| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

szpanga ek

A co powiemy na ten temat?co prawda bardziej się chwale niz pytam o orginalność bo już jest w moim posiadaniu ale chętnie wysłucham opinii innych bardziej doświadczonych niestety nie wiem czy jest sygnowany bo spasowanie ze wstążką nie pozwala na oględziny rewersu Uśmiech


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 09 Lis, 2017 23:41

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze widze to Twój orzełek na szpandze nie ma lini podziałowej na skrzydłach. Producenci którzy nie mieli linii podziału na zewnetrznych skrzydłach orła nie było wielu i z tak charakterystyczna jedynka w dacie. Do tej grupy można zaliczyć:
Funcke & Brüninghaus (dwa typy skrzydeł), Producent nieznanych typ III blisko, ale żaden z nich nie pasuje do Twojej szpangi, wśród kopii też tej nie znalazłęm Uśmiech Jak dla mnie na ten moment producent nieznany. Może ktoś z forumowiczów jest bardziej na bieżąco i coś jeszcze doda Uśmiech.
Pozdr Kr



Opis załącznika:

Pią 10 Lis, 2017 13:40

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wow aż taka czarna dziura???

Sob 11 Lis, 2017 23:36

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie kojarzę żebym widział takiego orzełka kiedykolwiek.Jeśli chcesz to wrzucę na WAF i tam może ktoś się coś na jej temat wypowie.Mi osobiście się ona nie widzi ale i nie przekreślam jej definitywnie.
Pozdrawiam
N.

Sob 11 Lis, 2017 23:51

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5214
Pochwał: 25
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mogłbyć go wystawić,
dwa wieczory gapiłem się w niego i ... nic Rolling Eyes

Nie 12 Lis, 2017 0:15

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Też spędziłem trochę czasu żeby znaleźć jakiś punkt zaczepienia - data, skrzydła. Łeb całkiem z innej bajki, jakby z policyjnych odznaczeń za lata służby. Może rzeczywiście na WAF ktoś już miał okazję takie cosik widzieć wcześniej.
P/Kr


Ostatnio zmieniony przez krce1945 dnia Nie 12 Lis, 2017 2:24, w całości zmieniany 1 raz

Nie 12 Lis, 2017 0:42

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

http://www.wehrmacht-awards.com/forums/showthread.php?t=936795

Nie 12 Lis, 2017 1:15

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Teraz dopiero mam zonka !ptak juz jest w moim posiadaniu a ja nawet nie miałem go w ręku bo jestem poza domkiem i to na dłuzej co prawda sprzedawca pewny ale jak widać nie zawsze wszystko jest ok!tym bardziej że pieniążki też nie najmniejsze,ale zobaczymy co dalej poprosiłem nordland76 żeby jeśli bedzie miał nadal chęć i czas o wrzucenie na WAF czekam na wynik i może się uda Uśmiech

Nie 12 Lis, 2017 4:41

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety WAF też niedo końca pomógł opinie są podzielone jeden z forumowiczów stwierdził że lipa jednak tylko na podstawie tego że nigdy takiego ptaka nie widział,co według mnie nie jest jeszcze podstawą do stwierdzenia że to lipa,druga opinia jest na tak i argumentowana że taki ptak już był kiedyś omawiany i ostatecznie został zatwierdzony jako dobry,tak sam nie wiem.Przy okazji wielkie dzięki dla kolegi nordland76 za pomoc(wystawił i opisał szpangę na WAF-ie korzystając ze swojego konta) Super Piwo Piwo Piwo

Pią 24 Lis, 2017 15:31

Powrót do góry
Ehre
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2518
Pochwał: 3
Skąd: Wilczy Szaniec & Wolin-Uznam
Archiwum: Archaeology
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Odczep wstążkę i daj fotki
_________________
Pzd/Zygi https://www.youtube.com/watch?v=QzHhdh8p5-0 ===Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien.
- Albert Einstein http://www.bartelski.pl/crolick/d6f8c4d8ad.gif

Pią 24 Lis, 2017 20:41

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeden z modów z WAF chce ją osobićie obejrzeć-namiary wysłałem ci na priv.
Pozdrawiam
N.

Sob 25 Lis, 2017 4:58

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

z tym odsłonięciem rewersu to trochę slabo wiadomo czemu.tym bardziej ze sam nie mogę ocenić stanu ptaszora nawet go w reku nie miałem i strach ze jak by coś się połamało to wiadomo co! ale chyba jednak się przełamie i najwyżej popłynę na kaskę bo wiadomo po zruszeniu nie ma szans na zwrot, chociaż z drugiej strony plusem bedzie przestroga dla innych bo sprzedający ma świetną passe puki co na znanym portalu

Sob 09 Gru, 2017 1:39

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.