| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

klamra wehrmanschaften

zakupilem na allegro klamre wehrmanschaften ,czy moge prosic kolegow o ocene tej sztuki mam ja w rekach a nawet dwie:) i jakos potrzebuje opini kogos trzeciego.; detale sie zgadzaja niepokoi mnie kolor tej klamry,waga ..czy klamry te byly pokryte jakas farba? waga tej klamry to 23gr a innej co mam z ziemi to 25gr..prosze o opinie co myslicie o tej sztuce?
nr aukcji 6962406523 i wstawiam pare fotek ..ta z allegro to ta z plamkami..pozdrawiam



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Wto 10 Paź, 2017 1:23

Powrót do góry
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fabrycznie, wszystkie klamry ( no może mosiężnymi czy alpakowymi ) były pokrywane farbą, w różnych odcieniach zależnie od formacji ( od lakierów bezbarwnych, przez srebrne/szare do zielonych i granatowych w różnych odcieniach ).

Wto 10 Paź, 2017 2:14

Powrót do góry
Ehre
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2518
Pochwał: 3
Skąd: Wilczy Szaniec & Wolin-Uznam
Archiwum: Archaeology
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nic jej nie dolega Super ,ale teraz wiem kto to K....2 . tyle aukcji różnych i tyle razy mnie przebił Wink
_________________
Pzd/Zygi https://www.youtube.com/watch?v=QzHhdh8p5-0 ===Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien.
- Albert Einstein http://www.bartelski.pl/crolick/d6f8c4d8ad.gif

Wto 10 Paź, 2017 7:17

Powrót do góry
GNO
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 110
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

obie oryginalne - tył klamry kryje cechę która nigdy nie wystąpi w kopii. Nawet na tych tragicznych fotkach widać to idealnie. Przyglądaj się uważnie a znajdziesz odpowiedź Mr. Green

Wto 10 Paź, 2017 10:59

Powrót do góry
chrzan233
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 134
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

GNO napisał:
obie oryginalne - tył klamry kryje cechę która nigdy nie wystąpi w kopii. Nawet na tych tragicznych fotkach widać to idealnie. Przyglądaj się uważnie a znajdziesz odpowiedź Mr. Green


???



Opis załącznika:

Wto 10 Paź, 2017 15:34

Powrót do góry
GNO
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 110
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Super

Wto 10 Paź, 2017 16:36

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za inf

Ehre napisał:
Nic jej nie dolega Super ,ale teraz wiem kto to K....2 . tyle aukcji różnych i tyle razy mnie przebił Wink
ciesze sie ze doceniasz moj kunszt rywalizacji allegrowej,niestety coraz rzadziej mozna trafic cos godnego uwagi,choc przyznam ze ta klamra i jej stan jest bardzo ladny,i wychodzi na to ze warte tych pieniedzy..teraz mam dwie,bedzie im razniej w gablotce,pozdr

Wto 10 Paź, 2017 17:57

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziekuje GNO za info

GNO napisał:
obie oryginalne - tył klamry kryje cechę która nigdy nie wystąpi w kopii. Nawet na tych tragicznych fotkach widać to idealnie. Przyglądaj się uważnie a znajdziesz odpowiedź Mr. Green
dzieki za opinie,rewers klamry i detale przekonywaly mnie natomiast nie dawalo mo spokoju malowanie,kolor,waga ciut lzejsza od wykopka i swastyka avers,choc tam rowniez wystepuje maly detal co spotykany jest w oryginalach..chodzi mi o koncowke jednegoz ramien swastyki,tez przekrzywienie sygn bylo ok,rowniez jak podales w obydwu klamrach widac skaze od produkcji co kolega podkresli na fotkach..dziekuje za info nieraz czlowiek potrzebuje uslyszec opini zeby spojzec na przedmiot z innej strony,dziekuje

Wto 10 Paź, 2017 18:03

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za inf

Litzmannstadt napisał:
Fabrycznie, wszystkie klamry ( no może mosiężnymi czy alpakowymi ) były pokrywane farbą, w różnych odcieniach zależnie od formacji ( od lakierów bezbarwnych, przez srebrne/szare do zielonych i granatowych w różnych odcieniach ).
Twoje zdanie bardzo mi pomoglo gdyz myslalem ze ktos potraktowal ja bezbarwnym lakierem..ale jezeli to malowanie jest oryginalne to stan tej klamry jest bardzo bardzo dobry i raczej lepszej nie widzizlem gdyz nie ma praktycznie przetarc i detale sa jak z fabryki czyli cymesik..pozdr i dziekuje za wypowiedz

Wto 10 Paź, 2017 18:06

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.