| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

UFO na Północnym Atlantyku

George A. Filer III (MUFON)

W poniedziałek, dnia 12.II.1996 roku, o godzinie 19:30 GMT, przyjąłem telefon poprzez nabrzeżne radio ze statku rybackiego operującego w Cieśninie Duńskiej, nieopodal zachodniego wybrzeża Islandii. Dzwoniący powiedział mi, że ukazał się tam wielki trójkątny obiekt wiszący na niebie nad statkiem. I właśnie w tym momencie transmisja się urwała. W jakiś kwadrans później człowiek ten zadzwonił jeszcze raz i powiedział, że padła cała elektronika na statku. Później opowiedział mi, że on i cała załoga widziała trójkątne UFO poruszający się nad statkiem i nagle wpadł do morza. W momencie jego zniknięcia w wodzie, powróciło zasilanie. W niedzielę 18.II.1996 roku, o godzinie 21:00, otrzymałem kolejny telefon z tego statku. Tym razem dzwoniący powiedział mi, że cała załoga została strwożona, ponieważ zauważono jak trzy trójkątne wielkie obiekty w towarzystwie trzech niezależnych od nich BOL-i, wynurzyły się z morza i zawisły bezszelestnie nad statkami. Zapytałem go, czy BOL-e były powiązane z tymi latającymi trójkątami, a on odpowiedział:
- Nie, one są oddzielone od nich i niezależne od siebie.
Zapytałem go, czy widzą je na radarze.
– Nie, radar ich nie łapie, cała załoga stoi na pokładzie i je obserwuje.
- Czy daleko te UFO są od statku?
- Nie, one wiszą niedaleko od nas, wszyscy jesteśmy przerażeni.
Zapytany o jakieś dźwięki dobiegające od UFO, odpowiedział:
- Nie, nie ma żadnych dźwięków dobiegających od nich.
- Czy widzisz jakieś światła na tych trójkątach?
- Tak, widać małe światełka na różnych częściach ich powierzchni – a potem dodał – obserwuje je cała załoga.
Naraz transmisja się urwała i telefon zamilkł.
W chwilę później połączenie znów zostało nawiązane i głos z drugiej strony powiedział:
- UFO teraz znikły, wszystkie zniżyły się i weszły pod wodę.
Było to o godzinie 03:00 GMT.

W poniedziałek, 19.II.1996 roku, o północy odebrałem telefon ze statku rybackiego będącego na morzu u zachodnich wybrzeży Islandii. Mój rozmówca powiedział:
- Właśnie zaobserwowaliśmy ogromną kulę, która unosi się w powietrzu, w niedużej odległości od naszych statków. Ona powoli oddala się od nas, zniża lot i zanurza się w wody oceanu. Nie mamy pojęcia, co to może być takiego.
W godzinę potem telefon zadzwonił ponownie i przyjąłem wiadomość ze statku rybackiego.
- Teraz są tam wielkie fosforyzujące ruro-kształtne obiekty unoszące się w powietrzu w pobliżu naszej pozycji – one są koloru niebieskiego i nie wydają żadnych dźwięków. Wszystkie te UFO spowodowały przestrach załogi, i nie podobają się one nam.
We wtorek, 23.IV.1996 roku, o godzinie 22:55 GMT znów przyjąłem telefon ze statku rybackiego znajdującego się 200 mn na SW od wybrzeży Islandii. Rozmówca powiedział:
- Nie uwierzysz nam, jak opowiem o tym, co właśnie widzieliśmy. Łowiliśmy w niedużej odległości od zgrupowania amerykańskich okrętów i naraz ujrzeliśmy potężny błysk oślepiającego światła i jeden z okrętów znikł nam z oczu. Wiem, że brzmi to wariacko, ale zapewniam cię, że stało się to dosłownie przed chwilą. Wkrótce potem amerykański okręt podpłynął do nas i kazał nam odpłynąć – i to natychmiast. Naszemu kapitanowi nie trzeba było powtarzać dwa razy – kazał nam zabierać się stamtąd tak szybko jak to było możliwe i wracać do bazy na Islandii. W tej chwili jesteśmy w drodze powrotnej. Incydent zdumiał i zdenerwował wszystkich nas niepomiernie, szczególnie kapitana, który zamknął się w swej kabinie z butelką whisky.

