| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Na stronie głównej forum jest literówka:


Opis załącznika:

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pią 23 Lis, 2007 21:02

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Gdzie wrąbało moją naganę i ciężko wywalczone pochwały Evil or Very Mad Jeżeli coś tam ma być anulowane za coś tam , ta ja nie chcę Neutral

Nieutulony w żalu seth. Crying or Very sad

Nie 25 Lis, 2007 16:54

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Gdzie wrąbało moją naganę i ciężko wywalczone pochwały Evil or Very Mad Jeżeli coś tam ma być anulowane za coś tam , ta ja nie chcę Neutral

Nieutulony w żalu seth. Crying or Very sad


5 pochwał kasuje automatycznie jedno ostrzeżenie Wink

Nie 25 Lis, 2007 18:32

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jak to, ostrzeżenia miały znikać automatem, a nie kosztem pochwał?
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Nie 25 Lis, 2007 19:21

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Znikają i tak i tak Wink Od początku było założenie, że pochwały kasują ostrzeżenia Uśmiech

Nie 25 Lis, 2007 19:28

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ot , IOh -owa sprawiedliwość , cała pozytywna dla forum praca przez jedną wtopę w g..... się obraca .


To cały mój komentarz .

Nie 25 Lis, 2007 20:57

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Mały OT, ale nie chcę nowego tematu zakładać, a widzę, że o pochwałach rozmawiacie. Jak udzielić/przyczynić się do tego, aby ktoś dostał pochwałę np. ode mnie. Wink Bo widzę, że pochwały są od użytkowników, a zaklepują je moderatorzy, administratorzy, redaktorzy itd.
_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Nie 25 Lis, 2007 21:06

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Sam sobie odpowiedziałeś. Pochwalasz go, i następnie czekasz czy moderatorzy uznają tą pochwałę za słuszną.

Nie 25 Lis, 2007 21:56

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Sprawa z likwidowaniem nagan przez pochwały jest bezsensu Evil or Very Mad Po pierwsze to niesprawiedliwe, żeby znikało 5 ciężko wypracowanych pochwał, a po drugie ja przyzwyczaiłem się do mojej kreseczki Mr. Green
Nie można zrobic tak, że po 5 pochwałach kasuje się nagana, ale pochwały zostają?
Pozdrawiam!

Nie 25 Lis, 2007 22:02

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ot , IOh -owa sprawiedliwość , cała pozytywna dla forum praca przez jedną wtopę w g..... się obraca .

W pierwszych założeniach ostrzeżenia miały być "na zawsze" i była to jedyna możliwość ich kasacji. Teraz nie przewidzieliśmy, że ktoś dostanie pięć w ciągu roku Wink . Spokojnie szybko nadrobisz jeśli tak dalej będziesz się starał. Wujek DObra Rada- radzi unikać wtop Piwo

Cytat:
Jak udzielić/przyczynić się do tego, aby ktoś dostał pochwałę np. ode mnie. Bo widzę, że pochwały są od użytkowników, a zaklepują je moderatorzy, administratorzy, redaktorzy itd.

Wystąpić o pochwałę może każdy, ale zatwierdzają je moderatorzy i administracja forum (redaktorzy już nie- chyba że coś mi umknęło Wink ). A możesz wystąpić klikając w prawym dolnym rogu postu delikwenta "+ przyznaj". Jest tylko jeden problem- ta opcja pojawi ci się w założonym przez Ciebie wątku.

Cytat:
a po drugie ja przyzwyczaiłem się do mojej kreseczki
Nie można zrobic tak, że po 5 pochwałach kasuje się nagana, ale pochwały zostają?
Pozdrawiam!

COś za coś- to nie socjalizm Wink
A do kreseczki się nie przyzwyczajaj, bo już CI minął rok od przyznania Wink

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 25 Lis, 2007 22:07

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

maxikasek :

Cytat:
Spokojnie szybko nadrobisz jeśli tak dalej będziesz się starał



Nie zamierzam . W proteście przeciwko niesprawiedliwemu potraktowaniu , zawieszam do swoją działalność na forum IOH . Pozdrawiam i życzę miłej zabawy .

seth.

