną pozycję , gratuluję Jarku , fachowe wydanie , dobra robota Super Super Super
_________________
https://silesia-antik.com

Pią 09 Lis, 2018 13:08

Powrót do góry
UNKASO
Major

Major





Posty: 1609
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z przyjemnością melduję, że książka "nr 10" dotarła. Kolekcjonerskie oko podobnego wydania jeszcze nie widziało. Przejrzyste zdjęcia w odpowiednim formacie umiejętnie uzupełniają się z ciekawą treścią. Wiedza w lekki sposób podana jest na tacy zwanej ciekawością. Dobra robota Super
Ps. Wyobrażałem sobie Ciebie w inny sposób... Wink

Sro 14 Lis, 2018 18:59

Powrót do góry
UNKASO
Major

Major





Posty: 1609
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boch_62 napisał:
UNKASO napisał:
... Dobra robota Super
Ps. Wyobrażałem sobie Ciebie w inny sposób... Wink


...młodszego Mr. Green


Nie, nie Mr. Green Po prostu inaczej...

Czw 15 Lis, 2018 12:45

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć Jarek.
Numer 5 również dotarł do adresata. Wink
Co by tu nie napisać, to wydanie, a nade wszystko napisanie takiego dzieła musiało kosztować sporo czasu, wyrzeczeń, nerwów oraz innych kłopotów.
Na chwilę obecną książkę przeglądnąłem pobieżnie, bo czasu brak, niemniej co mogę napisać po, tak szybkim przewertowaniu stronic to "kawa na ławę" bez zbędnych, niepotrzebnych upiększaczy i beletrystyki.
Gratuluję Jarku, bo pisanie z sensem to niełatwa praca. Super

Czw 15 Lis, 2018 17:29

Powrót do góry
ROB581
Kapral

Kapral




Posty: 43
Skąd: POMORSKIE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć książka nr 11 dotarła super pozycja dziękuje pozdrawiam Robert

Czw 15 Lis, 2018 21:44

Powrót do góry
manix
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 400
Pochwał: 1
Skąd: Tomaszów Maz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja również stałem się posiadaczem szczęśliwego numeru 13 książka robi wrażenie nakładu pracy i wiedzy Jarka Piwo Piwo Piwo

Pią 16 Lis, 2018 8:42

Powrót do góry
TAIPAN
Administracja
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1103
Pochwał: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Melduję otrzymanie książki. Na razie ją tylko przejrzałem. Rzuca się w oczy dokładność, przejrzystość, doskonałe zdjęcia.
Książka ta to efekt ogromnej pracy, nakładów finansowych, czasu.
Ja ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować Jarkowi za to, że chciał podzielić się z nami swoją wiedzą.

pozdrawiam
Maciej

Pią 16 Lis, 2018 9:38

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jarku, zwykłe dziękuję nie rekompensuje pracy którą włożyłeś w to wyjątkowo trudne opracowanie.
Jednak nie wiem jak inaczej mógłbym wyrazić moją wdzięczność, więc po prostu ...Dziękuję, teraz wiem że nic nie wiem n/t EK II
ps:
„Prowokacyjnie” - zwrócił moją uwagę nieistotny w temacie, jednak zauważony resentyment do KM. Mogę zapytać ?, mamy czekać ? Wink

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs


Ostatnio zmieniony przez e-maus dnia Pią 16 Lis, 2018 22:37, w całości zmieniany 1 raz

Pią 16 Lis, 2018 17:36

Powrót do góry
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 585
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie dotarła do mnie: nr 26 zdążyłem na razie tylko przejrzeć z grubsza, bo otrzymałem książkę godzinę temu. Takiej książki brakowało na polskim rynku kolekcjonerskim.
Rewelacyjna książka w twoim wydaniu Jarku, okraszone niesamowicie dopracowanymi w szczegółach, zarąbistymi zdjęciami.
Z przyjemnością będzie można się zrelaksować w jesienne długie wieczory i
z pewnością twoja wiedza nie pójdzie w las.
Dziękuję i Pozdrawiam Przemek Piwo Super

Pią 16 Lis, 2018 18:48

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

15-stka dotarła na miejsce na razie przejrzana na szybko,ale to wystarczy żeby powiedzieć że to REWELACYJNA!pozycja na rynku kolekcjonerskim zarówno pod względem treści,zdjęć jak i samego wydania książki.Każda złotówka wydana na tą pozycję jest świetną inwestycją w poszerzanie wiedzy.Panie Jarku wielki szacunek i podziękowania za udostępnienie swojej wiedzy szerszemu gronu. Piwo Super Super Super Super

Pią 16 Lis, 2018 19:46

Powrót do góry
arak
Kapitan

Kapitan





Posty: 1244
Pochwał: 1
Skąd: Warm.-Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Numer 25 dotarł cały i zdrowy Super. Lektura rozpoczęta ale nie obyło się bez szybkiego przekartkowania Uśmiech. Jarku, książka wykonana bardzo fajnie, z dokładnymi/wyraźnymi zdjęciami. Po takiej publikacji widać dopiero, jak obszerna i trudna do ogarnięcia jest to tematyka. Gratulacje i szacunek za włożoną pracę, aby te wszystkie informacje zebrać w jedną spójną całość Piwo .
_________________
Pozdrawiam.
Arek

Pią 16 Lis, 2018 22:18

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4246
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dotarł egzemplarz nr. 34, dziękuję Jarku.
Pobieżnie już przeleciałem i na pierwszy rzut oka widać że warto było czekać. Super
Też sobie inaczej Ciebie wyobrażałem...

