| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smook
Leutnant

Leutnant





Posty: 426
Pochwał: 3
Skąd: Oberschlesien
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Też się pisze na jedną sztukę , oczywiście z dedykacją Autora Uśmiech

Pon 02 Kwi, 2018 10:53

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 773
Pochwał: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też jedna sztuka z autografem.

Wto 03 Kwi, 2018 15:49

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Prosze o jedna ksiazke z dedykacja

Monsun napisał:
Zostały ostatnie dwie godziny do końca zapisów. Mi już zostały tylko dwie ostatnie wolne książki.

Pozdrawiam
Monsun

Prosze o jedna ksiazke z dedykacja Karo32

Pią 06 Kwi, 2018 23:07

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

1. zbirek102
2. GolaZ
3. mrok
4. Kar98
5. manix
6. nordland76
7. Krce1945
8. Maczet80
9. wolf77
10. robby69
11. Donkey77
12. Kris501
13. BrunoWelt
14. wolka4
15. ROB581
16. WK1
17. Bati
18. pesta01
19. Wojtala73
20. kubi
21. Forest.p
22. etnolog
23. TAIPAN
24. janek22
25. Zbigniew T.
26. UNKASO
27. garage1
28. arak
29. jk76
30. RAG
31. FASOL
32. Byku
33. MALTA78
34. norbi118
35. ziko9999
36. KaBar
37. bioshock11
38. michal19
39. Nazir
40. Byry
41. masterkamil
42. Andrzej.korbiel
43. karol 111
44. BUZZER
45. Adi_1991
46. Dracula
47. Falkenburg696
48. Indiana Jones
49. =PL=Macio
50. gumis1793
51. AtomikDestruktor
52. e-maus
53. efendi2007
54. GNO
55. smook
56. robson7106
57. Vaderpanzer
58. Karo32

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Pią 06 Kwi, 2018 23:27

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam. Niebawem będę informował o wysyłce książek . Jestem ciekaw też Waszych opinii.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Nie 08 Kwi, 2018 12:22

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jutro rano książki będą u mnie i od jutra też będę wysyłał pierwsze egzemplarze Uśmiech

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 10 Kwi, 2018 13:39

Powrót do góry
=PL=Macio
Gefreiter

Gefreiter





Posty: 45
Skąd: Swinemünde
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka z autografem dotarła, także wieczorkiem lektura Kciuk do góry
pozdrawiam

Pon 16 Kwi, 2018 15:12

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Super, cieszę się. A jak reszta osób? Dostałem dużo potwierdzeń doręczenia przesyłek. Napiszcie choć kilka słów, jak się Wam podoba, jak się czyta, etc. Jestem też ciekaw ewentualnych konstruktywnych uwag. Dajcie znać, bo jestem bardzo ciekaw Waszych zdań.

Ponadto mam komunikaty, że na następujących oddziałach pocztowych czekają przesyłki do odbioru:

UP Szczytno 1 ul. Polska 22
UP Radom 3 ul. Główna 2
UP Warszawa 85 ul. Goldoniego Carla 1

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 17 Kwi, 2018 21:26

Powrót do góry
robby69
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 21
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka dotarła. Pierwsze wrażenia na duży plus. Kawał dobrej roboty. Dzięki.

Pozdrawiam
Robert

Sro 18 Kwi, 2018 13:43

Powrót do góry
wolf77
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 441
Skąd: norymberga/krakow
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ksiazka dotarla.Napisze tak...Chapeau bas. Podtrzymuje post kolegi powyżej..kawał dobrej roboty.pozdrawiam
_________________
Celem czlowieka jest dzialanie,a nie mysl,bez wzgledu na to,jak szlachetna by ona nie byla...

Sro 18 Kwi, 2018 20:21

Powrót do góry
arak
Kapitan

Kapitan





Posty: 1244
Pochwał: 1
Skąd: Warm.-Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam i ja, dziękuję bardzo Super. Marcin, mój UP możesz wykreślić Uśmiech.
Pierwsze wrażenie super, bardzo ładna oprawa i jakość wykonania. Dziś początek lektury, jak się zapoznam z materiałem to napisze coś więcej Mr. Green

_________________
Pozdrawiam.
Arek

Sro 18 Kwi, 2018 20:42

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Również do mnie dotarła książka. Książka super wydana - nareszcie ciekawa pozycja o odznaczeniach na naszym rynku Piwo
Pozdrawiam Przemek

Czw 19 Kwi, 2018 5:34

Powrót do góry
BrunoWelt
Oberleutnant

Oberleutnant





Posty: 519
Pochwał: 1
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jest i u mnie! Świetna robota Marcin!
_________________
Pozdrawiam,
Michał
www.forum-militaria.pl

Czw 19 Kwi, 2018 7:59

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panowie. Miło mi to słyszeć. Chodzi mi pogłowie teraz pomysł kolejnej książki, ale tylko o jednym odznaczeniu, ponieważ materiału byłaby masa. Zbieram cały czas materiały do książki i pewnie trochę to potrwa, ale coraz bardziej klaruje mi się ten pomysł w głowie. Na jesieni poinformuję Was dokładnie o tym projekcie w nowym wątku.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Czw 19 Kwi, 2018 10:47

Powrót do góry
UNKASO
Major

Major





Posty: 1609
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Do mnie również dotarła. Szata graficzna robi wrażenie. Zdjęcia duże ( może nawet za duże), ale bardzo wyraźne i z detalami - co na pewno jest wielkim plusem. Super

Czw 19 Kwi, 2018 11:36

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Super
_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Czw 19 Kwi, 2018 13:02