Nie 25 Lis, 2007 22:49

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Od samego początku system odznaczeń, pochwał i wyróżnień miał jedną i to podstawową wadę. Praktycznie nie spełniał roli "wychowawczej" (pomijając już, że zdarzało mu się nie działać) tzn. pokazującej, że warto się starać o podnoszenie poziomu forum. Obwieszanie największych głąbów medalami od ręki, bo przez 4 miesiące zasypywali nas debilnymi postami itp. Teraz wyszedł kolejny kwiatek tzn. mieszanie wkładu merytorycznego z chwilowym nadmiarem emocji (itp).

Handlowanie na linii pochwały-ostrzeżenia uważam za karygodne naruszenie regulaminu:
Cytat:
5. Z czasem w miarę widocznej poprawy admin może usunąć, użytkownikowi ostrzeżenie, zwykle jedno na jakiś czas.


NIE MA TU MOWY O JAKICHKOLWIEK CIęCIACH "Z KLUCZA"!

W pełni podzielam oburzenie Setha, bo jak dla mnie regulamin obowiązuje wszystkich. Nawet (a może "zwłaszcza") administrację forum!
No chyba, że się szybciutko regulamin zmieni Zniesmaczony .

Wstyd!

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 27 Lis, 2007 20:00

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czyli problem jest w nie opisaniu w regulaminie dokładnie że 5 pochwał kasuje naganę - tak ?

Zgodnie z wypisem Marmika z regulaminu " 5. Z czasem w miarę widocznej poprawy admin może usunąć, użytkownikowi ostrzeżenie, zwykle jedno na jakiś czas. " - faktycznie nie powinno to się tak odbyć bez wcześniejszego uprzedzenia , bądź zmiany regulaminu.

Wobec czego cofamy sprawy do stanu pierwotnego.

Proszę więc proszę o utworzenie ankiety i sami zdecydujmy jak będzie.


ankieta --- http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=8891
-

Wto 27 Lis, 2007 20:43

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

jak to rozumieć?


Opis załącznika:

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sob 01 Gru, 2007 16:29

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Trwa przebudowa Wink

Sob 01 Gru, 2007 16:31

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przypominam o literówce Wink
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sob 01 Gru, 2007 20:05

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna kwestia: czy te grube obramowania przy odpowiedzi to jakiś błąd (przedtem inaczej to chyba wyglądało) czy od teraz tak po prostu będzie? Moim zdaniem nie wygląda to zbyt korzystnie.
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Nie 02 Gru, 2007 14:48

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jakie obramowania Question Wink

Nie 02 Gru, 2007 14:56

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi już o błędy forum, to chciałem zauważyć że od dzisiaj mam rozjechane całe logo, i ramki z informacjami o użytkownikach (te z avkiem itp.)

Nie 02 Gru, 2007 15:14

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A u mnie dzisiaj logo IOH jest przekreślone ramką Neutral


Opis załącznika:
:|

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Nie 02 Gru, 2007 15:33

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak samo jest u mnie.

Nie 02 Gru, 2007 15:35

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie tylko u Was. U mnie to samo.

Ale nie o tym miałem mówić- zauważyłem, że po wysłaniu posta forum wraca do momentu jego wysyłania, przez co klika się jeszcze raz wyślij, pojawia się następny i można tak sprokurować kilka pod rząd.

Nie 02 Gru, 2007 15:39

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

W ogóle niektóre ramki (np tte przy logowaniu) są chyba pogrubione Question .
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 02 Gru, 2007 15:47

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ramki w których się wpisuje tekst są zawsze pogrubione (jeśli o to Ci chodzi).

Nie 02 Gru, 2007 15:51

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Odnośnie loga to wiem o co chodzi, ale niestety musi tak zostać przez jakiś czas Rolling Eyes Jak komuś to bardzo przeszkadza to może na te pare dni przełączyć styl forum Wink

Odnośnie obramowań przy odpowiedzi to dalej nie wiem o co chodzi Wink

Nie 02 Gru, 2007 17:18

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.