W niedzielę, 20.I.1997 roku, wiele incydentów z UFO wydarzyło się na akwenach przy południowo-zachodnich wybrzeżach Islandii.
Doniesienia mówiły o wielkiej liczbie UFO, które zebrały się nad morzem. Mogę zapewnić Czytelników, że doniesienia i raporty o nich napływały ze statków w morzu, od świadków na lądzie i pilotów samolotów.
W poniedziałek, 20.I.1997 roku, samoloty pasażerskie, które startowały bądź lądowały w porcie lotniczym w Keflaviku były spóźnione, bo zaobserwowano kilka UFO lecących w cywilnym korytarzu powietrznym. Kiedy tylko te NOL-e odleciały, wszystko powróciło do normy. Ostatnie informacje od moich kontaktów w Hiszpanii mówią o tym, że ich rybacy donosili także o obserwacji wielki pojazd i inne obiekty latające, które wylatywały z morza u wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego.
Doniesienia te są badane na bieżąco. Bez wątpienia te niecodzienne wydarzenia nie są niczym nowym na tych akwenach. One zdarzają się tam już od wczesnych lat 60. ubiegłego stulecia i jak widać wciąż się zdarzają do dziś dnia. (Źródło – Tony Dodd – „UFO Magazine” – przyp. aut.)
*
Trzydzieści lat temu, piloci i inni świadkowie opisywali zdumiewające osiągi tych obiektów latających nad oceanem i poruszających się w jego wodach. Być może nie byli to Goście z Innych Planet, być może Oni zawsze egzystowali w ciemnych, głębokich głębiach oceanicznych. Jeżeli tak, to czy być może iż Ich pojawianie się jest związane z skażeniem wód Wszechoceanu i ekologicznymi zagrożeniami, które pojawiły się na powierzchni Ziemi, a także w oceanach? Wiem, że to czyste spekulacje, ale z jednej strony jest to bardzo interesująca możliwość. Z drugiej zaś strony jeżeli jednak są to Goście z Kosmosu? Dlaczego Oni są tutaj i jakie mają zamiary? Oni działają tajnie i poruszają się tak jak cienie w nocy – czujnie obserwując każdy nasz ruch. Dlaczego UFO są tak często widziane w rejonie baz wojskowych, pól startowych broni rakietowo-jądrowej oraz poligonów wojskowych i na terenach operacji militarnych? Czy jest to przypadek z rodzaju „znamy siły naszego nieprzyjaciela” czy tylko obserwacja prymitywnej kultury pracujących usilnie nad swoją autodestrukcją? Co o tym sądzicie?
(Tony Dodd – „UFO Magazine”. UWAGA: Różne podwodne budowle zostały zlokalizowane na dnie oceanów i być może są to miejsca bazowania tych wszystkich pojazdów. Zob. pojazdy nurkujące w wodzie - https://www.youtube.com/watch?v=frcxt07J1fI – przyp. aut.)

Przekład z angielskiego - ©R.K.F. Leśniakiewicz



Opis załącznika:
UFO i niszczyciel

Opis załącznika:
Trójkątny UFO nad wodami Atlantyku

Opis załącznika:
Świetliste latające rury

Nie 08 Paź, 2017 9:05

Powrót do góry
Tomasz44
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe informacje, nie słyszałem o tym nigdy. Ale fajnie tak sobie poczytać o tym.
____
http://fachowieczokolicy.pl/

Czw 26 Paź, 2017 12:11

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.