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka doszła i jest super. Mam parę swoich obserwacji odnośnie lokalizacji zdjęć w książce. Niektóre odznaczenia maja pokazany przód i tył na lewej i prawej stronie książki (str. 10 i 11 producent R.K – bardzo wygodne ustawienie podczas zapoznawania się z danym odznaczeniem), ale niektóre zdjęcia odznaczeń trzeba obracać na drugą stronę żeby zapoznać się z rewersem konkretnego odznaczenia (str. 17, 18 producent F&R – tu trzeba już obrócić). Z punktu widzenia czytelnika pewnie nie ma to żadnego znaczenia, ale jest to bardzo przydatne z wizualnym oswojeniem się z danym odznaczeniem (w połączeniu awers – rewers) i ułatwia weryfikację odznaczeń za pomocą książki. Nie trzeba wówczas wertować stronę w te i we w te żeby zobaczyć przód i tył. Super sprawa z dzieleniem odznaczenia na pół i pokazaniem szczegółów np. orła, lub innych ważnych elementów odznaczenia, tak samo zbliżenia na sygnatury producentów – też bardzo przydatne. Szkoda że nie wszędzie udało się zamieścić zdjęcia zapięć – zawiasów, szpilek i haczyków pod różnymi kątami, tam gdzie to jest załączone - to rewelacja. Zapięcie jak dla mnie jest również ważnym elementem odznaczenie – patrzę tu raczej z punktu widzenia osób które są na początkowej fazie swojej kolekcjonerskiej przygody i każde zapięcie dla nich wygląda tak samo - znaczy dobrze (znam to z autopsji Uśmiech ). Tyle z moich praktycznych obserwacji, które mogą się przydać (albo i nie)… Dla mnie książka bomba, brakuje mi opracowań o takiej tematyce w naszym ojczystym języku i to jest bardzo fajne uzupełnienie tej pustki. Dzięki za książkę i gratulacje Marcin, bo wykonałeś kawał dobrej roboty Kciuk do góry

Czw 19 Kwi, 2018 15:35

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za cenne uwagi. Postaram się w przyszłości zwrócić uwagę na te rzeczy. Chciałem jeszcze zapytać o sam format książki? Nie jest ona dla Was za duża? Zastanawiam się, czy nie poręczniejsza byłaby np. o wymiarach 30 cm x 19 cm? Dajcie mi proszę znać.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Pią 20 Kwi, 2018 9:56

Powrót do góry
kubi
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 268
Skąd: Kielce
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,wczoraj cała i zdrowa dotarła,bardzo dobra robota,ode mnie tyle,że autograf mógłby być większy Mr. Green
Pozdrawiam.

Pią 20 Kwi, 2018 21:41

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hej,
Jeśli chodzi o wielkość książki, to ten format albumu mi osobiście odpowiada i bardziej widzę czytanie tego typu książki w zaciszu domowym, gdzie w tym przypadku książka jest przekrojem grupy i omawia ogólne zagadnienia, a nie jest pełnym wypracowania na temat tylko jednego typu odznaczeń. W wypracowaniu tzw. pełnym przewidzianym dla jednego rodzaju odznaczenia, to mniejszy format mógłby być bardzo przydatny (24x17) jako podręczna ściąga na wypady giełdowe, lub nawet książka do walizki na jakiś wyjazd, sam brałem "German Panzer assault badge" Philippe de Bock na wakacyjne wypady Uśmiech .
Pozdr Kr

Sob 21 Kwi, 2018 9:25

Powrót do góry
GNO
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 110
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne opracowanie - zdjęcia petarda- książka godna polecenia.

Kto jeszcze nie zakupił niech natychmiast zamawia Czołg2 Wink

Pozdrawiam
Piotr

Sob 21 Kwi, 2018 15:27

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka dotarła . A co do wymiarów książki to wielkość jest ok . Osobiście zdjęcia trochę bym zmniejszył. Poza tym jest ok.

Sob 21 Kwi, 2018 18:12

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.
@GNO - Piotrek, wielkie dzięki za reklamę Uśmiech Jest mi bardzo miło.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Nie 22 Kwi, 2018 20:23

Powrót do góry
arak
Kapitan

Kapitan





Posty: 1244
Pochwał: 1
Skąd: Warm.-Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka wchłonięta Uśmiech. Tak jak pisałem na początki jakość wykonania super. Co chodzi o format to również uważam że jest optymalny, a w połączeniu z jakością wykonania dodaje jej "ekskluzywności" Super. Moje drobne spostrzeżenie odnoście zdjęć, wydaje mi się, że mogłyby być nieco mniejsze, tak aby na jednej stronie obok siebie były umieszczone awers i rewers, a kolejna strona zawierała zdjęcia detali tj.: zawias, haczyk i dwa wybrane detale dotyczące danej wersji okraszone drobnym komentarzem.
Marcin, jeszcze raz gratuluje bo włożyłeś ogrom pracy, oby tak dalej i czekamy na kolejne tomy Piwo.

_________________
Pozdrawiam.
Arek

Pon 23 Kwi, 2018 22:08

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Arku!

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy oczekiwali na książkę już ją dostali?

Ponieważ kilka osób, które wcześniej deklarowało chęć zakupu książki albo się do dziś nie zgłosiło i nie dokonało wpłaty, albo wyniknęło jakieś poważne losowe zdarzenie w ich życiu i w związku z tym musieli zrezygnować z zakupu, do dyspozycji mam jeszcze trzy egzemplarze książki. W razie gdyby ktoś jeszcze był chętny do zakupy książki z dedykacją i autografem to zapraszam.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sro 09 Maj, 2018 22:14

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.