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Pon 19 Lis, 2018 20:17

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jarku! Otrzymałem i ja! Rzuciłem sztucer w kąt (weź, proszę, pod uwagę fakt, że mamy środek sezonu) i zagłębiłem się w lekturze Mr. Green Po 90 stronach jestem wniebowzięty, że wreszcie jest po polsku monografia na interesujący mnie temat. Włożyłeś w to kawał benedyktyńskiej roboty! Gratuluję i dziękuję!

O "plusach" publikacji nie będę pisał, albowiem jest ona jednym wielkim "plusem". Pozwól, że jako pierwszy uwypuklę dwa (jeden subiektywny, drugi obiektywny) "minusy". Musisz mi wybaczyć, jako dawnemu belfrowi, który swój zawód traktował serio Mr. Green

1. Aż się prosi, aby w tak sztandarowej monografii znalazły się koperty i pudełka LDO do EK. Byłoby to, w rzeczy samej, ukoronowanie doskonałości całej publikacji.

2. Literówki!!! Jest tego troszkę, co w niczym nie umniejsza wielkości tej monografii, ale nieco razi estetów języka Razz Wszelkie "nie" z przymiotnikami piszemy (poza wyjątkami) łącznie. Np. często w książce występujący wyraz "niesygnowany".

Cóż, komentarz na gorąco... Wracam do lektury Super

P.S. Cóż Wy macie z tymi wyobrażeniami Jarka? Mr. Green Ja już od lat wiem jak wygląda, mimo, że się nie widzieliśmy. Mr. Green Wystarczyło wpisać w wuja Google personalia plus miasto i mamy jak na tacy co najmniej dwie foty doktora Bochyńskiego Super

Pon 19 Lis, 2018 20:55

Powrót do góry
Dracula
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1165
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj otrzymałem Twoja książkę Jarku i ..... Wracam z pracy, żona wskazuje palcem do pokoju "a'la" gabinet i mówi "przyszło" Na biurku leży karton, od razu do szuflady po nożyk ostrożnie obcinam taśmę aby czasem nie uszkodzić wyciągam z foli i ukazała się wielkością coś jak "biblia" Zdziwko
Teraz na poważnie. Okładka świetnie zrobiona, zawartość czytelna i przejrzysta z świetnymi zdjęciami. Dobre wprowadzenie (tyle na razie zdążyłem przeczytać), opisy producentów EK na temat i zrozumiale. Dałeś czytelnikowi swoją wiedzę i poświęcony czas aby powstała owa Monografia jak na talerzu za którą bardzo dziękuje Jarku Super Super Super Książka godna polecenia każdemu faleryście bez względu czy interesuję się EK II czy nie Winner
PS. Czekam Jarku na II tom EK II 1914 Wink

_________________
Pzdr. Marcin

--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=QDXaiR-foos

Pon 19 Lis, 2018 22:01

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Melduję że i do mnie książka dotarła lecz z racji że jestem teraz poza domem lekturę będę miał dopiero w kwietniu Piwo
Pozdrawiam
N.

Wto 20 Lis, 2018 0:05

Powrót do góry
wolf77
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 441
Skąd: norymberga/krakow
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Egzemplarz nr 28 dotarl lecz bede mogl do niej zajrzec dopiero na Swieta jak bede w kraju.Podziekowania za wykonanie solidnej pracy.pozdrawiam
_________________
Celem czlowieka jest dzialanie,a nie mysl,bez wzgledu na to,jak szlachetna by ona nie byla...

Wto 20 Lis, 2018 22:28

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Egzemplarz nr 33 jest już u mnie. Trzymając ją w ręce, to musze przyznać że to ciężki kawałek wiedzy Uśmiech Jarek książka super juz po samym jej przwertowaniu, aż nie mogę się doczekać wolnej chwili kiedy nad nią usiądę. Naprawdę super i wielkie dzięki za podzielenie się swoją wiedzą Piwo
P/Kr


Ostatnio zmieniony przez krce1945 dnia Czw 22 Lis, 2018 23:47, w całości zmieniany 1 raz

Sro 21 Lis, 2018 0:17

Powrót do góry
matros
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 17
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka właśnie dotarła. Wygląda imponująco. Dziękuję.

Sro 21 Lis, 2018 13:29

Powrót do góry
FreeWizard
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jarku pozostała jeszcze jakaś sztuka?

Pią 23 Lis, 2018 1:59

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jesli jest jeszcze sztuka to ja bardzo chetnie kupię Wink
_________________
*Pozdrawiam Adam*

Pią 23 Lis, 2018 13:56

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Super to czekam na info
_________________
*Pozdrawiam Adam*

Pią 23 Lis, 2018 21:14

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2008
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka dotarła i właśnie ją czytam. Świetna robota. Piwo dla Ciebie i Pracy włożonej w tą skarbnicę wiedzy.

Sob 24 Lis, 2018 17:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.